Şehir Ara

Perşembe Uygulama Oteli

5/5
Perşembe Uygulama Oteli

Perşembe Uygulama Oteli Ordu misafirhaneleri arasında konaklama ihtiyacınız için kurulmuş bir misafirhanedir. Ordu Kamu Misafirhaneleri ucuz konaklama ve kaliteli hizmet ile yoğun talep görmektedir. Perşembe Uygulama Oteli Sakin Şehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından işletilmektedir. Kamu personellerinin ile sivillerin de konaklayabileceği bir yer olan Perşembe Uygulama Oteli Ordu ‘da ucuza kalınabilecek  yerlerden sadece bir tanesidir. İş planlarınızda, tatil programlarınızda ve ya  yol üstü güzergahınızda tercih edebileceğiniz misafirhanelerden biridir.

Ordu, Karadeniz’in incisi olarak adlandırılan ve doğal güzellikleriyle ünlü bir ilimizdir. Doğal güzellikleriyle olduğu kadar tarihi ve kültürel yapısıyla da dikkatleri üzerine çeken Ordu, konaklama seçenekleri bakımından oldukça zengin bir şehir.

Ordu’da bulunan uygulama otelleri, misafirhaneler ve kamplar konaklama seçenekleri arasında yer almaktadır. Ordu’nun farklı ilçelerinde bulunan bu tesisler, yerli ve yabancı turistler tarafından sıkça tercih edilmektedir.

Ordu Perşembe Uygulama Oteli, konum itibariyle oldukça avantajlı bir konuma sahiptir. Hem denize hem de ormana yakın olmasıyla doğa severlerin ilgi odağı olmaktadır. Ayrıca tesisin sunduğu olanaklar arasında restoran, otopark, internet ve çamaşırhane gibi hizmetler yer almaktadır. Odalarının fiyatları ise sezon ve odaların büyüklüklerine göre değişiklik göstermektedir.

Ordu ilimizde yer alan diğer bir uygulama oteli ise Ordu Uygulama Oteli’dir. Tesis, modern ve konforlu odalarıyla dikkat çekmektedir. Ayrıca restoran, otopark, spor salonu ve internet hizmeti de sunan tesisin odaları mevsimlere göre farklı fiyatlara sahiptir.

Ordu’da yer alan misafirhaneler ise özellikle öğrenciler tarafından tercih edilmektedir. Ordu Kamu Misafirhanesi, Ordu Üniversitesi’ne yakın konumuyla öğrencilerin konaklama ihtiyacını karşılamaktadır. Odaların fiyatları ise oldukça uygun seviyelerdedir.

Ordu’da gezilecek yerler ise tarihi ve doğal güzellikleriyle ünlüdür. Ünye Kalesi, Boztepe Teleferik, Gölköy Kanyonu ve Yason Burnu gibi birçok yer turistlerin ilgi odağı olmaktadır. Ayrıca Ordu’nun doğal güzellikleri arasında yer alan Çambaşı Yaylası, Ordu’da görülmesi gereken yerler arasındadır.

Ordu ilimizde konaklama seçenekleri oldukça geniş bir yelpazede sunulmaktadır. Doğal güzellikleriyle ve tarihi yapılarıyla ziyaretçilerini büyülemektedir.

 

Ordu ‘da Gezilecek Yerler;

 • Boztepe
 • Ünye Kalesi
 • Asarkaya Milli Parkı
 • Paşaoğlu Konağı Etnografya Müzesi
 • Ünye Müze Ev
 • Aybastı Uzundere Şelalesi
 • Ulugöl Tabiat Parkı
 • Kapılı Cıngırt Kazankaya Şelaleleri
 • Kadıncık Şelalesi
 • Sarpdere Köprüsü
 • Taşbaşı Mahallesi ve Kilisesi
 • Kurul Kayası
 • Turnasuyu Vadisi
 • Baloman Kalesi

 

 

Perşembe Uygulama Oteli Konaklama Ücretleri Ne Kadar?

Resmi Gazete ’de 2022 Ocak ayında yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ ile 2022 yılındaki güncel misafirhane ücretlerinin taban fiyatları belirlendi.


Güncel fiyat bilgisi için lütfen tesis ile iletişime geçiniz.

 

NOT: Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce Öğretmenevi ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler.

 

 

Perşembe Uygulama Oteli İletişim Numaraları

Perşembe Uygulama Oteli konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası; 

Tel: 0452 517 10 63

Tel: 0 552 452 10 63

 

 

Perşembe Uygulama Oteli Adresi

Perşembe Uygulama Oteli konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi; Eğitim Caddesi No: 55 Perşembe / Ordu

 

 

 

Devlet Misafirhanelerinde Klima ve Televizyon Var mı?

Misafirhanelerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhane Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce konukevi ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

Hangi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Misafirhaneleri Var?

Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Öğretmenevleri
 2. Polisevleri
 3. Üniversitelerin Konukevleri
 4. Orman Müdürlüğü Misafirhaneleri
 5. DSİ Misafirhaneleri
 6. Karayolları Misafirhaneleri
 7. PTT Misafirhaneleri
 8. TCDD Misafirhaneleri
 9. SGK Misafirhaneleri
 10. Uygulama Otelleri
 11. TEDAŞ Misafirhaneleri
 12. Sendika Misafirhaneleri
 13. Belediye Misafirhaneleri
 14. Özel İdare Misafirhaneleri

 

 

 

Dikkat

misafirhaneara.com ülkemizde bulunan resmi kurumlara ait misafirhanelerin tanıtımı yapmak için açılmış bir sitedir. Resmi kurum sitesi değildir. Resmiyetle hiçbir bağı yoktur. Sadece misafirhanelerin herkes tarafından tanınmasını bilinmesini amaçlayarak hazırlanmış bir sitedir.

Yakındaki Misafirhaneler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir