Düzce Polisevi

Düzce Polisevi
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Düzce Polisevi merkez de bulunmaktadır. Emniyet Teşkilatı Mensuplarının eğitim, barınma vb. gibi moral ve sosyal ihtiyaçlarını karşılamak, mesleki ve kültürel ilişkilerini geliştirmesi için kurulmuş bir misafirhanedir.
 
 
Toplam 12 oda (3 tek,5 çift, 1 Üç ve 1 dört yataklı oda ile 2 suit oda) mevcut olup, tamamında banyo, sıcak su, televizyon, buzdolabı  ve internet bulunmaktadır. Ayrıca 2 suit odada ve 2 normal odada klima mevcuttur.
 
Düzce Polis evi  restoranında hafta içi öğlen tabldot yemek hizmeti verilmekte olup, Yenikent Polis Merkezi Amirliği üst katında bulunan Yenikent  mavi salon da ise özel günlerinizde (düğün, nişan, kına, sünnet vb. yemekler) talebinize göre etkinlikler yapılmaktadır.

Bay kuaför hizmeti bulunmaktadır. Yenikent  mavi salon Hafta içi ve hafta sonu personelimize lokal olarak  hizmet vermektedir. Personelimizin ihtiyacını karşılamak üzere düğün, nişan ve özel günlerde hizmet vermektedir.

 

Kolay ulaşım ve iyi hizmet kalitesiyle emniyet mensupları, kamu personelleri ve sivil vatandaşlarında kullanımına hizmet etmektedir. Düzce de ucuza konaklama için tercih edilebilecek misafirhanedir.

 

 

Düzce ‘de Gezilecek Yerler

 • Güzeldere Şelalesi
 • Samandere Şelalesi
 • Saklıkent Şelalesi
 • Gölyaka Kültür Park
 • Ceneviz Kalesi
 • Kardüz Yaylası
 • Odayeri Yaylası
 • Konuralp Antik Kenti

 

Düzce Polisevi Konaklama Ücretleri Ne Kadar?

Resmi Gazete ’de 2022 Ocak ayında yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ ile 2022 yılındaki güncel misafirhane ücretlerinin taban fiyatları belirlendi.


NOT:
Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce Misafirhane ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler. Güncel fiyat bilgisi için lütfen tesis ile iletişime geçiniz.

 

 

Düzce Polisevi İletişim Numaraları

Düzce Polisevin de konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası; 

Tel: 0 (380) 524 73 19

 

 

Düzce Polisevi Adresi

Düzce Polisevin de konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi; Camikebir Mah. Mareşal Fevzi Çakmak Sok. No:13 Merkez / Düzce

 

 

 

Devlet Misafirhanelerinde Klima ve Televizyon Var mı?

Misafirhanelerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhane Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete ’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

Hangi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Misafirhaneleri Var?

Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Öğretmenevleri
 2. Polis Evleri
 3. Üniversitelerin Konukevleri
 4. Orman Müdürlüğü Misafirhaneleri
 5. DSİ Misafirhaneleri
 6. Karayolları Misafirhaneleri
 7. PTT Misafirhaneleri
 8. TCDD Misafirhaneleri
 9. SGK Misafirhaneleri
 10. Uygulama Otelleri
 11. TEDAŞ Misafirhaneleri
 12. Sendika Misafirhaneleri
 13. Belediye Misafirhaneleri
 14. Özel İdare Misafirhaneleri

 

 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni Yazılar

Popüler Misafirhaneler