Şanlıurfa Dsi Misafirhanesi

Şanlıurfa Dsi Misafirhanesi
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Şanlıurfa Dsi Misafirhanesi, Şanlıurfa merkez de bulunmaktadır. Devlet Su İşleri 15. Bölge Müdürlüğüne bağlı olan Şanlıurfa Dsi Misafirhanesi Şanlıurfa da yapılacak tatil, iş gezisi ve yol üstü konaklamalar için kullanılabilecek ucuz ve temiz bir misafirhanedir. Kamu personellerinin ile sivillerin de konaklayabileceği bir misafirhanedir.

 

Şanlıurfa DSI Misafirhanesi, şehir merkezine yakın bir konumda bulunuyor. Konuklar, tarihi ve turistik yerlere kolayca ulaşabilirler.

 

Şanlıurfa DSI Misafirhanesi, farklı ihtiyaçlara ve bütçelere uygun odalar sunar. Tek kişilik, çift kişilik ve üç kişilik odaların yanı sıra, aile odaları da mevcuttur. Odalar temiz, rahat ve kullanışlıdır.

 

Şanlıurfa Dsi Misafirhanesi fiyatları uygun olması sebebiyle modern mimarisi, ferah ve konforlu odaları ile misafirlerine hizmet vermektedir. Şanlıurfa DSI Misafirhanesi, konuklarına bir dizi hizmet sunar. Bu hizmetler arasında oda servisi, 24 saat resepsiyon, çamaşırhane ve ücretsiz otopark yer alır. Misafirhanede ayrıca restoran ve kafe gibi hizmetler de mevcuttur.

 

Şanlıurfa DSI Misafirhanesi, uygun fiyatlı konaklama seçenekleri sunar. Şanlıurfa misafirhane fiyatları bakımından hem de Şanlıurfa misafirhaneleri arasında Şanlıurfa Dsi Misafirhanesi, Şanlıurfa da konaklama yapmak isteyenler için ideal bir seçenektir. Fiyatlar odanın boyutuna, konaklama süresine ve konaklama yapılacak tarih aralığına göre değişebilir. Ancak, genel olarak DSI Misafirhanesi diğer konaklama seçeneklerine göre daha ekonomik bir seçenektir.

 

Şanlıurfa DSI Misafirhanesi, Şanlıurfa’da konforlu ve ekonomik bir konaklama seçeneği arayanlar için idealdir. Konuklar, rahat ve kullanışlı odalar, çeşitli hizmetler ve uygun fiyatlar gibi bir dizi avantajdan yararlanabilirler. Şanlıurfa’da konaklama arayan herkese, Şanlıurfa DSI Misafirhanesi’ni tavsiye ederiz.

 

Devlet Su İşleri misafirhanelerinde kendi personellerinden ziyade dışarıdan sivil vatandaşlarında misafir olarak konaklama yapabilirler. DSİ misafirleri genellikle temiz ve rahat bir konaklama yapılabilecek işletmelerdir. Odalarda TV, mini buzdolabı, klima, elbise dolabı, banyo ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır. 

 

 

Şanlıurfa ’ da Gezilecek Yerler;

 • Balıklıgöl
 • Aynzeliha Gölü
 • Eyyüp Peygamber Makamı ve Camisi
 • Rizvaniye Cami
 • Halil-Ür Rahman Cami
 • Mevlid-i Halil Külliyesi
 • Şanlıurfa Kalesi
 • Gümrük Hanı
 • Şanlıurfa Arkeoloji ve Mozaik Müzesi
 • Haleplibahçe Mozaik Müzesi
 • Göbeklitepe

 

Şanlıurfa Dsi Misafirhanesi Konaklama Ücretleri Ne Kadar?

Resmi Gazete ’de 2023 Ocak ayında yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ ile 2023 yılındaki güncel misafirhane ücretlerinin taban fiyatları belirlendi.

Güncel fiyat bilgisi için lütfen tesis ile iletişime geçiniz.

 

NOT: Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce misafirhane ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler.

 

 

Şanlıurfa Dsi Misafirhanesi İletişim Numaraları

Şanlıurfa Dsi Misafirhanesinde konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası; Oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için;

Tel: 0 414 317 50 00 Dahili: 5555

 

 

Şanlıurfa Dsi Misafirhanesi Adresi

Şanlıurfa Dsi Misafirhanesinde konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi; Hamidiye Mahallesi, Emniyet Caddesi Üzeri  Haliliye/Şanlıurfa 

 

 

 

Devlet Misafirhanelerinde Klima ve Televizyon Var mı?

Misafirhanelerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhane Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete ’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

Hangi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Misafirhaneleri Var?

Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Öğretmenevleri
 2. Polisevleri
 3. Üniversitelerin Konukevleri
 4. Orman Müdürlüğü Misafirhaneleri
 5. DSİ Misafirhaneleri
 6. Karayolları Misafirhaneleri
 7. PTT Misafirhaneleri
 8. TCDD Misafirhaneleri
 9. SGK Misafirhaneleri
 10. Uygulama Otelleri
 11. TEDAŞ Misafirhaneleri
 12. Sendika Misafirhaneleri
 13. Belediye Misafirhaneleri
 14. Özel İdare Misafirhaneleri

 

 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni Yazılar

Popüler Misafirhaneler