Şehir Ara

Ağrı Polisevi

5/5
Ağrı Polisevi

Ağrı Polisevi, Ağrı ili merkez ilçesinde bulunmaktadır. Ağrı’da Erzurum yolu üzerinde bulunan Ağrı Polis Evimizde; tek yataklı oda sayısı 6, iki yataklı oda sayısı 29, üç yataklı oda sayısı 6, dört yataklı oda sayısı 1, double yataklı oda sayısı 3, süit oda sayısı 5 olmak üzere toplam 50 oda sayısı olup, 94 adet yatak sayısı mevcuttur. 

 

Polisevin de de; konaklama hizmetinden yararlanabilmek için; başta Emniyet Teşkilatı (emekli, çalışır, STK kartı ve şehit ve gazi yakınları) mensubu olmak, kamu personeli olmak, bir Emniyet personelinin referansı ile onaylı misafir olmak gerekmektedir. Ayrıca 24 saat sıcak su ve internet hizmeti verilmektedir.

 

Polisevin de bulunan Restoran bölümünden vatandaşlarımızda dâhil olmak üzere isteyen herkes saat 07:30-19:30 arası faydalanabilmekte, günde 3 öğün self servis yemek hizmeti verilmektedir. Ayrıca hafta sonları balık ve ızgara çeşitleri ile açık büfe kahvaltı hizmeti verilmektedir. İsteyen herkes bu hizmetlerden faydalanabilmektedir. Restoran bölümü Emniyet personeli yakınlarına, kamu personeline veya referans ile gelen misafirlere talep üzerine belli bir ücret karşılığı sözleşme yapılarak nişan, düğün, v.b. gibi toplantılar için kiralanabilmektedir.

 

Kolay ulaşım ve iyi hizmet kalitesiyle emniyet mensupları, kamu personelleri ve sivil vatandaşlarında kullanımına hizmet etmektedir. Ağrı da ucuza konaklama için tercih edilebilecek misafirhanedir.

 

 

Ağrı ‘da Gezilecek Yerler;

 • İshak Paşa Sarayı
 • Ağrı Dağı Milli Parkı
 • Ahmedi Hani Türbesi
 • Siyadin Kaplıcaları
 • Urartu Kalesi
 • Beyazıt Eski Camii
 • Doğubeyazıt Kalesi

 

 

Ağrı Polisevi Konaklama Ücretleri Ne Kadar?

Resmi Gazete ’de 2022 Ocak ayında yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ ile 2022 yılındaki güncel misafirhane ücretlerinin taban fiyatları belirlendi.

Yıllık dönem fiyatları için Tıklayınız.


NOT:
Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce Misafirhane ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler. Güncel fiyat bilgisi için lütfen tesis ile iletişime geçiniz.

 

Ağrı Polisevi İletişim Numaraları

Ağrı Polisevin de konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası; 

Tel: 0 472 215 29 76

Tel: 0 505 318 04 13 

 

Ağrı Polisevi Adresi

Ağrı Polisevin de konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi; Özel Harekat Şube Müdürlüğü Karşısı Erzurum Yolu Üzeri Merkez / Ağrı

 

Devlet Misafirhanelerinde Klima ve Televizyon Var mı?

Misafirhanelerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhane Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete ’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

Hangi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Misafirhaneleri Var?

Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Öğretmenevleri
 2. Polis Evleri
 3. Üniversitelerin Konukevleri
 4. Orman Müdürlüğü Misafirhaneleri
 5. DSİ Misafirhaneleri
 6. Karayolları Misafirhaneleri
 7. PTT Misafirhaneleri
 8. TCDD Misafirhaneleri
 9. SGK Misafirhaneleri
 10. Uygulama Otelleri
 11. TEDAŞ Misafirhaneleri
 12. Sendika Misafirhaneleri
 13. Belediye Misafirhaneleri
 14. Özel İdare Misafirhaneleri

 

 

 

Dikkat

misafirhaneara.com ülkemizde bulunan resmi kurumlara ait misafirhanelerin tanıtımı yapmak için açılmış bir sitedir. Resmi kurum sitesi değildir. Resmiyetle hiçbir bağı yoktur. Sadece misafirhanelerin herkes tarafından tanınmasını bilinmesini amaçlayarak hazırlanmış bir sitedir.

Yakındaki Misafirhaneler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir