Şehir Ara

Gaziantep Polisevi

5/5
Gaziantep Polisevi
Gaziantep Polisevi  Şehitkamil ilçesinde bulunmaktadır. Emniyet Teşkilatı Mensuplarının eğitim, barınma vb. gibi moral ve sosyal ihtiyaçlarını karşılamak, mesleki ve kültürel ilişkilerini geliştirmesi için kurulmuş bir misafirhanedir.
 
 

20.220,44 m² alan üzerinde hizmet verilmekte olup, bu alan içerisinde;  Ana hizmet binası içerisinde, 1 engelli, 6 süit, 12 double, 31 single oda olmak üzere toplam 51 oda 108 konaklama kapasitesi bulunmakta, odalarda 24 kanallı televizyon, telefon, kablosuz internet, mini bar ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır. 350 kişilik kışlık restaurant , 400 kişilik çok amaçlı salon,  81 kişilik konferans salonu ile hizmet vermektedir. 

 

Misafirlerin faydalanabileceği 3 adet dinlenme ve oyun salonu, bay kuaför, terzi ve çamaşırhane,  300 kişilik yazlık restaurant, tenis kortu, basketbol sahası, bahçe içerisinde yürüyüş parkurları, kamelyalar,  Açık yüzme havuzu ayrıca spor tesisimizde sauna, fitnes salonu, buhar odası, kafeterya ve Türk hamamı bulunmaktadır. Tesis; 16 Ağustos 1999 tarihinde Sosyal Hizmetler Şube Müdürlüğüne bağlı Polisevi olarak açılmış, 2003 yılında Polisevi Şube Müdürlüğüne dönüştürülmüştür.

 

Kolay ulaşım ve iyi hizmet kalitesiyle emniyet mensupları, kamu personelleri ve sivil vatandaşlarında kullanımına hizmet etmektedir. Gaziantep de ucuza konaklama için tercih edilebilecek misafirhanedir.

 

Gaziantep ‘de Gezilecek Yerler

 • Zeugma Mozaik Müzesi
 • Gaziantep Kalesi
 • Zincirli Bedesten
 • Gaziantep Bakırcılar Çarşısı
 • Emine Göğüş Mutfak Müzesi
 •  Rumkale
 •  Tarihi Antep Evleri
 • Şahinbey Milli Mücadele Müzesi
 • Bayazhan Gaziantep Kent Müzesi
 • Gaziantep Botanik Bahçesi
 • Gaziantep Oyun ve Oyuncak Müzesi
 • Yesemek Açık Hava Müzesi
 • Gaziantep Hamam Müzesi
 • Tarihi Gümrük Han
 • Gaziantep Atatürk Anı Müzesi
 • Dülük Antik Kenti

 

Gaziantep Polisevi Konaklama Ücretleri Ne Kadar?

Resmi Gazete ’de 2022 Ocak ayında yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ ile 2022 yılındaki güncel misafirhane ücretlerinin taban fiyatları belirlendi.


NOT:
Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce Misafirhane ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler. Güncel fiyat bilgisi için lütfen tesis ile iletişime geçiniz.

 

 

Gaziantep Polisevi İletişim Numaraları

Gaziantep Polisevin de konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası; 

Tel: 0342 3600400

Tel: 0505 3182740

Faks: 0342 3600180

Mail: gazianteppolisevi@egm.gov.tr

 

 

Gaziantep Polisevi Adresi

Gaziantep Polisevin de konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi; Osmangazi, 56062. Cd. No:23, 27080 Şehitkamil / Gaziantep

 

 

 

Devlet Misafirhanelerinde Klima ve Televizyon Var mı?

Misafirhanelerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhane Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete ’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

Hangi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Misafirhaneleri Var?

Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Öğretmenevleri
 2. Polis Evleri
 3. Üniversitelerin Konukevleri
 4. Orman Müdürlüğü Misafirhaneleri
 5. DSİ Misafirhaneleri
 6. Karayolları Misafirhaneleri
 7. PTT Misafirhaneleri
 8. TCDD Misafirhaneleri
 9. SGK Misafirhaneleri
 10. Uygulama Otelleri
 11. TEDAŞ Misafirhaneleri
 12. Sendika Misafirhaneleri
 13. Belediye Misafirhaneleri
 14. Özel İdare Misafirhaneleri

 

 

 

Dikkat

misafirhaneara.com ülkemizde bulunan resmi kurumlara ait misafirhanelerin tanıtımı yapmak için açılmış bir sitedir. Resmi kurum sitesi değildir. Resmiyetle hiçbir bağı yoktur. Sadece misafirhanelerin herkes tarafından tanınmasını bilinmesini amaçlayarak hazırlanmış bir sitedir.

Yakındaki Misafirhaneler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir