Şehir Ara

Tekirdağ Polisevi

5/5
Tekirdağ Polisevi
Tekirdağ Polisevi il merkezinde asma kat dâhil toplam beş kat ile hizmet vermekte olan Polis evinin ilk üç katı sosyal amaçlı kullanılmakta, son iki katında ise toplam 34 adet konaklama odaları bulunmaktadır.  Emniyet Teşkilatı Mensuplarının eğitim, barınma vb. gibi moral ve sosyal ihtiyaçlarını karşılamak, mesleki ve kültürel ilişkilerini geliştirmesi için kurulmuş bir misafirhanedir.
 
 
Polisevin de otel, restoran, erkek kuaförü ve çok amaçlı salon bulunmaktadır. Otel kısmında ise Tek Kişilik, İki Kişilik, Üç Kişilik, Double, Aile ve Suit oda olmak üzere toplam 34 oda bulunmaktadır.  Odalar da klima, mini buzdolabı, televizyon ve kablosuz internet hizmeti sunulmaktadır. Ayrıca tesis de 24 saat sıcak su imkânı da bulunmaktadır.
 
Erkek Kuaförü Pazar günü hariç haftanın 6 günü 09:00-18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.  Çok amaçlı salon ise Düğün, Nişan, Sünnet, Toplantı ve Mevlit gibi organizasyonlara hizmet vermektedir. Aynı zamanda Restoran olarak kullanılmaktadır.

 

Kolay ulaşım ve iyi hizmet kalitesiyle emniyet mensupları, kamu personelleri ve sivil vatandaşlarında kullanımına hizmet etmektedir. Tekirdağ da ucuza konaklama için tercih edilebilecek misafirhanedir.

Tekirdağ ‘da Gezilecek Yerler

 • Tekirdağ Arkeoloji ve Etnografya Müzesi
 • Namık Kemal Evi

 • Rakoczi Müzesi

 • Namık Kemal Heykeli

 • Şehitler Abidesi

 • Hürriyet Abidesi

 • Mirliva Hüseyin Paşa Camii

 • Rüstem Paşa Camii

 • Ahmed-i Sarban Türbesi

 • Hora Feneri

 

Tekirdağ Polisevi Konaklama Ücretleri Ne Kadar?

Resmi Gazete ’de 2022 Ocak ayında yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ ile 2022 yılındaki güncel misafirhane ücretlerinin taban fiyatları belirlendi.


NOT:
Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce Misafirhane ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler. Güncel fiyat bilgisi için lütfen tesis ile iletişime geçiniz.

 

Tekirdağ Polisevi İletişim Numaraları

Tekirdağ Polisevin de konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası; 

 

Tel:+90 282 260 41 01 – 02

Faks: +90 282 263 90 89

Mail:tekirdagpolisevi@egm.gov.tr

 

 

Tekirdağ Polisevi Adresi

Tekirdağ Polisevin de konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi; Ertuğrul Mahallesi Yalı Sokak No:19 Süleymanpaşa / Tekirdağ

 

 

 

Devlet Misafirhanelerinde Klima ve Televizyon Var mı?

Misafirhanelerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhane Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete ’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

Hangi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Misafirhaneleri Var?

Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Öğretmenevleri
 2. Polis Evleri
 3. Üniversitelerin Konukevleri
 4. Orman Müdürlüğü Misafirhaneleri
 5. DSİ Misafirhaneleri
 6. Karayolları Misafirhaneleri
 7. PTT Misafirhaneleri
 8. TCDD Misafirhaneleri
 9. SGK Misafirhaneleri
 10. Uygulama Otelleri
 11. TEDAŞ Misafirhaneleri
 12. Sendika Misafirhaneleri
 13. Belediye Misafirhaneleri
 14. Özel İdare Misafirhaneleri

 

 

 

Dikkat

misafirhaneara.com ülkemizde bulunan resmi kurumlara ait misafirhanelerin tanıtımı yapmak için açılmış bir sitedir. Resmi kurum sitesi değildir. Resmiyetle hiçbir bağı yoktur. Sadece misafirhanelerin herkes tarafından tanınmasını bilinmesini amaçlayarak hazırlanmış bir sitedir.

Yakındaki Misafirhaneler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir