Tokat Maliye Misafirhanesi

Tokat Maliye Misafirhanesi
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Tokat Maliye Misafirhanesi, Tokat şehrindeki konaklama seçenekleri arasında öne çıkan bir yerdir. Özellikle Maliye Bakanlığı çalışanları ve aileleri tarafından tercih edilen misafirhane, diğer Tokat misafirhaneleri arasında da dikkat çekmektedir.

Tokat Maliye Misafirhanesi fiyatları ile seyahat bütçesi sınırlı olan gezginler için ideal bir seçenektir. Misafirhane, konaklama imkanları arasında çeşitli oda seçenekleri sunar ve her odada temel ihtiyaçları karşılayacak olanaklar mevcuttur. Ayrıca, Tokat Maliye Misafirhanesi’nin konumu da oldukça avantajlıdır. Şehir merkezine yakın olması, misafirlerin Tokat’ın tarihi ve turistik yerlerine kolayca erişim sağlamasını sağlar.

Tokat Misafirhaneleri arasında Tokat Maliye Misafirhanesi’nin konuklarına sunduğu olanaklar arasında ücretsiz internet erişimi, 24 saat resepsiyon hizmeti ve otopark gibi imkanlar yer alır. Ayrıca, Tokat Maliye Misafirhanesi bünyesinde restoran da bulunur ve konuklar burada yöresel lezzetlerin tadını çıkarabilirler.

Tokat, tarihi ve kültürel birçok mekana ev sahipliği yapar. Tokat Kalesi, Almus Barajı ve Şehit Osman Türbesi, Tokat’ta görülmesi gereken yerler arasındadır. Bu yerlere Tokat Maliye Misafirhanesi’nden kolayca ulaşabilirsiniz.

Sonuç olarak, Tokat’da konaklama yapacaklar için Maliye Misafirhanesi uygun fiyatları, konumu ve sunduğu olanaklarla dikkat çekmektedir. Tokat’taki diğer misafirhaneler arasında da öne çıkan Tokat Maliye Misafirhanesi, seyahat severler için keyifli bir konaklama deneyimi sunmaktadır. Maliye Bakanlığı çalışanları ve aileleri için özellikle avantajlı bir seçenek olan Tokat Maliye Misafirhanesi, Tokat’a seyahat edecek herkesin tercih edebileceği bir yerdir.

Tokat Maliye Misafirhanesi Maliye Bakanlığı misafirhaneleri arasında konaklama ihtiyacınız için kurulmuş bir misafirhanedir. Tokat Defterdarlığı Misafirhaneleri ucuz konaklama ve kaliteli hizmet ile talep görmektedir. Tokat Defterdarlığı Misafirhanesi Maliye ve Hazine Bakanlığı Tokat Defterdarlığı tarafından işletilmektedir. Misafirhane 3 oda ve 8 yatak kapasitesine sahiptir. Kamu personellerinin ile sivillerin de konaklayabileceği bir yer olan Tokat Maliye Misafirhanesi Tokat ‘da ucuza kalınabilecek  yerlerden sadece bir tanesidir. İş planlarınızda, tatil programlarınızda ve ya  yol üstü güzergahınızda tercih edebileceğiniz misafirhanelerden biridir. Maliye misafirhane fiyatları diğer konaklama işletmelerine göre uygun olması sebebiyle önceden işletme ile iletişime geçilip rezervasyon yapılması önemlidir.

 

 

Tokat ‘da Gezilecek Yerler;

 • Kaz Gölü
 • Mahperi Hatun Kervansarayı
 • Ballıca Mağarası Tabiat Parkı
 • Yazmacılar Hanı
 • Tokat Kültür Evi
 • Arastalı Bedesten
 • Deveciler Hanı
 • Tokat Çarşısı
 • Latifoğlu Konağı
 • Mevlevihane
 • Atatürk Evi
 • Tokat Kalesi
 • Hıdırlık Köprüsü

 

 

Tokat Maliye Misafirhanesi Konaklama Fiyat Bilgisi

Resmi Gazete ’de 2022 Ocak ayında yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ ile 2022 yılındaki güncel misafirhane ücretlerinin taban fiyatları belirlendi.


Güncel fiyat bilgisi için lütfen tesis ile iletişime geçiniz.

 

NOT: Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce Öğretmenevi ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler.

 

 

Tokat Maliye Misafirhanesi Telefon Numaraları

Tokat Defterdarlığı Misafirhanesi konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası; 

Tel: 0 (356) 214 42 10 / 504 – 505

Tel: 0 532 666 86 72

Fax: 0 (356) 212 52 87

 

 

Tokat Maliye Misafirhanesi Adresi

Tokat Defterdarlığı Misafirhanesi konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi; Soğukpınar Mahallesi Behzat Bulvarı No:221/A Kat:5 Merkez / Tokat

 

 

 

Devlet Misafirhanelerinde Klima ve Televizyon Var mı?

Misafirhanelerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhane Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce konukevi ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

Hangi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Misafirhaneleri Var?

Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Öğretmenevleri
 2. Polisevleri
 3. Üniversitelerin Konukevleri
 4. Orman Müdürlüğü Misafirhaneleri
 5. DSİ Misafirhaneleri
 6. Karayolları Misafirhaneleri
 7. PTT Misafirhaneleri
 8. TCDD Misafirhaneleri
 9. SGK Misafirhaneleri
 10. Uygulama Otelleri
 11. TEDAŞ Misafirhaneleri
 12. Sendika Misafirhaneleri
 13. Belediye Misafirhaneleri
 14. Özel İdare Misafirhaneleri

 

 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni Yazılar

Popüler Misafirhaneler