Şehir Ara

Samsun Maliye Misafirhanesi

5/5
Samsun Maliye Misafirhanesi

Samsun Maliye Misafirhanesi, Samsun’da konaklama yapacaklar arasında popüler bir seçenektir. Maliye Bakanlığı tarafından işletilen bu misafirhane, Samsun’un merkezi yerlerinden birinde yer alır ve konum olarak avantajlı bir noktada bulunur.

Samsun Maliye Misafirhanesi fiyatları ile dikkat çekmektedir. Konaklama seçenekleri arasında tek, çift ve üç kişilik odalar mevcuttur. Her odada temel ihtiyaçları karşılayacak olanaklar mevcuttur ve konuklarını en iyi şekilde ağırlamak için çalışan personeli ile dikkat çeker.

Samsun Misafirhaneleri arasında Samsun Maliye Misafirhanesi, misafirlerine birçok olanak sunar. Ücretsiz internet erişimi, 24 saat resepsiyon hizmeti, otopark ve çamaşırhane hizmeti gibi imkanlar mevcuttur. Ayrıca, misafirhane bünyesinde restoran da bulunur ve konuklar burada lezzetli yemeklerin tadını çıkarabilirler.

Samsun Maliye Misafirhanesi’nin konumu, Samsun’da gezilecek yerlere kolay erişim sağlamak için idealdir. Yakın çevrede Atatürk Anıtı, Bandırma Vapuru Müzesi, Samsun Arkeoloji ve Etnografya Müzesi gibi Samsun’un en ünlü turistik yerlerine kolayca ulaşılabilir.

Samsun, Karadeniz Bölgesi’nin en önemli şehirlerinden biridir. Samsun, doğal güzellikleri, tarihi mekanları ve kültürel etkinlikleri ile ziyaretçilerine unutulmaz bir tatil deneyimi sunar. Samsun’da gezilecek yerler arasında Atatürk Anıtı, Gazi Müzesi, Kızılırmak Deltası ve Bafra Kalesi gibi birçok tarihi ve kültürel mekan bulunur.

Sonuç olarak, Samsun’da konaklama yapacak olanlar için Samsun Maliye Misafirhanesi uygun fiyatları, konumu ve sunduğu olanaklarla dikkat çeker. Samsun’un diğer misafirhaneleri arasında da öne çıkan Samsun Maliye Misafirhanesi, seyahat severler için keyifli bir konaklama deneyimi sunmaktadır. Samsun Maliye Misafirhanesi, hem iş hem de turistik amaçlı seyahatler için ideal bir seçenektir.

Samsun Maliye Misafirhanesi Maliye Bakanlığı misafirhaneleri arasında konaklama ihtiyacınız için kurulmuş bir misafirhanedir. Samsun  Defterdarlığı Misafirhaneleri ucuz konaklama ve kaliteli hizmet ile talep görmektedir. Samsun Defterdarlığı Misafirhanesi Maliye ve Hazine Bakanlığı Samsun Defterdarlığı tarafından işletilmektedir. Misafirhane 12 oda ve 29 yatak kapasitesine sahiptir. Kamu personellerinin ile sivillerin de konaklayabileceği bir yer olan Samsun Maliye Misafirhanesi Samsun ‘da ucuza kalınabilecek  yerlerden sadece bir tanesidir. İş planlarınızda, tatil programlarınızda ve ya  yol üstü güzergahınızda tercih edebileceğiniz misafirhanelerden biridir. Maliye misafirhane fiyatları diğer konaklama işletmelerine göre uygun olması sebebiyle önceden işletme ile iletişime geçilip rezervasyon yapılması önemlidir.

 

 

Samsun ‘da Gezilecek Yerler;

 • Gazi Müzesi
 • Amisos Tepesi
 • Bandırma Gemi Müzesi
 • Amazon Köyü
 • Tekkeköy Mağaraları
 • İkiztepe
 • Kent Müzesi
 • Şahinkaya Kanyonu
 • Panorama Müzesi
 • Bafra Arkeoloji Müzesi

 

 

Samsun Maliye Misafirhanesi Konaklama Fiyat Bilgisi

Resmi Gazete ’de 2022 Ocak ayında yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ ile 2022 yılındaki güncel misafirhane ücretlerinin taban fiyatları belirlendi.


Güncel fiyat bilgisi için lütfen tesis ile iletişime geçiniz.

 

NOT: Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce Öğretmenevi ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler.

 

 

Samsun Maliye Misafirhanesi Telefon Numaraları

Samsun Defterdarlığı Misafirhanesi konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası; 

Tel: 0 (362) 445 01 58

 

 

Samsun Maliye Misafirhanesi Adresi

Samsun Defterdarlığı Misafirhanesi konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi; Kalkanca Mahallesi, Tosya Sokak No:15 İlkadım / Samsun

 

 

 

Devlet Misafirhanelerinde Klima ve Televizyon Var mı?

Misafirhanelerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhane Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce konukevi ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

Hangi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Misafirhaneleri Var?

Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Öğretmenevleri
 2. Polisevleri
 3. Üniversitelerin Konukevleri
 4. Orman Müdürlüğü Misafirhaneleri
 5. DSİ Misafirhaneleri
 6. Karayolları Misafirhaneleri
 7. PTT Misafirhaneleri
 8. TCDD Misafirhaneleri
 9. SGK Misafirhaneleri
 10. Uygulama Otelleri
 11. TEDAŞ Misafirhaneleri
 12. Sendika Misafirhaneleri
 13. Belediye Misafirhaneleri
 14. Özel İdare Misafirhaneleri

 

 

 

Dikkat

misafirhaneara.com ülkemizde bulunan resmi kurumlara ait misafirhanelerin tanıtımı yapmak için açılmış bir sitedir. Resmi kurum sitesi değildir. Resmiyetle hiçbir bağı yoktur. Sadece misafirhanelerin herkes tarafından tanınmasını bilinmesini amaçlayarak hazırlanmış bir sitedir.

Yakındaki Misafirhaneler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir