Şehir Ara

Kocaeli Polisevi

5/5
İzmit Polisevi

Kocaeli Polisevi, Kocaeli ili İzmit ilçesinde bulunmaktadır. Alakart Restoranımız 120 kişiliktir.  Hafta içi Saat: 18: 00 dan itibaren servise başlamaktadır ve Saat:23.00’a kadar hizmet vermektedir.​ Hafta sonu Cumartesi ve Pazar günleri Alakart Restoranımız tabldot olmadığından Saat:13.00 dan itibaren hizmet vermektedir. Haftanın yedi günü Restoranımız açıktır. Restoranımız düğün, nişan, kına gecesi, sünnet merasimi gibi etkinliklerinizde siz değerli meslektaşlarımıza ve yakınlarınıza Genel Müdürlüğümüzün belirlemiş olduğu fiyatlar üzerinden kiralayabilirsiniz. Ayrıca özel yemekler de, yemekli toplantılarda salonumuzdan istifade edebilirsiniz. Restoranımızda  kırmızı et çeşitleri, beyaz et çeşitleri ve balık menüleri ile hizmet vermekteyiz. Hafta sonu Cumartesi ve Pazar günleri Alakart Restoranımız   tabldot olmadığından Saat:13.00 dan itibaren hizmet vermektedir. Haftanın yedi günü Restoranımız açıktır. Restoranımız düğün, nişan, kına gecesi, sünnet merasimi gibi etkinliklerinizde siz değerli meslektaşlarımıza ve yakınlarınıza Genel Müdürlüğümüzün belirlemiş olduğu fiyatlar üzerinden kiralayabilirsiniz. Ayrıca özel yemekler de, yemekli toplantılarda salonumuzdan istifade edebilirsiniz. Restoranımızda  kırmızı et çeşitleri, beyaz et çeşitleri ve balık menüleri ile hizmet vermekteyiz. Hafta içi mesai saatleri içerisinde öğle istirahatinde Restoranımızda 12.00-13.00 saatleri arası tabldot yemeği hizmeti verilmektedir. Hafta sonu öğle saatinde tabldot yoktur. Polis Lokalimizde sıcak ve soğuk alkolsüz içecek çeşitlerimizin tamamı mevcuttur. Tost çeşitleri yiyecek olarak verilmektedir. Lokallerimizde Dijitürk ve  D- Smart yayınları mevcuttur. Lig ve Avrupa kupası maçlarını keyifle seyredebilirsiniz. Ayrıca Turkuaz Salonumuzda aynı hizmetler Rütbeli Personelimize de verilmektedir. Bunun yanında Turuncu Salonumuzda önceden randevu almak suretiyle Evlilik, yıldönümü, doğum günü gibi özel günlerinizde sadece siz ve Ailenizin bulunacağı size ait bir salonda kutlamalarınızı yapabilirsiniz. Sosyal Tesislerimiz siz değerli meslektaşlarımıza hizmet vermekten kıvanç duymaktadır.

Devlet misafirhaneleri konaklama yapmak, yemek yemek, sosyal tesislerinden faydalanmak için kamu personelleri ve vatandaşların hizmetine sunulmuş misafirhanelerdir. Misafirhanelerin konaklama ücretleri, yemek ücretleri, sosyal tesislerin kullanım ücretleri ile şehir dışındaki tatillerinizde, iş seyehatlarınız da ve ikametlerde uygun fiyat politikası sebebiyle tercih edilmektedir.

Kocaeli’n de konaklama ihtiyacınız için kurulmuş bir misafirhanedir. Kamu personellerinin ile sivillerin de konaklayabileceği bir yer olan misafirhane İzmit’te ucuza kalınabilecek  yerlerden biridir. İş planlarınızda, tatil programlarınızda ve ya  yol üstü güzergahınızda tercih edebilirsiniz.

Kocaeli’n de Gezilecek Yerler;

 • İnönü Yaylası
 • Yuvacık Barajı
 • Ballıkayalar Tabiat Parkı
 • Kefken Pembe Kayalar
 • Kumcağız Halk Plajı
 • Kefken Adası
 • Narköy
 • Maşukiye
 • Gölkay Park
 • Kartepe Kayak Merkezi
 • Ormanya

 

 

Kocaeli Polisevi Konaklama Ücretleri Ne Kadar?

Resmi Gazete ’de 2022 Ocak ayında yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ ile 2022 yılındaki güncel misafirhane ücretlerinin taban fiyatları belirlendi.

 

Güncel fiyat bilgisi için lütfen tesis ile iletişime geçiniz.

NOT: Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce Misafirhane ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler.

 

Kocaeli Polisevi İletişim Numaraları

İzmit Polisevi konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası; Oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için;

Tel: 0 505 318 41 60 – 0262 321 48 80  –  0 262 315 73 77

Faks: 0 262 321 48 80

telefon numaralarından iletişime geçebilirsiniz.

İnternet sitesi için tıklayınız.

 

Kocaeli Polisevi Adresi

İzmit Polisevi konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi; Karabaş Mahallesi Belde Sokak No:3 İzmit / Kocaeli

 

Devlet Misafirhanelerinde Klima ve Televizyon Var mı?

Misafirhanelerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhane Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete ’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce polisevi ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

Hangi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Misafirhaneleri Var?

Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Öğretmenevleri
 2. Polis Evleri
 3. Üniversitelerin Konukevleri
 4. Orman Müdürlüğü Misafirhaneleri
 5. DSİ Misafirhaneleri
 6. Karayolları Misafirhaneleri
 7. PTT Misafirhaneleri
 8. TCDD Misafirhaneleri
 9. SGK Misafirhaneleri
 10. Uygulama Otelleri
 11. TEDAŞ Misafirhaneleri
 12. Sendika Misafirhaneleri
 13. Belediye Misafirhaneleri
 14. Özel İdare Misafirhaneleri

 

 

 

Dikkat

misafirhaneara.com ülkemizde bulunan resmi kurumlara ait misafirhanelerin tanıtımı yapmak için açılmış bir sitedir. Resmi kurum sitesi değildir. Resmiyetle hiçbir bağı yoktur. Sadece misafirhanelerin herkes tarafından tanınmasını bilinmesini amaçlayarak hazırlanmış bir sitedir.

Yakındaki Misafirhaneler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir