Şehir Ara

Uşak Dsi Misafirhanesi

5/5
Uşak Dsi Misafirhanesi

Uşak Dsi Misafirhanesi, Uşak merkez de bulunmaktadır. Devlet Su İşleri 2. Bölge Müdürlüğü 23. Şube Müdürlüğüne bağlı olan Uşak Dsi Misafirhanesi Uşak da yapılacak tatil, iş gezisi ve yol üstü konaklamalar için kullanılabilecek ucuz ve temiz bir misafirhanedir. Kamu personellerinin ile sivillerin de konaklayabileceği bir misafirhanedir.

 

Uşak Dsi Misafirhanesi, doğal güzellikleri ve tarihi zenginlikleriyle ünlü Uşak ilinde yer almaktadır. Tesis, konuklarına modern ve konforlu bir konaklama deneyimi sunar. Ayrıca, uygun fiyatları ile de dikkat çeker.

 

Uşak Dsi Misafirhanesi, her odasında özel banyo, düz ekran televizyon, kablosuz internet erişimi, klima ve modern mobilyalar gibi olanaklar sunar. Konuklar, doğa severlerin tercih ettiği bu tesisin çevresindeki doğal güzellikleri keşfedebilirler. Ayrıca, tarihi Kral Midas Tümülüsü, Uşak Arkeoloji Müzesi ve Karun Hazineleri Müzesi gibi turistik yerleri ziyaret edebilirler.

 

Uşak misafirhane fiyatları bakımından hem de Uşak misafirhaneleri arasında Uşak Dsi Misafirhanesi, Uşak da konaklama yapmak isteyenler için ideal bir seçenektir. Uşak Dsi Misafirhanesi fiyatları oldukça uygun olup, konuklara ekonomik bir konaklama deneyimi sunar. Tesisin bir diğer avantajı, ulaşım kolaylığıdır. Uşak Dsi Misafirhanesi, Uşak merkezde yer alır ve ana yollara yakındır.

 

Uşak Dsi Misafirhanesi, konuklarının konforunu ön planda tutar ve hizmet kalitesi ile dikkat çeker. Konuklar, tesisin restoranında yöresel lezzetleri tatma fırsatı da bulabilirler.

 

Uşak Dsi Misafirhanesi, doğal ve tarihi güzellikleri keşfetmek isteyenler için ideal bir konaklama seçeneğidir. Konuklar, modern olanaklarla birlikte ekonomik fiyatlarla konforlu bir konaklama deneyimi yaşayabilirler. 

 

Devlet Su İşleri misafirhanelerinde kendi personellerinden ziyade dışarıdan sivil vatandaşlarında misafir olarak konaklama yapabilirler. DSİ misafirleri genellikle temiz ve rahat bir konaklama yapılabilecek işletmelerdir. Odalarda TV, mini buzdolabı, klima, elbise dolabı, banyo ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır. 

 

 

 

Uşak ’ da Gezilecek Yerler;

 • Taşyaran Vadisi
 • Uşak Arkeoloji Müzesi
 • Banaz Akmonia Antik Kenti
 • Ulubey Blaundos Antik Kenti
 • Pepouza Antik Kenti
 • Uşak Etnografya Atatürk Müzesi
 • Uşak Tarihi Evleri
 • Clandıres Su Kemeri
 • Atatürk Kurtuluş Anıtı
 • Kent Tarihi Müzesi

 

Uşak Dsi Misafirhanesi Konaklama Ücretleri Ne Kadar?

Resmi Gazete ’de 2022 Ocak ayında yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ ile 2022 yılındaki güncel misafirhane ücretlerinin taban fiyatları belirlendi.

Güncel fiyat bilgisi için lütfen tesis ile iletişime geçiniz.

 

NOT: Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce Öğretmenevi ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler.

 

 

Uşak Dsi Misafirhanesi İletişim Numaraları

Uşak Dsi Misafirhanesinde konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası; Oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için;

Tel:0 276 216 63 67

 

 

Uşak Dsi Misafirhanesi Adresi

Uşak Dsi Misafirhanesinde konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi; Cumhuriyet Mahallesi Orhan Dengiz Bulvarı No:254 Merkez / Uşak 

 

 

 

Devlet Misafirhanelerinde Klima ve Televizyon Var mı?

Misafirhanelerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhane Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete ’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

Hangi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Misafirhaneleri Var?

Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Öğretmenevleri
 2. Polisevleri
 3. Üniversitelerin Konukevleri
 4. Orman Müdürlüğü Misafirhaneleri
 5. DSİ Misafirhaneleri
 6. Karayolları Misafirhaneleri
 7. PTT Misafirhaneleri
 8. TCDD Misafirhaneleri
 9. SGK Misafirhaneleri
 10. Uygulama Otelleri
 11. TEDAŞ Misafirhaneleri
 12. Sendika Misafirhaneleri
 13. Belediye Misafirhaneleri
 14. Özel İdare Misafirhaneleri

 

 

 

Dikkat

misafirhaneara.com ülkemizde bulunan resmi kurumlara ait misafirhanelerin tanıtımı yapmak için açılmış bir sitedir. Resmi kurum sitesi değildir. Resmiyetle hiçbir bağı yoktur. Sadece misafirhanelerin herkes tarafından tanınmasını bilinmesini amaçlayarak hazırlanmış bir sitedir.

Yakındaki Misafirhaneler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir