Şehir Ara

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Misafirhanesi

5/5
rte üniversitesi misafirhanesi

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Misafirhanesi Rize misafirhaneleri arasında konaklama ihtiyacınız için kurulmuş bir misafirhanedir. Rize Kamu Misafirhaneleri ucuz konaklama ve kaliteli hizmet ile yoğun talep görmektedir. Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Sosyal Tesisleri olarak da bilinmektedir  Kamu personellerinin ile sivillerin de konaklayabileceği bir yer olan Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Misafirhanesi Rize ‘de ucuza kalınabilecek  yerlerden sadece bir tanesidir. İş planlarınızda, tatil programlarınızda ve ya  yol üstü güzergahınızda tercih edebileceğiniz misafirhanelerden biridir.

 

 

 

 

Rize ‘de Gezilecek Yerler;

 • Karaçay Şelalesi ve Mesire Alanı
 • Haruniye Kaplıcaları
 • Kastabala Antik Kenti
 • Osmaniye Kent Müzesi
 • Toprakkale Kalesi
 • Sabun Suyu Şelalesi
 • Aslantaş Milli Parkı
 • Kırmıtlı Kuş Cenneti
 • Karatepe Aslantaş Açık Hava Müzesi
 • Ala Cami
 • Şarlak Şelalesi
 • Harun Reşit Kalesi

 

 

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Misafirhanesi Konaklama Ücretleri Ne Kadar?

Resmi Gazete ’de 2022 Ocak ayında yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ ile 2022 yılındaki güncel misafirhane ücretlerinin taban fiyatları belirlendi.


Güncel fiyat bilgisi için lütfen tesis ile iletişime geçiniz.

 

NOT: Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce Öğretmenevi ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler.

 

 

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Misafirhanesi İletişim Numaraları

Rize Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Misafirhanesi konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası; 

Tel:

 

 

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Misafirhanesi Adresi

Rize Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Misafirhanesi konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi; Merkez, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Sosyal Tesisleri, Fener Mahallesi, 53020 Rize

 

 

 

Devlet Misafirhanelerinde Klima ve Televizyon Var mı?

Misafirhanelerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhane Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce konukevi ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

Hangi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Misafirhaneleri Var?

Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Öğretmenevleri
 2. Polisevleri
 3. Üniversitelerin Konukevleri
 4. Orman Müdürlüğü Misafirhaneleri
 5. DSİ Misafirhaneleri
 6. Karayolları Misafirhaneleri
 7. PTT Misafirhaneleri
 8. TCDD Misafirhaneleri
 9. SGK Misafirhaneleri
 10. Uygulama Otelleri
 11. TEDAŞ Misafirhaneleri
 12. Sendika Misafirhaneleri
 13. Belediye Misafirhaneleri
 14. Özel İdare Misafirhaneleri

 

Muş misafirhane fiyatları ile Muş kamu misafirhaneleri hakkında daha fazla bilgi alabilmek için burayı inceleyebilirsiniz. 

 

Dikkat

misafirhaneara.com ülkemizde bulunan resmi kurumlara ait misafirhanelerin tanıtımı yapmak için açılmış bir sitedir. Resmi kurum sitesi değildir. Resmiyetle hiçbir bağı yoktur. Sadece misafirhanelerin herkes tarafından tanınmasını bilinmesini amaçlayarak hazırlanmış bir sitedir.

Yakındaki Misafirhaneler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir