Eskişehir Polisevi

Eskişehir Polisevi
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Eskişehir Polisevi Çevre yolu üzerindeki Vali Hanefi DEMİRKOL  tesisleri yanında İl Özel İdaresince tahsis edilmiş 18.000.m2’lik  alan üzerine kurulmuştur. 17.10.1992 tarihinde hizmete açılmış Bakanlık Makamının 25.12.2008  tarihli onayına istinaden 15.01.2009  tarihinde Valilik Makamının  onayı ile Polisevi Şube Müdürlüğü olarak faaliyete geçmiştir. Emniyet Teşkilatı Mensuplarının eğitim, barınma vb. gibi moral ve sosyal ihtiyaçlarını karşılamak, mesleki ve kültürel ilişkilerini geliştirmesi için kurulmuş bir misafirhanedir. 
 

Otel kısmının bulunduğu bina , bodrum kat, zemin kat ve 4 normal kattan oluşmaktadır.  Bodrum katta mutfak, erzak depoları (2 soğuk hava ve 1 kuru), kalorifer kazan dairesi,  su deposu , çamaşırhane, personel soyunma odası ve  personel tuvaletleri bulunmaktadır. Zemin katta 110 kişilik lokanta, lobi , VIP Salonu, resepsiyon ve tuvaletler mevcuttur. Katlarda ise mescit, şubeye ait bürolar, arşiv, temizlik odaları ve 4 adet suit, 5 adet duble, 17 adet 2 yataklı, 17 adet 3 yataklı olmak üzere toplam 43 odalı 94 kişilik yatak kapasitesi vardır.

 

Polisevi bahçesinde  çok amaçlı salon bulunmakta olup bu salon içerisinde ayrıca birde mutfak bulunmaktadır. Polisevi çok amaçlı salonunda ve bahçesinde personel ve yakınlarının düğün, nişan gibi etkinliklerinin yanında yemekli organizasyonlar ve çeşitli törenler  yapılmaktadır.

 

Kolay ulaşım ve iyi hizmet kalitesiyle emniyet mensupları, kamu personelleri ve sivil vatandaşlarında kullanımına hizmet etmektedir. Eskişehir de ucuza konaklama için tercih edilebilecek misafirhanedir.

 

 

Eskişehir ‘de Gezilecek Yerler

 • Esbike Bisiklet Atölyesi
 • Tülomsaş Devrim Arabası
 • Tarihi Odunpazarı Bölgesi
 • Sazova Parkı
 • Odunpazarı Modern Müze
 • Balmumu Heykeller Müzesi
 • Çağdaş Cam Sanatları Müzesi
 • Kurtuluş Müzesi
 • Atlıhan El Sanatları Çarşısı
 • Kentpark
 • Şelale Park
 • Haller Gençlik Merkezi
 • ETİ Arkeoloji Müzesi

 

Eskişehir Polisevi Konaklama Ücretleri Ne Kadar?

Resmi Gazete ’de 2022 Ocak ayında yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ ile 2022 yılındaki güncel misafirhane ücretlerinin taban fiyatları belirlendi.


NOT:
Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce Misafirhane ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler. Güncel fiyat bilgisi için lütfen tesis ile iletişime geçiniz.

 

Eskişehir Polisevi İletişim Numaraları

Eskişehir Polisevin de konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası; 

 

Tel: 0222 3223636

Tel: 0505 3182607

Faks: 0222 3223636

E-Mail: eskisehirpolisevi@egm.gov.tr

 

 

Eskişehir Polisevi Adresi

Eskişehir Polisevin de konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi; Esentepe Mah. Burhaniye Cad. No:1/B Merkez / Eskişehir

 

 

 

Devlet Misafirhanelerinde Klima ve Televizyon Var mı?

Misafirhanelerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhane Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete ’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

Hangi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Misafirhaneleri Var?

Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Öğretmenevleri
 2. Polis Evleri
 3. Üniversitelerin Konukevleri
 4. Orman Müdürlüğü Misafirhaneleri
 5. DSİ Misafirhaneleri
 6. Karayolları Misafirhaneleri
 7. PTT Misafirhaneleri
 8. TCDD Misafirhaneleri
 9. SGK Misafirhaneleri
 10. Uygulama Otelleri
 11. TEDAŞ Misafirhaneleri
 12. Sendika Misafirhaneleri
 13. Belediye Misafirhaneleri
 14. Özel İdare Misafirhaneleri

 

 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni Yazılar

Popüler Misafirhaneler