Şehir Ara

Rize Karayolları Misafirhanesi

5/5
Rize Karayolları Misafirhanesi

Rize Karayolları Misafirhanesi Rize karayolları misafirhaneleri arasında konaklama ihtiyacınız için kurulmuş bir misafirhanedir. Rize Kamu Misafirhaneleri ucuz konaklama ve kaliteli hizmet ile talep görmektedir. Rize Karayolları Misafirhanesi Karayolları 103. Şube Şefliği tarafından işletilmektedir. Kamu personellerinin ile sivillerin de konaklayabileceği bir yer olan Karayolları 103. Şube Şefliği Misafirhanesi Rize ‘de ucuza kalınabilecek  yerlerden sadece bir tanesidir. İş planlarınızda, tatil programlarınızda ve ya  yol üstü güzergahınızda tercih edebileceğiniz misafirhanelerden biridir. Karayolları misafirhaneleri fiyatları diğer konaklama işletmelerine göre uygun olması sebebiyle önceden işletme ile iletişime geçilip rezervasyon yapılması önemlidir.

 

 

Rize ‘de Gezilecek Yerler;

 • Rize Kalesi
 • Rize Müzesi
 • Ziraat Çay Bahçesi
 • Fırtına Deresi
 • Zilkale
 • Ayder Yaylası
 • Anzer Yaylası
 • Elevit Yaylası
 • Gito Yaylası
 • Kaçkar Dağları Milli Parkı
 • Kıble Dağı Cami
 • Gelin Tülü Şelalesi
 • Pokut Yaylası
 • Hazindak Yaylası
 • Palovit Şelalesi
 • Çinçiva Köyü

 

Rize Karayolları Misafirhanesi Konaklama Fiyat Bilgisi

Resmi Gazete ’de 2022 Ocak ayında yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ ile 2022 yılındaki güncel misafirhane ücretlerinin taban fiyatları belirlendi.


Güncel fiyat bilgisi için lütfen tesis ile iletişime geçiniz.

 

NOT: Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce Öğretmenevi ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler.

 

 

Rize Karayolları Misafirhanesi Telefon Numaraları

Rize Karayolları 103. Şube Şefliği Misafirhanesi konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası; 

Tel: 0 (464) 226 15 50

 

 

Rize Karayolları Misafirhanesi Adresi

Rize Karayolları 103. Şube Şefliği Misafirhanesi konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi; Rize Güneysu Yolu No:22, 53800 Akarsu/Rize Merkez/Rize

 

 

 

Devlet Misafirhanelerinde Klima ve Televizyon Var mı?

Misafirhanelerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhane Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce konukevi ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

Hangi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Misafirhaneleri Var?

Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Öğretmenevleri
 2. Polisevleri
 3. Üniversitelerin Konukevleri
 4. Orman Müdürlüğü Misafirhaneleri
 5. DSİ Misafirhaneleri
 6. Karayolları Misafirhaneleri
 7. PTT Misafirhaneleri
 8. TCDD Misafirhaneleri
 9. SGK Misafirhaneleri
 10. Uygulama Otelleri
 11. TEDAŞ Misafirhaneleri
 12. Sendika Misafirhaneleri
 13. Belediye Misafirhaneleri
 14. Özel İdare Misafirhaneleri

 

 

 

Dikkat

misafirhaneara.com ülkemizde bulunan resmi kurumlara ait misafirhanelerin tanıtımı yapmak için açılmış bir sitedir. Resmi kurum sitesi değildir. Resmiyetle hiçbir bağı yoktur. Sadece misafirhanelerin herkes tarafından tanınmasını bilinmesini amaçlayarak hazırlanmış bir sitedir.

Yakındaki Misafirhaneler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir