Şehir Ara

Samsun İlkadım Dsi Misafirhanesi

5/5
Samsun Dsi Misafirhanesi

Samsun İlkadım Dsi Misafirhanesi, Samsun merkez de bulunmaktadır. Devlet Su İşleri 7. Bölge Müdürlüğüne bağlı olan Samsun İlkadım Dsi Misafirhanesi Samsun da yapılacak tatil, iş gezisi ve yol üstü konaklamalar için kullanılabilecek ucuz ve temiz bir misafirhanedir. Kamu personellerinin ile sivillerin de konaklayabileceği bir misafirhanedir.

 

Samsun’da seyahat edenlerin tercih ettiği konaklama seçeneklerinden biri de DSİ misafirhaneleridir. Samsun’un İlkadım ilçesinde bulunan DSİ misafirhanesi de bu seçenekler arasındadır. Hem uygun fiyatlı hem de konforlu bir konaklama seçeneği olan Atakum DSİ misafirhanesi, seyahat edenlerin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır.

 

Samsun İlkadım DSI Misafirhanesi Fiyatları

Samsun İlkadım DSİ misafirhanesinde konaklama ücretleri oldukça uygun seviyededir. Fiyatlar, oda tiplerine ve konaklama süresine göre değişiklik göstermektedir. Ancak genel olarak, diğer konaklama seçeneklerine kıyasla daha ekonomik bir seçenek olduğu söylenebilir. Samsun İlkadım Devlet Su İşleri misafirhanesi konaklama fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için misafirhane yetkilileriyle iletişime geçebilirsiniz.

 

Samsun İlkadım Misafirhane Fiyatları

Samsun İlkadım DSİ misafirhanesi dışında İlkadım’da farklı misafirhane seçenekleri de bulunmaktadır. Ancak İlkadım DSİ misafirhanesi, diğer misafirhanelere kıyasla daha uygun fiyatlı bir seçenek olabilir. Misafirhanelerin fiyatları oda tipine ve konaklama süresine göre değişebilir. 

 

Samsun Kamu Misafirhaneleri

Samsun’da seyahat edenlerin konaklama seçeneklerinden biri de kamu misafirhaneleridir. Bu misafirhaneler, uygun fiyatlı ve konforlu bir konaklama seçeneği sunar. Samsun’da kamu misafirhaneleri arasında İlkadım DSI misafirhanesi de yer almaktadır. İlkadım DSI misafirhanesi, seyahat edenlerin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır.

 

Devlet Su İşleri misafirhanelerinde kendi personellerinden ziyade dışarıdan sivil vatandaşlarında misafir olarak konaklama yapabilirler. DSİ misafirleri genellikle temiz ve rahat bir konaklama yapılabilecek işletmelerdir. Odalarda TV, mini buzdolabı, klima, elbise dolabı, banyo ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır. 

 

 

 

 

Samsun’ da Gezilecek Yerler;

 • Gazi Müzesi
 • Amisos Tepesi
 • Bandırma Gemi Müzesi
 • Amazon Köyü
 • Tekkeköy Mağaraları
 • İkiztepe
 • Kent Müzesi
 • Şahinkaya Kanyonu
 • Panorama Müzesi
 • Bafra Arkeoloji Müzesi

 

Samsun İlkadım Dsi Misafirhanesi Konaklama Ücretleri Ne Kadar?

Resmi Gazete ’de 2022 Ocak ayında yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ ile 2022 yılındaki güncel misafirhane ücretlerinin taban fiyatları belirlendi.

Güncel fiyat bilgisi için lütfen tesis ile iletişime geçiniz.

Oda Kamu Sivil
Duble Yataklı Tek Kişilik Oda 120 180 
Duble Yataklı Oda 150 220
İki Kişilik Oda 90 130
Üç Kişilik Oda 80 110
Dört Kişilik Oda 60 90

 

NOT: Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce Öğretmenevi ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler.

 

Samsun İlkadım Dsi Misafirhanesi İletişim Numaraları

Samsun İlkadım Dsi Misafirhanesinde konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası; Oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için;

 

Tel: 0 362 230 79 00 Dahili:2392

 

 

Samsun İlkadım Dsi Misafirhanesi Adresi

Samsun İlkadım Dsi Misafirhanesinde konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi; Bahçelievler Mahallesi İstiklal Caddesi No:138 İlkadım/Samsun

 

 

 

Devlet Misafirhanelerinde Klima ve Televizyon Var mı?

Misafirhanelerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhane Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete ’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

Hangi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Misafirhaneleri Var?

Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Öğretmenevleri
 2. Polisevleri
 3. Üniversitelerin Konukevleri
 4. Orman Müdürlüğü Misafirhaneleri
 5. DSİ Misafirhaneleri
 6. Karayolları Misafirhaneleri
 7. PTT Misafirhaneleri
 8. TCDD Misafirhaneleri
 9. SGK Misafirhaneleri
 10. Uygulama Otelleri
 11. TEDAŞ Misafirhaneleri
 12. Sendika Misafirhaneleri
 13. Belediye Misafirhaneleri
 14. Özel İdare Misafirhaneleri

 

 

 

Dikkat

misafirhaneara.com ülkemizde bulunan resmi kurumlara ait misafirhanelerin tanıtımı yapmak için açılmış bir sitedir. Resmi kurum sitesi değildir. Resmiyetle hiçbir bağı yoktur. Sadece misafirhanelerin herkes tarafından tanınmasını bilinmesini amaçlayarak hazırlanmış bir sitedir.

Yakındaki Misafirhaneler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir