Şırnak Polisevi

Şırnak Polisevi
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Şırnak Polisevi, Şırnak il merkezinde bulunmaktadır. Polisevi merkezi konumda bulunmaktadır Şırnak ‘ın her yerine kolay ulaşım sağlanabilmektedir. Polisevi Şube Müdürlüğümüz 35 adet paylaşımlı 4 adet duble 2 adet süit oda olmak üzere toplam 41 oda kapasitesi ile hizmet vermektedir. Odalarımızda uydu yayını, dahili telefon, kablosuz internet, klima, 24 saat kesintisiz sıcak su, saç kurutma makinesi ve mini bar mevuttur. Restoran, Sefine Restoran (Alakart), Şark odası, Pastane, Lokal, Çamaşırhane, Terzi, Spor salonu, Sauna, Saklıbahçe ve Çocuk oyun parkı hizmetinizdedir.

 

Kolay ulaşım ve iyi hizmet kalitesiyle emniyet mensupları, kamu personelleri ve sivil vatandaşlarında kullanımına hizmet etmektedir. Şırnak da ucuza konaklama için tercih edilebilecek misafirhanedir.

 

 

Şırnak ‘da Gezilecek Yerler;

 • Zümrüt Kaplıcası
 • Cizre Kalesi
 • Kırmızı Medrese
 • Belkıs Ana Kaplıcası
 • Hz. Nuh Camii
 • Hamidiye Kışla Binası
 • Abdaliye Medresesi
 • Yafes Köprüsü
 • Cizre Ulu Camii

 

Şırnak Polisevi Konaklama Ücretleri Ne Kadar?

Resmi Gazete ’de 2022 Ocak ayında yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ ile 2022 yılındaki güncel misafirhane ücretlerinin taban fiyatları belirlendi.


NOT:
Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce Misafirhane ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler. Güncel fiyat bilgisi için lütfen tesis ile iletişime geçiniz.

 

Şırnak Polisevi İletişim Numaraları

Şırnak Polisevin de konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası; 

Tel: 0486 216 69 16

 

 

Şırnak Polisevi Adresi

Şırnak Polisevin de konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi; B.Evler Mah. Siirt Yolu üzeri Çevik Kuv. Şb. Müd. yanı Merkez / Şırnak

 

 

Devlet Misafirhanelerinde Klima ve Televizyon Var mı?

Misafirhanelerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhane Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete ’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

Hangi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Misafirhaneleri Var?

Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Öğretmenevleri
 2. Polis Evleri
 3. Üniversitelerin Konukevleri
 4. Orman Müdürlüğü Misafirhaneleri
 5. DSİ Misafirhaneleri
 6. Karayolları Misafirhaneleri
 7. PTT Misafirhaneleri
 8. TCDD Misafirhaneleri
 9. SGK Misafirhaneleri
 10. Uygulama Otelleri
 11. TEDAŞ Misafirhaneleri
 12. Sendika Misafirhaneleri
 13. Belediye Misafirhaneleri
 14. Özel İdare Misafirhaneleri

 

 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni Yazılar

Popüler Misafirhaneler