Şanlıurfa Maliye Misafirhanesi

Şanlıurfa Maliye Misafirhanesi
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Şanlıurfa Maliye Misafirhanesi, Şanlıurfa’da konaklama yapacak olanlar için en popüler seçeneklerden biridir. Maliye Bakanlığı tarafından işletilen bu misafirhane, şehir merkezinde bulunur ve konumu sayesinde konuklarına Şanlıurfa’nın tarihi ve turistik yerlerine kolayca ulaşma imkanı sağlar.

Şanlıurfa Kamu Misafirhaneleri arasında Şanlıurfa Maliye Misafirhanesi, ekonomik fiyatları ve sunduğu olanaklarla dikkat çeker. Konaklama seçenekleri arasında tek, çift ve üç kişilik odalar mevcuttur. Odalarda temel ihtiyaçları karşılayacak olanaklar sunulur ve konuklarını en iyi şekilde ağırlamak için çalışan personeli ile öne çıkar.

Şanlıurfa Maliye Misafirhanesi fiyatları bakımından misafirlerine birçok imkan sunar. 24 saat resepsiyon hizmeti, otopark ve çamaşırhane hizmeti gibi olanakların yanı sıra ücretsiz internet erişimi de mevcuttur. Misafirhane bünyesinde bulunan restoran, konukların Şanlıurfa mutfağının lezzetlerini keşfetmeleri için ideal bir yerdir.

Şanlıurfa Maliye Misafirhanesi’nin konumu, Şanlıurfa’nın tarihi ve turistik yerlerine kolayca erişim sağlamak için idealdir. Yakın çevrede yer alan Göbekli Tepe, Balıklıgöl, Şanlıurfa Kalesi, Sipahi Çarşısı ve Harran gibi yerler, Şanlıurfa’nın en ünlü turistik yerleridir.

Şanlıurfa, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin en önemli şehirlerinden biridir. Şanlıurfa, tarihi, kültürel ve doğal güzellikleri ile ziyaretçilerine unutulmaz bir tatil deneyimi sunar. Şanlıurfa’da gezilecek yerler arasında Göbekli Tepe, Balıklıgöl, Şanlıurfa Kalesi, Sipahi Çarşısı, Harran, Hz. İbrahim Peygamber Mağarası ve Hz. Süleyman Camii gibi birçok tarihi ve kültürel mekan bulunur.

Sonuç olarak, Şanlıurfa’da konaklama yapacak olanlar için Şanlıurfa Maliye Misafirhanesi, uygun fiyatları, konumu ve sunduğu olanaklarla öne çıkan bir seçenektir. Şanlıurfa’nın diğer misafirhaneleri arasında da öne çıkan Şanlıurfa Maliye Misafirhanesi, seyahat severlere keyifli bir konaklama deneyimi sunar. Şanlıurfa Maliye Misafirhanesi, hem iş hem de turistik amaçlı seyahatler için ideal bir seçenektir.

Şanlıurfa Maliye Misafirhanesi Maliye Bakanlığı misafirhaneleri arasında konaklama ihtiyacınız için kurulmuş bir misafirhanedir. Şanlıurfa Kamu Misafirhaneleri ucuz konaklama ve kaliteli hizmet ile talep görmektedir. Şanlıurfa Defterdarlığı Misafirhanesi Maliye ve Hazine Bakanlığı Şanlıurfa Defterdarlığı tarafından işletilmektedir. Misafirhane 16 oda ve 41 yatak kapasitesine sahiptir. Kamu personellerinin ile sivillerin de konaklayabileceği bir yer olan Şanlıurfa Maliye Misafirhanesi Şanlıurfa ‘da ucuza kalınabilecek  yerlerden sadece bir tanesidir. İş planlarınızda, tatil programlarınızda ve ya  yol üstü güzergahınızda tercih edebileceğiniz misafirhanelerden biridir. Maliye misafirhane fiyatları diğer konaklama işletmelerine göre uygun olması sebebiyle önceden işletme ile iletişime geçilip rezervasyon yapılması önemlidir.

 

 

Şanlıurfa ‘da Gezilecek Yerler;

 • Balıklıgöl
 • Aynzeliha Gölü
 • Eyyüp Peygamber Makamı ve Camisi
 • Rizvaniye Cami
 • Halil-Ür Rahman Cami
 • Mevlid-i Halil Külliyesi
 • Şanlıurfa Kalesi
 • Gümrük Hanı
 • Şanlıurfa Arkeoloji ve Mozaik Müzesi
 • Haleplibahçe Mozaik Müzesi
 • Göbeklitepe

 

 

Şanlıurfa Maliye Misafirhanesi Konaklama Fiyat Bilgisi

Resmi Gazete ’de 2022 Ocak ayında yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ ile 2022 yılındaki güncel misafirhane ücretlerinin taban fiyatları belirlendi.


Güncel fiyat bilgisi için lütfen tesis ile iletişime geçiniz.

 

NOT: Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce Öğretmenevi ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler.

 

 

Şanlıurfa Maliye Misafirhanesi Telefon Numaraları

Şanlıurfa Defterdarlığı Misafirhanesi konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası; 

Tel: 0 (414) 313 62 97 Dahili:1611

 

 

Şanlıurfa Maliye Misafirhanesi Adresi

Şanlıurfa Defterdarlığı Misafirhanesi konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi; Bamyasuyu Mahallesi, Kadri Erdoğan Caddesi, Maliye Sarayı Ek Hizmet Binası Kat:3 -4 Haliliye / Şanlıurfa

 

 

 

Devlet Misafirhanelerinde Klima ve Televizyon Var mı?

Misafirhanelerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhane Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce konukevi ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

Hangi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Misafirhaneleri Var?

Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Öğretmenevleri
 2. Polisevleri
 3. Üniversitelerin Konukevleri
 4. Orman Müdürlüğü Misafirhaneleri
 5. DSİ Misafirhaneleri
 6. Karayolları Misafirhaneleri
 7. PTT Misafirhaneleri
 8. TCDD Misafirhaneleri
 9. SGK Misafirhaneleri
 10. Uygulama Otelleri
 11. TEDAŞ Misafirhaneleri
 12. Sendika Misafirhaneleri
 13. Belediye Misafirhaneleri
 14. Özel İdare Misafirhaneleri

 

 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni Yazılar

Popüler Misafirhaneler