Şehir Ara

Sinop Uygulama Oteli

5/5
Sinop Uygulama Oteli

Sinop Uygulama Oteli Sinop misafirhaneleri arasında konaklama ihtiyacınız için kurulmuş bir misafirhanedir. Sinop  Kamu Misafirhaneleri ucuz konaklama ve kaliteli hizmet ile talep görmektedir. Sinop Uygulama Oteli Prof. Dr. Necmettin Erbakan Mesleki ve Anadolu Lisesi tarafından işletilmektedir. Kamu personellerinin ile sivillerin de konaklayabileceği bir yer olan Sinop Uygulama Oteli Sinop  ‘da ucuza kalınabilecek  yerlerden sadece bir tanesidir. İş planlarınızda, tatil programlarınızda ve ya  yol üstü güzergahınızda tercih edebileceğiniz misafirhanelerden biridir.

 

Sinop ve çevresinde bir ilk olma niteliği taşıyan otelimiz Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde otelcilik ve turizm eğitimi gören öğrencilerin uzman personel eşliğinde pratik eğitimlerini geliştirmeyi amaç edinmiştir. Bu amacı gerçekleştirirken misafirlerin kaliteli bir hizmet almasını da sağlamaktadır. Milli Eğitim Temel Kanunu çerçevesinde; Nitelikli, alanı ile ilgili bilgi beceri ve deneyime sahip, en az bir yabancı dil bilen Turizm Sektörü ’nün ihtiyacı olan ara elaman yetiştirmektir. Ayrıca alanı ile ilgili Yüksek Öğretim programlarına öğrenci hazırlamaktır.

 

Uygulama otelin de 39 Normal, 6 Suit olmak üzere toplamda 45 oda bulunmaktadır. 100 kişilik çok amaçlı toplantı & konferans salonu, 50 kişilik 2 adet bilgisayar laboratuvarı, alanında uzman aşçıların hazırladığı lezzetlerin sunulduğu 80 kişi kapasiteli restoran ve denize sadece 200 metre mesafede bulunan otel sizlere özel plaj alanları sunmaktadır.

 

Sinop, Karadeniz bölgesinde yer alan tarihi ve doğal güzellikleri ile ünlü bir ilimizdir. Eğer Sinop’u ziyaret etmeyi planlıyorsanız, konaklamak için tercih edebileceğiniz uygun fiyatlı bir seçenek de Sinop Uygulama Oteli olabilir.

 

Sinop Uygulama Oteli, Sinop Üniversitesi’nin bir parçası olarak hizmet vermektedir. Konforlu odaları ve uygun fiyatları ile dikkat çeken otel, özellikle öğrenciler ve bütçe dostu seyahatler için ideal bir tercih olabilir.

 

Sinop Uygulama Oteli’nin fiyatları, konaklama yapılacak tarih aralığına ve oda tipine göre değişebilir. Rezervasyon yapmadan önce otelin internet sitesi veya telefon numarası üzerinden fiyat bilgisi alabilirsiniz.

 

Sinop’ta konaklayacağınız oteller arasında kamu misafirhaneleri de bulunmaktadır. Sinop Belediyesi’nin işlettiği Sinop Kamu Misafirhanesi, uygun fiyatları ve merkezi konumuyla tercih edilebilir bir seçenek olabilir.

 

Sinop’ta gezilecek yerler arasında ise ilk olarak Sinop Kalesi’ni ziyaret edebilirsiniz. Tarihi kalenin içinde yer alan Sinop Cezaevi Müzesi, ziyaretçilerin ilgisini çeken bir diğer nokta olabilir. Ayrıca Tarihi Sinop Cezaevi, Sinop Müzesi, Erfelek Tatlıca Şelalesi, Hamsilos Koyu ve İnaltı Mağarası gibi doğal güzellikleriyle de ünlü yerleri ziyaret edebilirsiniz. Sinop’un yöresel yemekleri de damak tadınıza hitap edecektir. Deniz ürünleri ağırlıklı bir mutfak olan Sinop’ta çinekop, istavrit, hamsi ve karides gibi lezzetler deneyebilirsiniz.

 

Sinop Merkez Uygulama Oteli, uygun fiyatlı konaklama seçenekleri arasında yer alması, merkezi konumu ve Sinop’un tarihi ve doğal güzelliklerini keşfetmek için ideal konumda bulunması nedeniyle Sinop’u ziyaret edecekler için iyi bir seçenek olabilir.

 

 

Sinop ‘da Gezilecek Yerler;

 • Diyojen Heykeli
 • Tarihi Sinop Cezaevi
 • Sinop Kalesi
 • Alaeddin Camii
 • Sinop Pervane Medresesi
 • Balatlar Kilisesi
 • Paşa Tabyaları
 • Ayancık
 • İstefan Kaya Mezarları
 • İnceburun Feneri
 • Boyabat Kaya Mezarları
 • Hamsilos Fiyordu
 • Erfelek Tatlıca Şelaleleri
 • İnaltı Mağarası
 • Babaçay Kanyonu

 

 

Sinop Uygulama Oteli Konaklama Fiyat Bilgisi

Resmi Gazete ’de 2022 Ocak ayında yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ ile 2022 yılındaki güncel misafirhane ücretlerinin taban fiyatları belirlendi.


Güncel fiyat bilgisi için lütfen tesis ile iletişime geçiniz.

 

NOT: Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce Öğretmenevi ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler.

 

 

Sinop Uygulama Oteli İletişim Numaraları

Sinop Uygulama Oteli konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası; 

Tel: (0368) 284 70 22

Fax: (0368) 284 7189

e-Posta: info@sinopuygulamaoteli.com

 

 

Sinop Uygulama Oteli Adresi

Sinop Uygulama Oteli konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi; Çiftlik Köyü, Agcelli Mevkii, Agcelli Köyü Sokak No:20/5 Sinop

  

 

 

 

Devlet Misafirhanelerinde Klima ve Televizyon Var mı?

Misafirhanelerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhane Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce konukevi ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

Hangi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Misafirhaneleri Var?

Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Öğretmenevleri
 2. Polisevleri
 3. Üniversitelerin Konukevleri
 4. Orman Müdürlüğü Misafirhaneleri
 5. DSİ Misafirhaneleri
 6. Karayolları Misafirhaneleri
 7. PTT Misafirhaneleri
 8. TCDD Misafirhaneleri
 9. SGK Misafirhaneleri
 10. Uygulama Otelleri
 11. TEDAŞ Misafirhaneleri
 12. Sendika Misafirhaneleri
 13. Belediye Misafirhaneleri
 14. Özel İdare Misafirhaneleri

 

 

 

Dikkat

misafirhaneara.com ülkemizde bulunan resmi kurumlara ait misafirhanelerin tanıtımı yapmak için açılmış bir sitedir. Resmi kurum sitesi değildir. Resmiyetle hiçbir bağı yoktur. Sadece misafirhanelerin herkes tarafından tanınmasını bilinmesini amaçlayarak hazırlanmış bir sitedir.

Yakındaki Misafirhaneler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir