Tekirdağ Maliye Misafirhanesi

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Tekirdağ Maliye Misafirhanesi, Tekirdağ şehrinde konaklama yapmak isteyenler için ideal bir seçenektir. Özellikle Maliye Bakanlığı çalışanları ve aileleri tarafından tercih edilen Maliye Misafirhanesi, diğer Tekirdağ misafirhaneleri arasında da dikkat çekmektedir.

Tekirdağ Maliye Misafirhanesi fiyatları bakımından Tekirdağ’da bulunan diğer konaklama seçeneklerine göre oldukça ekonomik bir seçenektir. Fiyatları oldukça uygun olan misafirhane, bütçesi sınırlı olan seyahat severler için ideal bir seçimdir. Konaklama imkanları arasında çeşitli oda seçenekleri bulunmaktadır ve her odada temel ihtiyaçları karşılayacak olanaklar mevcuttur.

Tekirdağ Maliye Misafirhanesi’nin konumunun avantajlarından biri, Tekirdağ şehir merkezine yakın olmasıdır. Şehrin tarihi ve turistik yerlerine kolayca erişilebilir. İş seyahati veya turistik amaçlı seyahat edenler için Maliye Misafirhanesi, Tekirdağ’da konaklama yapmak için ideal bir seçenektir. Tekirdağ’da gezilecek yerler arasında Tekirdağ Müzesi, Rakoczi Müzesi ve Selimiye Camii gibi yerler bulunmaktadır. Bu yerlere Maliye Misafirhanesi’nden kolayca ulaşabilirsiniz.

Tekirdağ Misafirhaneleri arasında Maliye Misafirhanesi, Tekirdağ’da konaklama yapacaklar için uygun bir seçenek olmasının yanı sıra, konaklamayı daha keyifli hale getiren birçok özellik de sunmaktadır. Misafirlerin rahatı için 24 saat resepsiyon hizmeti, ücretsiz internet erişimi, otopark gibi olanaklar mevcuttur. Ayrıca, Maliye Misafirhanesi bünyesinde restoran da bulunmaktadır ve konuklar burada yerel yemeklerin tadını çıkarabilirler.

Sonuç olarak, Tekirdağ’da konaklama yapacaklar için Maliye Misafirhanesi ekonomik fiyatları, uygun konumu ve sunduğu olanaklar ile dikkat çekmektedir. Maliye Bakanlığı çalışanları ve aileleri için özellikle avantajlı bir seçenek olan Maliye Misafirhanesi, Tekirdağ’da konaklama yapacak herkesin tercih edebileceği bir yerdir. Tekirdağ’daki diğer misafirhaneler arasında da dikkat çeken Maliye Misafirhanesi, seyahat severler için keyifli bir konaklama deneyimi sunmaktadır.

Tekirdağ Maliye Misafirhanesi Maliye Bakanlığı misafirhaneleri arasında konaklama ihtiyacınız için kurulmuş bir misafirhanedir. Tekirdağ  Kamu Misafirhaneleri ucuz konaklama ve kaliteli hizmet ile talep görmektedir. Tekirdağ Defterdarlığı Misafirhanesi Maliye ve Hazine Bakanlığı Tekirdağ Defterdarlığı  tarafından işletilmektedir. Misafirhane 1 oda ve 6 yatak kapasitesine sahiptir. Kamu personellerinin ile sivillerin de konaklayabileceği bir yer olan Tekirdağ Maliye Misafirhanesi Tekirdağ ‘da ucuza kalınabilecek  yerlerden sadece bir tanesidir. İş planlarınızda, tatil programlarınızda ve ya  yol üstü güzergahınızda tercih edebileceğiniz misafirhanelerden biridir. Maliye misafirhane fiyatları diğer konaklama işletmelerine göre uygun olması sebebiyle önceden işletme ile iletişime geçilip rezervasyon yapılması önemlidir.

 

 

Tekirdağ ‘da Gezilecek Yerler;

 • Tekirdağ Arkeoloji ve Etnografya Müzesi
 • Namık Kemal Evi

 • Rakoczi Müzesi

 • Namık Kemal Heykeli

 • Şehitler Abidesi

 • Hürriyet Abidesi

 • Mirliva Hüseyin Paşa Camii

 • Rüstem Paşa Camii

 • Ahmed-i Sarban Türbesi

 • Hora Feneri

 

 

Tekirdağ Maliye Misafirhanesi Konaklama Fiyat Bilgisi

Resmi Gazete ’de 2022 Ocak ayında yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ ile 2022 yılındaki güncel misafirhane ücretlerinin taban fiyatları belirlendi.


Güncel fiyat bilgisi için lütfen tesis ile iletişime geçiniz.

 

NOT: Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce Öğretmenevi ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler.

 

 

Tekirdağ Maliye Misafirhanesi Telefon Numaraları

Tekirdağ Defterdarlığı Misafirhanesi konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası; 

Tel: 0 (282) 264 12 66

 

 

Kars Maliye Misafirhanesi Adresi

Tekirdağ Defterdarlığı Misafirhanesi konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi; İstiklal Mahallesi, Marmara Caddesi, No:3 Şarköy / Tekirdağ

 

 

 

Devlet Misafirhanelerinde Klima ve Televizyon Var mı?

Misafirhanelerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhane Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce konukevi ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

Hangi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Misafirhaneleri Var?

Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Öğretmenevleri
 2. Polisevleri
 3. Üniversitelerin Konukevleri
 4. Orman Müdürlüğü Misafirhaneleri
 5. DSİ Misafirhaneleri
 6. Karayolları Misafirhaneleri
 7. PTT Misafirhaneleri
 8. TCDD Misafirhaneleri
 9. SGK Misafirhaneleri
 10. Uygulama Otelleri
 11. TEDAŞ Misafirhaneleri
 12. Sendika Misafirhaneleri
 13. Belediye Misafirhaneleri
 14. Özel İdare Misafirhaneleri

 

 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni Yazılar

Popüler Misafirhaneler