Şehir Ara

Siirt Üniversitesi Misafirhanesi

5/5
Siirt Üniversitesi Misafirhanesi

Siirt Üniversitesi Misafirhanesi Siirt ‘de konaklama ihtiyacınız için kurulmuş bir misafirhanedir. Kamu personellerinin ile sivillerin de konaklayabileceği bir yer olan Siirt Üniversitesi Misafirhanesi, Siirt ‘de ucuza kalınabilecek  yerlerden sadece bir tanesidir. İş planlarınızda, tatil programlarınızda ve ya  yol üstü güzergahınızda tercih edebileceğiniz misafirhanelerden biridir.

 

Siirt Üniversitesi Konukevi, konuklarına 7/24 esasına göre hizmet vermekte olup, Kezer yerleşkesinde yer almaktadır. Şehir merkezine ulaşım şehir minibüsleri ile sağlanmaktadır.

 2 Suite oda, 37 standart (iki kişilik) oda olmak üzere toplam 39 oda olup 74 tek kişilik ve 2 çift kişilik yatak kapasitelidir. Bu kapasite dahilinde aynı anda 78 kişi ağırlanabilmektedir. Misafirhanemizde aynı zamanda 2 adet konferans salonu, Yemekhane ve kafeterya bulunmaktadır.

Odaların tamamında LCD TV (kablolu yayın), buzdolabı, kablolu ve kablosuz internet bağlantısı, 24 saat sıcak su, klima mevcuttur.

Dinlenme salonunda, misafirlerimiz için LCD TV (Kablolu yayın) bulunmakta ve sabah kahvaltısı servisi verilmektedir.

Rezervasyon İşleminizi 0(484) 212 11 11 nolu numaradan 2990 dahili (Resepsiyon) numarasını çevirerek yaptırabilirsiniz.

 

 

Siirt ‘de Gezilecek Yerler;

 • Tillo Kalesi Cam Seyir Terası
 • Rasıl Hacar Tepesi
 • Botan Mağaraları
 • Botan Kanyonu
 • Veysel Karani Türbesi
 • Siirt Ulu Camii
 • İbrahim Hakkı Hazretleri Türbesi
 • Sağlarca Kaplıcası
 • Derzin Kalesi
 • Kormas Kalesi
 • Erzen Ören Yeri
 • Siirt Saat Kulesi

 

 

Siirt Üniversitesi Misafirhanesi Konaklama Ücretleri Ne Kadar?

Resmi Gazete ’de 2022 Ocak ayında yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ ile 2022 yılındaki güncel misafirhane ücretlerinin taban fiyatları belirlendi.


Güncel fiyat bilgisi için lütfen tesis ile iletişime geçiniz.

 

NOT: Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce Öğretmenevi ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler.

 

 

Siirt Üniversitesi Misafirhanesi İletişim Numaraları

Siirt Üniversitesi Misafirhanesi konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası; 

Tel: 0(484) 212 11 11 Dahili: 2990

 

 

Siirt Üniversitesi Misafirhanesi Adresi

Siirt Üniversitesi Misafirhanesi konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi; Bahçelievler, Güreş Cad., 56100 Siirt Merkez/Siirt

 

 

 

Devlet Misafirhanelerinde Klima ve Televizyon Var mı?

Misafirhanelerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhane Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce konukevi ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

Hangi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Misafirhaneleri Var?

Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Öğretmenevleri
 2. Polisevleri
 3. Üniversitelerin Konukevleri
 4. Orman Müdürlüğü Misafirhaneleri
 5. DSİ Misafirhaneleri
 6. Karayolları Misafirhaneleri
 7. PTT Misafirhaneleri
 8. TCDD Misafirhaneleri
 9. SGK Misafirhaneleri
 10. Uygulama Otelleri
 11. TEDAŞ Misafirhaneleri
 12. Sendika Misafirhaneleri
 13. Belediye Misafirhaneleri
 14. Özel İdare Misafirhaneleri

 

 

 

Dikkat

misafirhaneara.com ülkemizde bulunan resmi kurumlara ait misafirhanelerin tanıtımı yapmak için açılmış bir sitedir. Resmi kurum sitesi değildir. Resmiyetle hiçbir bağı yoktur. Sadece misafirhanelerin herkes tarafından tanınmasını bilinmesini amaçlayarak hazırlanmış bir sitedir.

Yakındaki Misafirhaneler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir