Gümüşhane Polisevi

Gümüşhane Polisevi
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Gümüşhane Polisevi, Gümüşhane ili merkez ilçesinde bulunmaktadır. Polis Misafir Evi 20.10.1995 tarihinde İl Emniyet Müdürü Sayın Mustafa KARTAL tarafından hizmete açılmış olup 2012 yılında İl Emniyet Müdürümüz Sayın Hüseyin Ümit Yüksel tarafından lokal ve restoran bölümünün restorasyonu yapılmıştır.

 

Polis Misafir Evi Lokal – Restorant – Otel bölümü ve Spor Salonu olarak Teşkilat Mensupları ve Ailelerine hizmet vermektedir. Restoran Bölümü hafta içi ve hafta sonu, sulu yemekler ve ızgara çeşitleri ile hizmet vermektedir. Otel Bölümü 6 oda ve 13 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir.

 

Kolay ulaşım ve iyi hizmet kalitesiyle emniyet mensupları, kamu personelleri ve sivil vatandaşlarında kullanımına hizmet etmektedir. Gümüşhane de ucuza konaklama için tercih edilebilecek misafirhanedir.

 

 

Gümüşhane ‘de Gezilecek Yerler;

 • Sadak Antik Kenti
 • Santa Harabeleri
 • Kov Kalesi
 • Krom Vadisi
 • Karaca Mağarası
 • Aydınlar Kilisesi
 • Torul Kalesi

 

 

Gümüşhane Polisevi Konaklama Ücretleri Ne Kadar?

Resmi Gazete ’de 2022 Ocak ayında yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ ile 2022 yılındaki güncel misafirhane ücretlerinin taban fiyatları belirlendi.

Yıllık dönem fiyatları için Tıklayınız.


NOT:
Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce Misafirhane ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler. Güncel fiyat bilgisi için lütfen tesis ile iletişime geçiniz.

 

Gümüşhane Polisevi İletişim Numaraları

Gümüşhane Polisevin de konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası; 

Tel: 0 456 213 19 33

 

Gümüşhane Polisevi Adresi

Gümüşhane Polisevin de konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi; Atatürk Cd. Köprübaşı K. yolu üzeri Merkez / Gümüşhane

 

 

Devlet Misafirhanelerinde Klima ve Televizyon Var mı?

Misafirhanelerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhane Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete ’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

Hangi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Misafirhaneleri Var?

Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Öğretmenevleri
 2. Polis Evleri
 3. Üniversitelerin Konukevleri
 4. Orman Müdürlüğü Misafirhaneleri
 5. DSİ Misafirhaneleri
 6. Karayolları Misafirhaneleri
 7. PTT Misafirhaneleri
 8. TCDD Misafirhaneleri
 9. SGK Misafirhaneleri
 10. Uygulama Otelleri
 11. TEDAŞ Misafirhaneleri
 12. Sendika Misafirhaneleri
 13. Belediye Misafirhaneleri
 14. Özel İdare Misafirhaneleri

 

 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni Yazılar

Popüler Misafirhaneler