Şehir Ara

Osmaniye Polisevi

5/5
Osmaniye Polisevi
Osmaniye Polisevi Yenişehir de bulunmaktadır. Emniyet Teşkilatı Mensuplarının eğitim, barınma vb. gibi moral ve sosyal ihtiyaçlarını karşılamak, mesleki ve kültürel ilişkilerini geliştirmesi için kurulmuş bir misafirhanedir. Polisevi Çam ağaçları arasında temiz havalı doğa ile iç içe Osmaniye’yi kuş bakışı gören hakim bir noktaya konuşlanmıştır.
 
 
Polisevi otel bölümü 4 Süit oda, ikişer kişilik 16, toplam 20 oda ve 36 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir. Odalarımızda klima, banyo, tuvalet saç kurutla makinası, televizyon, dahili telefon ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır. Tüm misafirlerimizin bahçede ortak kullanabileceği trambolin, spor aletleri ve çocuk parkı mevcuttur. Ayrıca bahçede hayvanat bahçesi bulunmaktadır.

 

Kolay ulaşım ve iyi hizmet kalitesiyle emniyet mensupları, kamu personelleri ve sivil vatandaşlarında kullanımına hizmet etmektedir. Osmaniye de ucuza konaklama için tercih edilebilecek misafirhanedir.

 

Osmaniye ‘de Gezilecek Yerler

 • Karaçay Şelalesi ve Mesire Alanı
 • Haruniye Kaplıcaları
 • Kastabala Antik Kenti
 • Osmaniye Kent Müzesi
 • Toprakkale Kalesi
 • Sabun Suyu Şelalesi
 • Aslantaş Milli Parkı
 • Kırmıtlı Kuş Cenneti
 • Karatepe Aslantaş Açık Hava Müzesi
 • Ala Cami
 • Şarlak Şelalesi
 • Harun Reşit Kalesi

 

Osmaniye Polisevi Konaklama Ücretleri Ne Kadar?

Resmi Gazete ’de 2022 Ocak ayında yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ ile 2022 yılındaki güncel misafirhane ücretlerinin taban fiyatları belirlendi.


NOT:
Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce Misafirhane ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler. Güncel fiyat bilgisi için lütfen tesis ile iletişime geçiniz.

 

 

Osmaniye Polisevi İletişim Numaraları

Osmaniye Polisevin de konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası; 

Tel: 0 505 318 80 20

Tel: 0 328 825 95 95

Tel: 0 328 825 15 00

Faks: 0 328 825 95 95

 

 

Osmaniye Polisevi Adresi

Osmaniye Polisevin de konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi; Akyar Merkez / Osmaniye

 

 

 

Devlet Misafirhanelerinde Klima ve Televizyon Var mı?

Misafirhanelerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhane Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete ’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

Hangi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Misafirhaneleri Var?

Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Öğretmenevleri
 2. Polis Evleri
 3. Üniversitelerin Konukevleri
 4. Orman Müdürlüğü Misafirhaneleri
 5. DSİ Misafirhaneleri
 6. Karayolları Misafirhaneleri
 7. PTT Misafirhaneleri
 8. TCDD Misafirhaneleri
 9. SGK Misafirhaneleri
 10. Uygulama Otelleri
 11. TEDAŞ Misafirhaneleri
 12. Sendika Misafirhaneleri
 13. Belediye Misafirhaneleri
 14. Özel İdare Misafirhaneleri

 

 

 

Dikkat

misafirhaneara.com ülkemizde bulunan resmi kurumlara ait misafirhanelerin tanıtımı yapmak için açılmış bir sitedir. Resmi kurum sitesi değildir. Resmiyetle hiçbir bağı yoktur. Sadece misafirhanelerin herkes tarafından tanınmasını bilinmesini amaçlayarak hazırlanmış bir sitedir.

Yakındaki Misafirhaneler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir