Zonguldak Polisevi

Zonguldak Polisevi
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Zonguldak Polisevi merkez de bulunmaktadır. Emniyet Teşkilatı Mensuplarının eğitim, barınma vb. gibi moral ve sosyal ihtiyaçlarını karşılamak, mesleki ve kültürel ilişkilerini geliştirmesi için kurulmuş bir misafirhanedir. Batı Karadenizin incisi Zonguldak ta muhteşem Karadeniz manzarası olan tesis de otel, açık ve kapalı restoran, pide salonu, iki adet kapalı lokal, VIP salon, sauna, fitness salonu, çamaşırhane, çocuk oyun parkı ve halı saha bulunmaktadır. Otel bölümü 27 oda ve 60 yatak kapasitesine sahiptir. Odalarda klima, televizyon, mini buzdolabı, kablosuz internet hizmeti ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.

 

Kolay ulaşım ve iyi hizmet kalitesiyle emniyet mensupları, kamu personelleri ve sivil vatandaşlarında kullanımına hizmet etmektedir. Zonguldak da ucuza konaklama için tercih edilebilecek misafirhanedir.

 

 

Zonguldak ‘da Gezilecek Yerler

 • Gökgöl Mağarası
 • Kızılcapınar Baraj Gölü
 • Zonguldak Maden Müzesi
 • Harmankaya Şelalesi
 • Ereğli Müzesi
 • Zonguldak Deniz Feneri
 • Göldağı Tabiat Parkı
 • Cehennemağzı Mağaraları
 • Gazi Alemdar Müzesi 
 • Filyos Kalesi

 

Zonguldak Polisevi Konaklama Ücretleri Ne Kadar?

Resmi Gazete ’de 2022 Ocak ayında yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ ile 2022 yılındaki güncel misafirhane ücretlerinin taban fiyatları belirlendi.


NOT:
Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce Misafirhane ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler. Güncel fiyat bilgisi için lütfen tesis ile iletişime geçiniz.

 

Zonguldak Polisevi İletişim Numaraları

Zonguldak Polisevin de konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası; 

 

Tel:0 372 266 0440

 

 

Zonguldak Polisevi Adresi

Zonguldak Polisevin de konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi; Orhanlar Mah. Atatürk Bul. Nu. 99 Merkez / Zonguldak

 

 

 

Devlet Misafirhanelerinde Klima ve Televizyon Var mı?

Misafirhanelerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhane Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete ’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

Hangi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Misafirhaneleri Var?

Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Öğretmenevleri
 2. Polis Evleri
 3. Üniversitelerin Konukevleri
 4. Orman Müdürlüğü Misafirhaneleri
 5. DSİ Misafirhaneleri
 6. Karayolları Misafirhaneleri
 7. PTT Misafirhaneleri
 8. TCDD Misafirhaneleri
 9. SGK Misafirhaneleri
 10. Uygulama Otelleri
 11. TEDAŞ Misafirhaneleri
 12. Sendika Misafirhaneleri
 13. Belediye Misafirhaneleri
 14. Özel İdare Misafirhaneleri

 

 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni Yazılar

Popüler Misafirhaneler