Sivas Dsi Misafirhanesi

Sivas DSİ Misafirhanesi
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Sivas Dsi Misafirhanesi, Sivas merkez de bulunmaktadır. Devlet Su İşleri 19. Bölge Müdürlüğüne bağlı olan Sivas Dsi Misafirhanesi Sivas da yapılacak tatil, iş gezisi ve yol üstü konaklamalar için kullanılabilecek ucuz ve temiz bir misafirhanedir. Kamu personellerinin ile sivillerin de konaklayabileceği bir misafirhanedir.

 

Sivas Dsi Misafirhanesi, merkezi konumu ve uygun fiyatları ile Sivas’ta konaklamak isteyenler için popüler bir seçenektir. Tesis, modern olanakları ve rahat atmosferi ile konuklarına keyifli bir konaklama deneyimi sunmaktadır.

 

Sivas Dsi Misafirhanesi’nin odaları, her biri özel banyo, klima, televizyon ve kablosuz internet erişimi gibi modern olanaklarla donatılmıştır. Ayrıca tesis, 24 saat resepsiyon hizmeti, oda temizliği, otopark gibi imkanlar da sunmaktadır.

 

Sivas Dsi Misafirhanesi fiyatları oldukça uygun ve diğer kamu misafirhanelerine göre oldukça rekabetçidir. Konuklar, tesise telefonla rezervasyon yaparak konaklama yapabilirler. Ayrıca, Sivas kamu misafirhaneleri hakkında bilgi almak isteyenler için de tesis personeli yardımcı olmaktadır.

 

Sivas Dsi Misafirhanesi’nin konumu da oldukça avantajlıdır. Tesis, Sivas merkezde yer almaktadır ve şehirdeki birçok turistik yere yakın konumdadır. Ayrıca, tesisin yakınında birçok restoran, kafe ve alışveriş merkezi bulunmaktadır.

 

Sivas Dsi Misafirhanesi, uygun fiyatları, modern olanakları ve merkezi konumu ile Sivas’ta konaklama yapmak isteyenler için mükemmel bir seçenektir. Tesisin web sitesinden veya telefonla rezervasyon yapabilir, konaklamanızı keyifli ve rahat bir şekilde geçirebilirsiniz.

 

Devlet Su İşleri misafirhanelerinde kendi personellerinden ziyade dışarıdan sivil vatandaşlarında misafir olarak konaklama yapabilirler. DSİ misafirleri genellikle temiz ve rahat bir konaklama yapılabilecek işletmelerdir. Odalarda TV, mini buzdolabı, klima, elbise dolabı, banyo ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır. 

 

 

Sivas ’ da Gezilecek Yerler;

 • Divriği Ulu Cami
 • Çifte Minareli Medrese
 • Gök Medrese
 • Sivas Ulu Cami
 • Sızır Şelalesi
 • Buruciye Medresesi
 • Şuğul Vadisi
 • Şifaiye Medresesi
 • Güdük Minare

 

Sivas Dsi Misafirhanesi Konaklama Ücretleri Ne Kadar?

Resmi Gazete ’de 2023 Ocak ayında yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ ile 2023 yılındaki güncel misafirhane ücretlerinin taban fiyatları belirlendi.

Güncel fiyat bilgisi için lütfen tesis ile iletişime geçiniz.

 

NOT: Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce misafirhane ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler.

 

 

Sivas Dsi Misafirhanesi İletişim Numaraları

Sivas Dsi Misafirhanesinde konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası; Oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için;

 

Tel: 0346 228 25 50

 

 

Sivas Dsi Misafirhanesi Adresi

Sivas Dsi Misafirhanesinde konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi; Mimar Sinan Mahallesi, Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No:184/6 Merkez/Sivas

 

 

 

Devlet Misafirhanelerinde Klima ve Televizyon Var mı?

Misafirhanelerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhane Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete ’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

Hangi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Misafirhaneleri Var?

Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Öğretmenevleri
 2. Polisevleri
 3. Üniversitelerin Konukevleri
 4. Orman Müdürlüğü Misafirhaneleri
 5. DSİ Misafirhaneleri
 6. Karayolları Misafirhaneleri
 7. PTT Misafirhaneleri
 8. TCDD Misafirhaneleri
 9. SGK Misafirhaneleri
 10. Uygulama Otelleri
 11. TEDAŞ Misafirhaneleri
 12. Sendika Misafirhaneleri
 13. Belediye Misafirhaneleri
 14. Özel İdare Misafirhaneleri

 

 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni Yazılar

Popüler Misafirhaneler