Şehir Ara

Muş Polisevi

5/5
Muş Polisevi

Muş Polisevi, Mersin il Merkez ilçesinde bulunmaktadır. Polisevi Muş Şehir merkezinde Çarşı içerisinde merkezi konumda bulunmaktadır. Toplam 2329 metrekare alan içinde 412 metrekare kapalı alan kullanımına sahiptir. Hizmet binamız bodrum, zemin, 1. ve 2. kattan oluşmaktadır. Bodrum katta; çamaşırhane, depo, arşiv ve makine dairesi bulunmaktadır. Müşterilerimize Zemin katta; Resepsiyon, Lobi, Lokal ve Restoranımız ile hizmet vermekteyiz. Hizmet binasının 1. ve 2. Katları otel olarak kullanılmaktadır. Misafirhanemiz tek kişilik, çift kişilik paylaşımlı, süit odalar ve VIP oda olmak üzere toplam 22 oda ve 29 yatak kapasitelidir.

 

Kolay ulaşım ve iyi hizmet kalitesiyle emniyet mensupları, kamu personelleri ve sivil vatandaşlarında kullanımına hizmet etmektedir. Muş da ucuza konaklama için tercih edilebilecek misafirhanedir.

 

 

Muş ‘da Gezilecek Yerler;

 • Tarihi Murat Köprüsü
 • Hamurpet Gölü
 • Malazgirt Kalesi
 • Arak Kilisesi
 • Haspet Kalesi
 • Esenlik Camii
 • Çanlı Kilise
 • Hacı Şeref Camii

 

 

Muş Polisevi Konaklama Ücretleri Ne Kadar?

Resmi Gazete ’de 2022 Ocak ayında yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ ile 2022 yılındaki güncel misafirhane ücretlerinin taban fiyatları belirlendi.


NOT:
Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce Misafirhane ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler. Güncel fiyat bilgisi için lütfen tesis ile iletişime geçiniz.

 

Muş Polisevi İletişim Numaraları

Muş Polisevin de konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası; 

Tel:0436 212 43 45

Faks:0436 212 33 52

E-Mail: muspolisevi@egm.gov.tr

 

Muş Polisevi Adresi

Muş Polisevin de konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi; Hürriyet Mah. İstasyon Cad. Atatürk Bulvarı No:23/A Merkez / MUŞ

 

 

Devlet Misafirhanelerinde Klima ve Televizyon Var mı?

Misafirhanelerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhane Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete ’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

Hangi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Misafirhaneleri Var?

Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Öğretmenevleri
 2. Polis Evleri
 3. Üniversitelerin Konukevleri
 4. Orman Müdürlüğü Misafirhaneleri
 5. DSİ Misafirhaneleri
 6. Karayolları Misafirhaneleri
 7. PTT Misafirhaneleri
 8. TCDD Misafirhaneleri
 9. SGK Misafirhaneleri
 10. Uygulama Otelleri
 11. TEDAŞ Misafirhaneleri
 12. Sendika Misafirhaneleri
 13. Belediye Misafirhaneleri
 14. Özel İdare Misafirhaneleri

 

 

 

Dikkat

misafirhaneara.com ülkemizde bulunan resmi kurumlara ait misafirhanelerin tanıtımı yapmak için açılmış bir sitedir. Resmi kurum sitesi değildir. Resmiyetle hiçbir bağı yoktur. Sadece misafirhanelerin herkes tarafından tanınmasını bilinmesini amaçlayarak hazırlanmış bir sitedir.

Yakındaki Misafirhaneler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir