Şehir Ara

Sinop Polisevi

5/5
Sinop Polisevi
Sinop Polisevi merkez de bulunmaktadır. Emniyet Teşkilatı Mensuplarının eğitim, barınma vb. gibi moral ve sosyal ihtiyaçlarını karşılamak, mesleki ve kültürel ilişkilerini geliştirmesi için kurulmuş bir misafirhanedir.
 
 
Ülkemizin en kuzey noktasında tatil fırsatı olan tüm şıklığı ve konforu ile Sinop Polisevin de Otel-Konaklama , Restoran, Dinlenme, Düğün, Nişan, Eğitim ve Kongre faaliyetleri yanında Güvenli, Kaliteli ve Ekonomik Konaklamanızı sağlamak amacıyla 90 kişilik  yatak kapasiteli 33 oda bulunmaktadır.
       
 
Konforunuz ve rahatınız için odalarımızda televizyon, dijital uydu alıcısı, klima, mini bar buzdolabı ve kablosuz internet ağı mevcuttur. Restoran ve Kafeterya da sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve akşam yemeği (alakart) olarak verilmektedir.
 

Kolay ulaşım ve iyi hizmet kalitesiyle emniyet mensupları, kamu personelleri ve sivil vatandaşlarında kullanımına hizmet etmektedir. Sinop da ucuza konaklama için tercih edilebilecek misafirhanedir.

 

 

Sinop ‘da Gezilecek Yerler

 • Diyojen Heykeli
 • Tarihi Sinop Cezaevi
 • Sinop Kalesi
 • Alaeddin Camii
 • Sinop Pervane Medresesi
 • Balatlar Kilisesi
 • Paşa Tabyaları
 • Ayancık
 • İstefan Kaya Mezarları
 • İnceburun Feneri
 • Boyabat Kaya Mezarları
 • Hamsilos Fiyordu
 • Erfelek Tatlıca Şelaleleri
 • İnaltı Mağarası
 • Babaçay Kanyonu

 

Sinop Polisevi Konaklama Ücretleri Ne Kadar?

Resmi Gazete ’de 2022 Ocak ayında yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ ile 2022 yılındaki güncel misafirhane ücretlerinin taban fiyatları belirlendi.


NOT:
Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce Misafirhane ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler. Güncel fiyat bilgisi için lütfen tesis ile iletişime geçiniz.

 

 

Sinop Polisevi İletişim Numaraları

Sinop Polisevin de konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası; 

Tel: 0 368 261 29 90

Tel: 0 505 318 57 50

Faks: 0 368 261 33 16

Mail: sinoppolisevi@egm.gov.tr

 

 

Sinop Polisevi Adresi

Sinop Polisevin de konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi; Gelincik Mahallesi Yeni Emniyet Sarayı Arkası Merkez / Sinop

 

 

 

Devlet Misafirhanelerinde Klima ve Televizyon Var mı?

Misafirhanelerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhane Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete ’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

Hangi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Misafirhaneleri Var?

Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Öğretmenevleri
 2. Polis Evleri
 3. Üniversitelerin Konukevleri
 4. Orman Müdürlüğü Misafirhaneleri
 5. DSİ Misafirhaneleri
 6. Karayolları Misafirhaneleri
 7. PTT Misafirhaneleri
 8. TCDD Misafirhaneleri
 9. SGK Misafirhaneleri
 10. Uygulama Otelleri
 11. TEDAŞ Misafirhaneleri
 12. Sendika Misafirhaneleri
 13. Belediye Misafirhaneleri
 14. Özel İdare Misafirhaneleri

 

 

 

Dikkat

misafirhaneara.com ülkemizde bulunan resmi kurumlara ait misafirhanelerin tanıtımı yapmak için açılmış bir sitedir. Resmi kurum sitesi değildir. Resmiyetle hiçbir bağı yoktur. Sadece misafirhanelerin herkes tarafından tanınmasını bilinmesini amaçlayarak hazırlanmış bir sitedir.

Yakındaki Misafirhaneler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir