Yalova Uygulama Oteli

Yalova Uygulama Oteli
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Yalova Uygulama Oteli Yalova misafirhaneleri arasında konaklama ihtiyacınız için kurulmuş bir misafirhanedir. Yalova Kamu Misafirhaneleri ucuz konaklama ve kaliteli hizmet ile talep görmektedir. Kamu personellerinin ile sivillerin de konaklayabileceği bir yer olan Yalova Uygulama Oteli Yalova  ‘da ucuza kalınabilecek  yerlerden sadece bir tanesidir. İş planlarınızda, tatil programlarınızda ve ya  yol üstü güzergahınızda tercih edebileceğiniz misafirhanelerden biridir.

 

Yalova, Marmara Bölgesi’nin güzel şehirlerinden biridir. Konumu itibariyle İstanbul’a yakınlığı ve doğal güzellikleriyle turizm açısından oldukça önemlidir. Yalova, sağlık turizmi, doğal turizm ve kültür turizmi açısından oldukça zengindir. Bu bölgede bulunan Yalova Uygulama Oteli, konuklarına huzurlu bir konaklama deneyimi sunar.

 

Yalova Uygulama Oteli, modern ve konforlu odaları ile misafirlerine rahat bir konaklama imkanı sunar. Otel, konuklarının ihtiyaçlarına yönelik olarak tasarlanmış ve her detay düşünülmüştür. Konuklar, dinlenmek ve stresten uzaklaşmak için otelin huzurlu atmosferinden faydalanabilirler. Ayrıca otelde bulunan restoran, yöresel lezzetleri sunar ve konuklarına unutulmaz bir yeme deneyimi yaşatır.

 

Yalova’da gezilecek yerler arasında en ünlü olanı Termal Kaplıcalarıdır. Kaplıcaların sıcak suyu, birçok hastalığın tedavisinde kullanılır. Yalova Uygulama Oteli de bu kaplıcalara oldukça yakın konumdadır. Ayrıca, Yürüyen Köşk, Sudüşen Şelalesi, Yalova Atatürk Köşkü ve Yalova Plajı gibi yerler de turistlerin uğrak noktaları arasındadır.

 

Yalova, Marmara Bölgesi’nin doğal güzellikleriyle bezenmiş şirin bir şehridir. Yalova Uygulama Oteli, misafirlerine bu güzellikleri keşfetme fırsatı sunar. Konaklama, doğal güzellikler ve yöresel lezzetlerin bir arada olduğu unutulmaz bir tatil için Yalova Uygulama Oteli tercih edilebilir.

 

 

Yalova ‘da Gezilecek Yerler;

 • Yürüyen Köşk
 • Yalova Kent Müzesi
 • Karakilise
 • Yalova Belediyesi Açık Hava Müzesi
 • Karaca Arboretumu
 • Yalova Atatürk Köşkü
 • Çınarcık
 • Erikli Yaylası
 • Erikli Şelalesi
 • Dipsiz Göl
 • Sudüşen Şelalesi
 • Harmankaya Tabiat Parkı
 • Yalova Termal Kaplıcaları

 

 

Yalova Uygulama Oteli Konaklama Fiyat Bilgisi

Resmi Gazete ’de 2022 Ocak ayında yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ ile 2022 yılındaki güncel misafirhane ücretlerinin taban fiyatları belirlendi.


Güncel fiyat bilgisi için lütfen tesis ile iletişime geçiniz.

 

NOT: Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce Öğretmenevi ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler.

 

 

Yalova Uygulama Oteli İletişim Numaraları

Yalova Uygulama Oteli konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası; 

Tel: 0 226 811 59 07

Tel: 0 552 046 00 04

Fax: 0 226 811 59 08+

e-Posta: info @ yalovauygulamaoteli.com.tr

 

 

 

Yalova Uygulama Oteli Adresi

Yalova Uygulama Oteli konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi; Şehit Ömer Faydalı Caddesi No: 38 Merkez / YALOVA

 

 

 

Devlet Misafirhanelerinde Klima ve Televizyon Var mı?

Misafirhanelerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhane Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce konukevi ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

Hangi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Misafirhaneleri Var?

Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Öğretmenevleri
 2. Polisevleri
 3. Üniversitelerin Konukevleri
 4. Orman Müdürlüğü Misafirhaneleri
 5. DSİ Misafirhaneleri
 6. Karayolları Misafirhaneleri
 7. PTT Misafirhaneleri
 8. TCDD Misafirhaneleri
 9. SGK Misafirhaneleri
 10. Uygulama Otelleri
 11. TEDAŞ Misafirhaneleri
 12. Sendika Misafirhaneleri
 13. Belediye Misafirhaneleri
 14. Özel İdare Misafirhaneleri

 

 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni Yazılar

Popüler Misafirhaneler