Şehir Ara

Samsun Askeri Gazinosu

5/5

Samsun Askeri Gazinosu fiyatları uygun olduğu kadar da kaliteli hizmet anlayışı ile konaklama ve restoran ihtiyacınız için kurulmuş bir misafirhanedir. Bölgesi içerisin de en çok tercih edilen kamplardan olan Samsun Askeri Gazinosu, askeri personel ve yakınları için özellikle yaz aylarında yaz tatili için kullanabilmektedir. 

 

Samsun, Türkiye’nin Karadeniz bölgesinde yer alan bir şehirdir. Şehir, tarihi ve kültürel açıdan zengin bir geçmişe sahip olup, aynı zamanda doğal güzellikleriyle de dikkat çekmektedir.

Samsun’un sahil şeridi, uzun ve kumsalı ile ünlüdür ve yaz aylarında birçok turist tarafından ziyaret edilir. Şehrin merkezi, tarihi yapıları, müzeleri ve parklarıyla da ilgi çekicidir. Samsun Arkeoloji ve Etnografya Müzesi, şehrin tarihi ve kültürel mirasını sergileyen önemli bir müzedir. Atatürk Anıtı ve Müzesi de şehirde mutlaka görülmesi gereken yerlerden biridir.

Samsun ayrıca Tarım ve Orman Üniversitesi’nin bulunduğu bir üniversite şehridir. Bu nedenle genç nüfusu da oldukça yüksektir ve şehirde birçok kafe, bar ve restoran bulunmaktadır.

 

Samsun’da Gezilecek Yerler;

 •  
 •  

 

 

Samsun Askeri Gazinosu Fiyat Bilgisi


Güncel fiyat bilgisi için lütfen tesis ile iletişime geçiniz.

 

 

Samsun Askeri Gazinosu Rezervasyon

Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce Öğretmenevi ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler.

 

 

Samsun Askeri Gazinosu İletişim Bilgileri

Samsun Askeri Gazinosu konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası; 

Tel: (0362) 432 33 41

 

 

Samsun Askeri Gazinosu Orduevi Adresi

Rize Askeri Gazinosu konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi; Kale Mah., 55030 İlkadım / Samsun

 


 

 

Samsun Askeri Gazinosu Yorumları

Samsun Askeri Gazinosu Google yorumları.

 

 

Devlet Misafirhanelerinde Klima ve Televizyon Var mı?

Misafirhanelerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

 

 

Devlet Misafirhane Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce konukevi ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

 

 

Devlet Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

 

Hangi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Misafirhaneleri Var?

Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Öğretmenevleri
 2. Polisevleri
 3. Üniversitelerin Konukevleri
 4. Orman Müdürlüğü Misafirhaneleri
 5. DSİ Misafirhaneleri
 6. Karayolları Misafirhaneleri
 7. PTT Misafirhaneleri
 8. TCDD Misafirhaneleri
 9. SGK Misafirhaneleri
 10. Uygulama Otelleri
 11. TEDAŞ Misafirhaneleri
 12. Sendika Misafirhaneleri
 13. Belediye Misafirhaneleri
 14. Özel İdare Misafirhaneleri
Dikkat

misafirhaneara.com ülkemizde bulunan resmi kurumlara ait misafirhanelerin tanıtımı yapmak için açılmış bir sitedir. Resmi kurum sitesi değildir. Resmiyetle hiçbir bağı yoktur. Sadece misafirhanelerin herkes tarafından tanınmasını bilinmesini amaçlayarak hazırlanmış bir sitedir.

Yakındaki Misafirhaneler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir