Bingöl Polisevi

Bingöl Polisevi
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Bingöl Polisevi, Ülkemizin Doğu Anadolu Bölgesinin şirin illerinden olan, Bingöl İl merkezinde bulunan Polisevi Şube Müdürlüğü, toplam 29 oda ve 51 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir. 29 odadan 7 tanesi duble oda, 22 tanesi 2’li yatak şeklindedir. 

 

Restoranımız; yemek, toplantı ve diğer organizasyonlar için yaklaşık 80 ile 100 kişilik kapasiteye sahiptir.  Aynı zamanda; yaz aylarında yazlık, kış aylarında kışlık restoran ile kafeterya, çocuk oyun alanı, çocuk emzirme odası, mescit, çamaşırhane, terzi ve piknik alanı, amir lokali, memur lokali ile aile lokalleri, imkanları mevcuttur. 
Konforunuz ve rahatınız için odalarımızda televizyon, dijital uydu alıcısı, klima, mini bar buzdolabı ve kablosuz internet ağımız mevcuttur. Restoranda sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve akşam yemeği (alakart) olarak verilmektedir.

 

Kolay ulaşım ve iyi hizmet kalitesiyle emniyet mensupları, kamu personelleri ve sivil vatandaşlarında kullanımına hizmet etmektedir. Bingöl de ucuza konaklama için tercih edilebilecek misafirhanedir.

 

 

Bingöl ‘de Gezilecek Yerler;

 • Yüzen Ada
 • Kral Kızı Kalesi
 • Sülbüs Dağı
 • Zağ Mağarası
 • Yolçatı Kayak Merkezi
 • Buban Bacaları
 • Çır Şelalesi

 

 

Bingöl Polisevi Konaklama Ücretleri Ne Kadar?

Resmi Gazete ’de 2022 Ocak ayında yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ ile 2022 yılındaki güncel misafirhane ücretlerinin taban fiyatları belirlendi.

Yıllık dönem fiyatları için Tıklayınız.


NOT:
Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce Misafirhane ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler. Güncel fiyat bilgisi için lütfen tesis ile iletişime geçiniz.

 

Bingöl Polisevi İletişim Numaraları

Bingöl Polisevin de konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası; 

Tel:0 426 213 19 20

 

Bingöl Polisevi Adresi

Bingöl Polisevin de konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi; İnönü Mah. Kültür Caddesi Üzeri No:26 Merkez / Bingöl

 

Devlet Misafirhanelerinde Klima ve Televizyon Var mı?

Misafirhanelerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhane Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete ’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

Hangi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Misafirhaneleri Var?

Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Öğretmenevleri
 2. Polis Evleri
 3. Üniversitelerin Konukevleri
 4. Orman Müdürlüğü Misafirhaneleri
 5. DSİ Misafirhaneleri
 6. Karayolları Misafirhaneleri
 7. PTT Misafirhaneleri
 8. TCDD Misafirhaneleri
 9. SGK Misafirhaneleri
 10. Uygulama Otelleri
 11. TEDAŞ Misafirhaneleri
 12. Sendika Misafirhaneleri
 13. Belediye Misafirhaneleri
 14. Özel İdare Misafirhaneleri

 

 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni Yazılar

Popüler Misafirhaneler