Sinop Dsi Misafirhanesi

Sinop DSİ Misafirhanesi
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Sinop Dsi Misafirhanesi, Sinop merkez de bulunmaktadır. Devlet Su İşleri 7. Bölge Müdürlüğü 74. Şube Müdürlüğüne bağlı olan Sinop Dsi Misafirhanesi Sinop de yapılacak tatil, iş gezisi ve yol üstü konaklamalar için kullanılabilecek ucuz ve temiz bir misafirhanedir. Kamu personellerinin ile sivillerin de konaklayabileceği bir misafirhanedir.

 

Sinop, Karadeniz’in güzel bir kıyı şehridir. Sinop’un doğal güzellikleri, tarihi yapıları ve kültürel zenginlikleri, turistlerin ziyaret etmesi için cazip bir yer yapar. Sinop Dsi Misafirhanesi, şehirde konaklamak isteyenler için ideal bir seçenektir.

 

Sinop Dsi Misafirhanesi, uygun fiyatlı bir konaklama imkanı sunar. Misafirler, temiz ve konforlu odalarda kalabilirler. Misafirhane, turistlerin ihtiyaçlarını karşılamak için gerekli tüm olanaklara sahiptir. Ayrıca, Sinop Dsi Misafirhanesi’nin personeli misafirlerine yardımcı olmak için hazırdır.

 

Sinop Misafirhane fiyatları oldukça uygun ve ekonomiktir. Misafirler, konaklama için büyük bir bütçe ayırmak zorunda kalmadan şehirde kalmayı tercih edebilirler. Sinop kamu misafirhaneleri de benzer şekilde uygun fiyatlarla konaklama imkanı sunar.

 

Sinop kamu misafirhaneleri, genellikle temiz, düzenli ve güvenli bir konaklama seçeneği sunar. Şehirdeki diğer konaklama seçeneklerine kıyasla daha ucuzdur.

 

Devlet Su İşleri misafirhanelerinde kendi personellerinden ziyade dışarıdan sivil vatandaşlarında misafir olarak konaklama yapabilirler. DSİ misafirleri genellikle temiz ve rahat bir konaklama yapılabilecek işletmelerdir. Odalarda TV, mini buzdolabı, klima, elbise dolabı, banyo ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır. 

 

 

 

Sinop ’ de Gezilecek Yerler;

 • Diyojen Heykeli
 • Tarihi Sinop Cezaevi
 • Sinop Kalesi
 • Alaeddin Camii
 • Sinop Pervane Medresesi
 • Balatlar Kilisesi
 • Paşa Tabyaları
 • Ayancık
 • İstefan Kaya Mezarları
 • İnceburun Feneri
 • Boyabat Kaya Mezarları
 • Hamsilos Fiyordu
 • Erfelek Tatlıca Şelaleleri
 • İnaltı Mağarası
 • Babaçay Kanyonu

 

Sinop Dsi Misafirhanesi Konaklama Ücretleri Ne Kadar?

Resmi Gazete ’de 2023 Ocak ayında yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ ile 2023 yılındaki güncel misafirhane ücretlerinin taban fiyatları belirlendi.

Güncel fiyat bilgisi için lütfen tesis ile iletişime geçiniz.

 

NOT: Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce misafirhane ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler.

 

 

Sinop Dsi Misafirhanesi İletişim Numaraları

Sinop Dsi Misafirhanesinde konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası; Oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için;

Tel: 0 368 261 26 52

 

 

Sinop Dsi Misafirhanesi Adresi

Sinop Dsi Misafirhanesinde konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi; Sarıgüzel Mahallesi  Korucuk/ Merkez / Sinop

 

 

 

Devlet Misafirhanelerinde Klima ve Televizyon Var mı?

Misafirhanelerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhane Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete ’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

Hangi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Misafirhaneleri Var?

Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Öğretmenevleri
 2. Polisevleri
 3. Üniversitelerin Konukevleri
 4. Orman Müdürlüğü Misafirhaneleri
 5. DSİ Misafirhaneleri
 6. Karayolları Misafirhaneleri
 7. PTT Misafirhaneleri
 8. TCDD Misafirhaneleri
 9. SGK Misafirhaneleri
 10. Uygulama Otelleri
 11. TEDAŞ Misafirhaneleri
 12. Sendika Misafirhaneleri
 13. Belediye Misafirhaneleri
 14. Özel İdare Misafirhaneleri

 

 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

4 yanıt

 1. Merhaba Temmuz ayı içerisinde orada konaklamak için fiyat alabilir miyiz telefonlarınıza ulaşamıyoruz

 2. 18 temmuz_20 temmuz arası konaklama fiyat ve müsaittir durumunu öğrenebilir miyim? Telefondan ulaşım imkansız gibi..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni Yazılar

Popüler Misafirhaneler