Şehir Ara

Kırklareli Polisevi

5/5
Kırklareli Polisevi
Kırklareli Polisevi merkez de bulunmaktadır. Emniyet Teşkilatı Mensuplarının eğitim, barınma vb. gibi moral ve sosyal ihtiyaçlarını karşılamak, mesleki ve kültürel ilişkilerini geliştirmesi için kurulmuş bir misafirhanedir.
 
Polisevin de otel, restoran, kuaför, kuaförü, spor salonu, yüzme havuzu, sauna, çamaşırhane ve çok amaçlı salon bulunmaktadır. Otel kısmında ise standart, double, aile ve suit odalar olmak üzere toplam 16 oda 29 yatak kapasitesi bulunmaktadır.  Odalar da klima, mini buzdolabı, televizyon ve kablosuz internet hizmeti sunulmaktadır. Ayrıca tesis de 24 saat sıcak su imkânı da bulunmaktadır.
 
Restoran hizmetleri sabah öğle ve akşam olmak üzere günde üç öğün olarak verilmektedir. Kuaför hizmetleri sadece bayanlara özel sabah 09:00 akşam 17:30 saatleri arasında hizmet vermektedir. Yüzme havuzu hizmetleri ise Edirne yolu üzeri Bölge Trafik yanında bulunan sosyal tesislerde Haziran, Temmuz Ağustos, Eylül aylarında (09:00-16:00) hizmet vermektedir.

 

Kolay ulaşım ve iyi hizmet kalitesiyle emniyet mensupları, kamu personelleri ve sivil vatandaşlarında kullanımına hizmet etmektedir. Kırklarelin de ucuza konaklama için tercih edilebilecek misafirhanedir.

Kırklarelin de Gezilecek Yerler

 • Dupnisa Mağarası
 • Sokullu Mehmet Paşa Köprüsü
 • Aya Nikola Manastırı
 • İğneada Longoz Ormanları Milli Parkı
 • Poliçe Koyu
 • Panayır İskelesi Koyu
 • Selvez Koyu
 • Babaeski Köprüsü
 • Istranca Dağları
 • Küçük Ayasofya Kilisesi
 • Hızır Bey Cami
 • Kıyıköy Kastro Sahili
 • Cehennem Şelaleleri
 • Kırklareli Atatürk Evi
 • Ali Rıza Efendi Kültür Evi
 • Aşağı Pınar Açık Hava Müzesi

 

Kırklareli Polisevi Konaklama Ücretleri Ne Kadar?

Resmi Gazete ’de 2022 Ocak ayında yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ ile 2022 yılındaki güncel misafirhane ücretlerinin taban fiyatları belirlendi.


NOT:
Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce Misafirhane ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler. Güncel fiyat bilgisi için lütfen tesis ile iletişime geçiniz.

 

Kırklareli Polisevi İletişim Numaraları

Kırklareli Polisevin de konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası; 

Tel:  +90 288  214 29 54

 

Kırklareli Polisevi Adresi

Kırklareli Polisevin de konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi; Karacaibrahim Mah. Fevzi Çakmak Blv.  No:7 Merkez / Kırklareli

 

 

 

Devlet Misafirhanelerinde Klima ve Televizyon Var mı?

Misafirhanelerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhane Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete ’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

Hangi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Misafirhaneleri Var?

Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Öğretmenevleri
 2. Polis Evleri
 3. Üniversitelerin Konukevleri
 4. Orman Müdürlüğü Misafirhaneleri
 5. DSİ Misafirhaneleri
 6. Karayolları Misafirhaneleri
 7. PTT Misafirhaneleri
 8. TCDD Misafirhaneleri
 9. SGK Misafirhaneleri
 10. Uygulama Otelleri
 11. TEDAŞ Misafirhaneleri
 12. Sendika Misafirhaneleri
 13. Belediye Misafirhaneleri
 14. Özel İdare Misafirhaneleri

 

 

 

Dikkat

misafirhaneara.com ülkemizde bulunan resmi kurumlara ait misafirhanelerin tanıtımı yapmak için açılmış bir sitedir. Resmi kurum sitesi değildir. Resmiyetle hiçbir bağı yoktur. Sadece misafirhanelerin herkes tarafından tanınmasını bilinmesini amaçlayarak hazırlanmış bir sitedir.

Yakındaki Misafirhaneler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir