Şehir Ara

Erzincan Polisevi

5/5
Erzincan Polisevi

Erzincan Polisevi, Erzincan ili merkezde bulunmaktadır. Polis evi 19 oda ve 51 yatak ile hizmet vermektedir. Erzincan Polisevinde bulunan 19 odanın tamamında televizyon, mini buzdolabı, askılık, saç kurutma makinesi, emanet çelik kasa, dahili telefonu ile 24 saat sıcak su mevcuttur.  Oda tipleri; Aile tipi oda; Bir adet çift kişilik bir adet tek kişilik yatak, Twin oda; Tek kişilik iki yatak, Tripple Oda; Tek kişilik üç yatak, Kingroom Oda; Çift kişilik tek büyük yatakla hizmet vermektedir.

 

Erzincan Polisevi bünyesinde 150 kişi kapasiteli restoran kaliteli Türk ve dünya mutfağından seçme lezzetler sunmaktadır. Ayrıca 150 kişilik salonumuz şık tasarımı ve güler yüzlü personeli ile nişan, düğün törenleriniz ve özel eğlencelerinizde sizlere hizmet vermeye hazırdır.

 

Kolay ulaşım ve iyi hizmet kalitesiyle emniyet mensupları, kamu personelleri ve sivil vatandaşlarında kullanımına hizmet etmektedir. Erzincan da ucuza konaklama için tercih edilebilecek misafirhanedir.

 

 

Erzincan ‘da Gezilecek Yerler;

 • Terzibaba Türbesi
 • Girlevik Şelalesi
 • Sultan Melik Türbesi
 • Ekşisu Mesire Alanı
 • Mama Hatun Külliyesi

 

Erzincan Polisevi Konaklama Ücretleri Ne Kadar?

Resmi Gazete ’de 2022 Ocak ayında yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ ile 2022 yılındaki güncel misafirhane ücretlerinin taban fiyatları belirlendi.


NOT:
Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce Misafirhane ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler. Güncel fiyat bilgisi için lütfen tesis ile iletişime geçiniz.

 

Erzincan Polisevi İletişim Numaraları

Erzincan Polisevin de konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası; 

Tel: 0434 226 55 07

E-Mail: bitlispolisevi@egm.gov.tr

 

 

Erzincan Polisevi Adresi

Erzincan Polisevin de konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi; Atatürk Mahallesi, Feyzullah Ensari Cad., 13000 Merkez / Bitlis

 

 

Devlet Misafirhanelerinde Klima ve Televizyon Var mı?

Misafirhanelerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhane Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete ’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

Hangi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Misafirhaneleri Var?

Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Öğretmenevleri
 2. Polis Evleri
 3. Üniversitelerin Konukevleri
 4. Orman Müdürlüğü Misafirhaneleri
 5. DSİ Misafirhaneleri
 6. Karayolları Misafirhaneleri
 7. PTT Misafirhaneleri
 8. TCDD Misafirhaneleri
 9. SGK Misafirhaneleri
 10. Uygulama Otelleri
 11. TEDAŞ Misafirhaneleri
 12. Sendika Misafirhaneleri
 13. Belediye Misafirhaneleri
 14. Özel İdare Misafirhaneleri

 

 

 

Dikkat

misafirhaneara.com ülkemizde bulunan resmi kurumlara ait misafirhanelerin tanıtımı yapmak için açılmış bir sitedir. Resmi kurum sitesi değildir. Resmiyetle hiçbir bağı yoktur. Sadece misafirhanelerin herkes tarafından tanınmasını bilinmesini amaçlayarak hazırlanmış bir sitedir.

Yakındaki Misafirhaneler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir