Şehir Ara

Adapazarı Kışla Gazinosu

5/5

Adapazarı Kışla Gazinosu fiyatları uygun olduğu kadar da kaliteli hizmet anlayışı ile konaklama ve restoran ihtiyacınız için kurulmuş bir misafirhanedir. Bölgesi içerisin de en çok tercih edilen kamplardan olan Adapazarı Kışla Gazinosuaskeri personel ve yakınları için özellikle yaz aylarında yaz tatili için kullanabilmektedir. 

 
 

Sakarya, Türkiye’nin Kuzeybatı Anadolu Bölgesi’nde yer alan bir ilimizdir. Marmara Bölgesi’nin doğusunda yer alan Sakarya’nın komşuları Kocaeli, İstanbul, Bursa, Bilecik ve Bolu’dur. Sakarya’nın merkezi Adapazarı’dır.

Sakarya, doğal güzellikleri, tarihi yapıları ve kültürel zenginlikleriyle dikkat çeken bir şehirdir. Sakarya’nın doğusunda Kömürhan Köprüsü, Tarihi Sangarius Köprüsü ve Sakarya Müzesi gibi tarihi yapılar bulunur. Sakarya’nın güneyinde Sapanca Gölü, doğusunda ise Karasu ve Kocaali sahilleri turizm açısından önemli yerlerdir.

Sakarya’nın ekonomisi tarım, sanayi ve hizmet sektörlerine dayalıdır. İlde özellikle otomotiv, gıda, tekstil, makine, kimya ve inşaat sektörleri gelişmiştir. Sakarya, aynı zamanda önemli bir üniversite kenti olarak da bilinir. Sakarya Üniversitesi ildeki en önemli yükseköğretim kurumlarından biridir.

 

Sakarya’da Gezilecek Yerler;

 •  
 • Sangarius Köprüsü: M.Ö. 3. yüzyılda yapılmış olan tarihi köprü, Sakarya’nın simgesi haline gelmiştir. Köprü, İstanbul-Ankara karayolu üzerinde yer alır.
 • Taraklı: Sakarya’nın tarihi ilçelerinden biri olan Taraklı, Osmanlı döneminden kalma tarihi evleri, camileri ve hamamlarıyla ünlüdür.
 • Sapanca Gölü: Sakarya’nın güneyinde yer alan Sapanca Gölü, doğal güzellikleri ve piknik alanlarıyla ziyaretçilerin uğrak noktasıdır.
 • Serdivan AVM: Sakarya’nın en büyük alışveriş merkezlerinden biri olan Serdivan AVM, yüzlerce mağazasıyla alışveriş yapmak isteyenlerin tercih ettiği yerlerden biridir.
 • Kent Park: Sakarya’nın merkezinde yer alan Kent Park, çocuk oyun alanları, yürüyüş yolları ve piknik alanlarıyla ziyaretçilerin keyifli zaman geçirebilecekleri bir yerdir.
 • Sakarya Müzesi: İlk olarak 1921 yılında açılan müze, Osmanlı döneminden kalma eserleri barındırmaktadır.
 • Ada Kültür Park: Sakarya’nın Adapazarı ilçesinde yer alan park, göleti, bisiklet yolu ve yürüyüş parkuruyla ziyaretçilerin dinlenip keyifli vakit geçirmelerine olanak sağlar.
 • Mithatpaşa Köprüsü: 1912 yılında yapılan tarihi köprü, şehir merkezinde yer alır ve Sakarya’nın önemli simgelerinden biridir.
 • Kocaali Sahili: Sakarya’nın doğusunda yer alan Kocaali sahili, doğal güzelliği ve temiz plajlarıyla ziyaretçilerin deniz keyfi yapabilecekleri bir yerdir.
 •  

 

 

Adapazarı Kışla Gazinosu Fiyat Bilgisi


Güncel fiyat bilgisi için lütfen tesis ile iletişime geçiniz.

 

 

Adapazarı Kışla Gazinosu Rezervasyon

Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce Öğretmenevi ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler.

 

 

Adapazarı Kışla Gazinosu İletişim Bilgileri

Adapazarı Kışla Gazinosu konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası; 

Tel: (0264) 273 30 61

 

 

Adapazarı Kışla Gazinosu Orduevi Adresi

Adapazarı Kışla Gazinosu konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi; Cumhuriyet Mah., Tümen Sokak Adapazarı/Sakarya

 

 

 

 

Adapazarı Kışla Gazinosu Yorumları

Adapazarı Kışla Gazinosu Google yorumları.

 

 

Devlet Misafirhanelerinde Klima ve Televizyon Var mı?

Misafirhanelerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

 

 

Devlet Misafirhane Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce konukevi ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

 

 

Devlet Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

 

Hangi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Misafirhaneleri Var?

Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Öğretmenevleri
 2. Polisevleri
 3. Üniversitelerin Konukevleri
 4. Orman Müdürlüğü Misafirhaneleri
 5. DSİ Misafirhaneleri
 6. Karayolları Misafirhaneleri
 7. PTT Misafirhaneleri
 8. TCDD Misafirhaneleri
 9. SGK Misafirhaneleri
 10. Uygulama Otelleri
 11. TEDAŞ Misafirhaneleri
 12. Sendika Misafirhaneleri
 13. Belediye Misafirhaneleri
 14. Özel İdare Misafirhaneleri
Dikkat

misafirhaneara.com ülkemizde bulunan resmi kurumlara ait misafirhanelerin tanıtımı yapmak için açılmış bir sitedir. Resmi kurum sitesi değildir. Resmiyetle hiçbir bağı yoktur. Sadece misafirhanelerin herkes tarafından tanınmasını bilinmesini amaçlayarak hazırlanmış bir sitedir.

Yakındaki Misafirhaneler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir