Şehir Ara

Aksaray Polisevi

5/5
Aksaray Polisevi

Aksaray Polisevi, Aksaray ili merkezde bulunmaktadır. İlimiz Sanayi Mahallesi E–90 Karayolu üzerinde, Emniyet Müdürlüğü Bahçesinde 4997 m2. Açık arazi, 1130 m2 kapalı alana sahip 1 zemin, 2 normal kat olarak inşa edilmiş olan Aksaray Polisevi Şube Müdürlüğü, İlimiz Emniyet Müdürlüğü emrinde 25.12.1994 tarihinden bu yana faaliyet göstermektedir.

 

 
Polisevin de 2 adet süit, 4 adet duble, 2 adet 2 yataklı 13 adet 3 yataklı oda olmak üzere toplam 22 oda ve 51 yatak kapasiteli olup, 4 ek yatak kapasitelidir. Odalarda mini buzdolabı 81 ekran led smart tv. Merkezi ısıtma, 24 saat sıcak su, balkon ve kablosuz internet erişimi bulunmaktadır. Günlük temizliği yapılan rahat ve ferah odalarımızla hizmetinizdeyiz.
 
 
İl Emniyet müdürlüğümüze bağlı Aksaray Polisevi Şube Müdürlüğü bünyesinde bulunan 100 kişilik restoran salonunda 150 ve 200 kişilik yazlık açık alanında arzu edildiğinde sünnet nişan, düğün, balo, tören vb. etkinlikler gerçekleştirilmektedir. Sosyal Tesisimizde misafirlerimize kaliteden ödün vermeden güler yüzlü servis anlayışıyla hizmet verilmektedir. Mavi salonda kahvaltımız fiks menü kahvaltı tabağı 08:00-10:00 arası , restoran salonunda öğle yemeği tabldot olarak 12.00-13:30 arası,  akşam yemeği yine restoran ta alakart olarak 18:00-21:00 arası verilmektedir.
 
Teşkilat Mensuplarımızın sağlıklı ve formda bir hayat sürdürme konusunda spor salonumuz hizmetinizdedir. Polisevi Erkek Kuaförümüz mesleğinde uzman personeli ile bay misafirlere saç sakal kesimi hizmeti vermektedir.
 
 
Polisevi Bayan Kuaförümüz  çalışkan personeli ile bayan misafirlerimize saç bakımı, saç boyama, cilt bakımı, epilasyon, makyaj, manikür, pedikür hizmetleri vermektedir.

 

Kolay ulaşım ve iyi hizmet kalitesiyle emniyet mensupları, kamu personelleri ve sivil vatandaşlarında kullanımına hizmet etmektedir. Aksaray da ucuza konaklama için tercih edilebilecek misafirhanedir.

 

 

Aksaray ‘da Gezilecek Yerler;

 • Ihlara Vadisi
 • Sultanhan
 • Hasan Dağı
 • Selime Katedrali ve Peri Bacaları
 • Eğri Minare
 • Ulu Camii
 • Narlı Göl
 • Acem Höyük
 • Aziz Gregorius Kilisesi
 • Zinciriye Medresesi
 • Yılanlı Kilise

 

Aksaray Polisevi Konaklama Ücretleri Ne Kadar?

Resmi Gazete ’de 2022 Ocak ayında yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ ile 2022 yılındaki güncel misafirhane ücretlerinin taban fiyatları belirlendi.


NOT:
Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce Misafirhane ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler. Güncel fiyat bilgisi için lütfen tesis ile iletişime geçiniz.

 

Aksaray Polisevi İletişim Numaraları

Aksaray Polisevin de konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası; 

Tel: 0 382 215 15 02

Faks: 0 382 215 44 41

 

 

Aksaray Polisevi Adresi

Aksaray Polisevin de konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi; Yeni Sanayi Mah. E 90 Karayolu üzeri İl Emniyet Müdürlüğü yerleşkesi Merkez / Aksaray

 

 

Devlet Misafirhanelerinde Klima ve Televizyon Var mı?

Misafirhanelerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhane Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete ’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

Hangi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Misafirhaneleri Var?

Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Öğretmenevleri
 2. Polis Evleri
 3. Üniversitelerin Konukevleri
 4. Orman Müdürlüğü Misafirhaneleri
 5. DSİ Misafirhaneleri
 6. Karayolları Misafirhaneleri
 7. PTT Misafirhaneleri
 8. TCDD Misafirhaneleri
 9. SGK Misafirhaneleri
 10. Uygulama Otelleri
 11. TEDAŞ Misafirhaneleri
 12. Sendika Misafirhaneleri
 13. Belediye Misafirhaneleri
 14. Özel İdare Misafirhaneleri

 

 

 

Dikkat

misafirhaneara.com ülkemizde bulunan resmi kurumlara ait misafirhanelerin tanıtımı yapmak için açılmış bir sitedir. Resmi kurum sitesi değildir. Resmiyetle hiçbir bağı yoktur. Sadece misafirhanelerin herkes tarafından tanınmasını bilinmesini amaçlayarak hazırlanmış bir sitedir.

Yakındaki Misafirhaneler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir