Şehir Ara

Kırşehir Polisevi

5/5
Kırşehir Polisevi
Kırşehir Polisevi merkez de bulunmaktadır. Tesis otel ve restoran olmak üzere iki bölümde hizmet vermektedir. Otel bölümünde toplam 7 oda bulunmakta olup yatak sayısı 13 tür. Tesisi de üç adet restoran bulunmaktadır. Bunlardan yazlık olanı bahçe kısmında bulunmakta ve Haziran – Eylül arasında hizmet vermektedir. Aynı şekilde kapalı restoran da kış süresince hizmet vermekte ve gerektiğinde yazlık restoranla birlikte düğün salonu olarak kullanılmaktadır. Kışlık restoranda sabah kahvaltısı saat 08.15 ile 09.15 arası, öğle yemeği 12.00-13.30 arası akşam ızgara çeşitleri her saat verilmektedir. Yazlık restoranda ise kahvaltı-öğle-akşam yemekleri aynı saatlerde verilmektedir.

 

Kolay ulaşım ve iyi hizmet kalitesiyle emniyet mensupları, kamu personelleri ve sivil vatandaşlarında kullanımına hizmet etmektedir. Kırşehir de ucuza konaklama için tercih edilebilecek misafirhanedir.

 

 

Kırşehir ‘de Gezilecek Yerler;

 • Seyfe Gölü
 • Cacabey Medresesi
 • Kesikköprü
 • Mucur Yeraltı Şehri 
 • Üç Ayak Kilisesi
 • Ahi Evran Zaviyesi
 • Aflak Baba Kümbeti
 • Aşık Paşa Türbesi
 • Ahi Evran Camii ve Türbesi
 • Kaman Kalehöyük Arkeoloji Müzesi
 • St. Jean Kilisesi
 • Açık Saray Müzesi
 • Hacıbektaş Arkeoloji ve Etnografya Müzesi

 

Kırşehir Polisevi Konaklama Ücretleri Ne Kadar?

Resmi Gazete ’de 2022 Ocak ayında yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ ile 2022 yılındaki güncel misafirhane ücretlerinin taban fiyatları belirlendi.


NOT:
Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce Misafirhane ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler. Güncel fiyat bilgisi için lütfen tesis ile iletişime geçiniz.

 

Kırşehir Polisevi İletişim Numaraları

Kırşehir Polisevin de konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası; 

 

Tel:0505 318 40 30

Tel:0386 2132830

Faks: 0386 2132830

 

 

Kırşehir Polisevi Adresi

Kırşehir Polisevin de konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi; Ahi Evran Mah. Dr.M.Ali Altun Bul. No 4 PK:40100 Merkez / Kırşehir

 

 

 

Devlet Misafirhanelerinde Klima ve Televizyon Var mı?

Misafirhanelerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhane Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete ’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

Hangi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Misafirhaneleri Var?

Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Öğretmenevleri
 2. Polis Evleri
 3. Üniversitelerin Konukevleri
 4. Orman Müdürlüğü Misafirhaneleri
 5. DSİ Misafirhaneleri
 6. Karayolları Misafirhaneleri
 7. PTT Misafirhaneleri
 8. TCDD Misafirhaneleri
 9. SGK Misafirhaneleri
 10. Uygulama Otelleri
 11. TEDAŞ Misafirhaneleri
 12. Sendika Misafirhaneleri
 13. Belediye Misafirhaneleri
 14. Özel İdare Misafirhaneleri

 

 

 

Dikkat

misafirhaneara.com ülkemizde bulunan resmi kurumlara ait misafirhanelerin tanıtımı yapmak için açılmış bir sitedir. Resmi kurum sitesi değildir. Resmiyetle hiçbir bağı yoktur. Sadece misafirhanelerin herkes tarafından tanınmasını bilinmesini amaçlayarak hazırlanmış bir sitedir.

Yakındaki Misafirhaneler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir