Şehir Ara

Isparta Polisevi

5/5
Isparta Polisevi
Isparta Polisevi merkez de bulunmaktadır. Emniyet Teşkilatı Mensuplarının eğitim, barınma vb. gibi moral ve sosyal ihtiyaçlarını karşılamak, mesleki ve kültürel ilişkilerini geliştirmesi için kurulmuş bir misafirhanedir.
 
 
Çekirge Polisevi Tesisleri otel bölümü 55 oda (11 adet süit, 8 adet tek kişilik, 12 adet üç kişilik, 24 adet çift kişilik), 114 yatak kapasiteli olarak faaliyet göstermektedir. Ayrıca tesisimizde bay ve bayan kuaför, lobi, bay-bayan termal kaplıca, kaplıca aile odaları, sauna, spor salonu, terzihane, brifing salonu, restoran ve kafeterya bahçe bulunmaktadır. Çekirge Tesisinde bulunan Bayan Kuaförü hafta içi ve Cumartesi günleri 08.00-16.00 saatleri arasında, Erkek Kuaförü ise Pazartesi-Salı-Çarşamba-Cuma günleri FSM Hizmet Binasında, Perşembe günleri Çekirge Tesisinde, 08.00-17.00 saatleri arasında faaliyetlerini sürdürmektedir.

 

Kolay ulaşım ve iyi hizmet kalitesiyle emniyet mensupları, kamu personelleri ve sivil vatandaşlarında kullanımına hizmet etmektedir. Isparta da ucuza konaklama için tercih edilebilecek misafirhanedir.

 

Isparta ‘da Gezilecek Yerler

 • Kuyucak Köyü
 • Yazılı Kanyon Milli Parkı
 • Dündarbey Medresesi ve Hızır Bey Cami
 • Süleyman Demirel Külliyesi
 • Firdevs Bey Bedesten Kapalı Çarşısı
 • Isparta Etnografya Halı ve Kilim Müzesi
 • Aya Baniya (Aya Payana) Kilisesi
 • Eğirdir Gölü
 • Kovada Gölü
 • Pisidia Antiokheia Antik Kenti
 • Adada Antik Kenti
 • Kızıldağ Milli Parkı
 • Gelendost

 

Isparta Polisevi Konaklama Ücretleri Ne Kadar?

Resmi Gazete ’de 2022 Ocak ayında yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ ile 2022 yılındaki güncel misafirhane ücretlerinin taban fiyatları belirlendi.


NOT:
Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce Misafirhane ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler. Güncel fiyat bilgisi için lütfen tesis ile iletişime geçiniz.

 

 

Isparta Polisevi İletişim Numaraları

Isparta Polisevin de konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası; 

Tel: +90 246 242 96 55

Tel: +90 505 318 32 02

 

 

Isparta Polisevi Adresi

Isparta Polisevin de konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi; Şevket Savlu Caddesi No:44/48D:No:68, 32040 Merkez / Isparta

 

 

 

Devlet Misafirhanelerinde Klima ve Televizyon Var mı?

Misafirhanelerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhane Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete ’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

Hangi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Misafirhaneleri Var?

Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Öğretmenevleri
 2. Polis Evleri
 3. Üniversitelerin Konukevleri
 4. Orman Müdürlüğü Misafirhaneleri
 5. DSİ Misafirhaneleri
 6. Karayolları Misafirhaneleri
 7. PTT Misafirhaneleri
 8. TCDD Misafirhaneleri
 9. SGK Misafirhaneleri
 10. Uygulama Otelleri
 11. TEDAŞ Misafirhaneleri
 12. Sendika Misafirhaneleri
 13. Belediye Misafirhaneleri
 14. Özel İdare Misafirhaneleri

 

 

 

Dikkat

misafirhaneara.com ülkemizde bulunan resmi kurumlara ait misafirhanelerin tanıtımı yapmak için açılmış bir sitedir. Resmi kurum sitesi değildir. Resmiyetle hiçbir bağı yoktur. Sadece misafirhanelerin herkes tarafından tanınmasını bilinmesini amaçlayarak hazırlanmış bir sitedir.

Yakındaki Misafirhaneler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir