Şehir Ara

Ordu Maliye Kampı

5/5
Ordu Maliye Kampı

Ordu Maliye Kampı diğer adı ile Efirli Sosyal Tesisleri Maliye Bakanlığı kampları arasında konaklama ihtiyacınız için kurulmuş bir kamptır. Muğla Kamu Misafirhaneleri ucuz konaklama ve kaliteli hizmet ile talep görmektedir. Ordu Defterdarlığı Misafirhanesi Maliye ve Hazine Bakanlığı Ordu Defterdarlığı  tarafından işletilmektedir. Misafirhane de 16 Oda ve 64 yatak kapasitesi bulunmaktadır. Öncelik kurumun kendi personelleri ve emeklileri için müracaat hakkı bulunmaktadır sonrasında boş kalan yerler için ise Kamu personellerinin ile sivillerin de konaklayabileceği bir yer olan Ordu Maliye Kampı Ordu ‘da ucuza kalınabilecek  yerlerden sadece bir tanesidir. İş planlarınızda, tatil programlarınızda ve ya  yol üstü güzergahınızda tercih edebileceğiniz misafirhanelerden biridir. Maliye kamp fiyatları diğer konaklama işletmelerine göre uygun olması sebebiyle önceden işletme ile iletişime geçilip rezervasyon yapılması önemlidir.

 

 

Ordu ‘da Gezilecek Yerler;

 • Boztepe
 • Ünye Kalesi
 • Asarkaya Milli Parkı
 • Paşaoğlu Konağı Etnografya Müzesi
 • Ünye Müze Ev
 • Aybastı Uzundere Şelalesi
 • Ulugöl Tabiat Parkı
 • Kapılı Cıngırt Kazankaya Şelaleleri
 • Kadıncık Şelalesi
 • Sarpdere Köprüsü
 • Taşbaşı Mahallesi ve Kilisesi
 • Kurul Kayası
 • Turnasuyu Vadisi
 • Baloman Kalesi

 

 

Ordu Maliye Misafirhanesi Konaklama Fiyat Bilgisi

Resmi Gazete ’de 2022 Ocak ayında yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ ile 2022 yılındaki güncel misafirhane ücretlerinin taban fiyatları belirlendi.


Güncel fiyat bilgisi için lütfen tesis ile iletişime geçiniz.

 

NOT: Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce Öğretmenevi ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler.

 

 

Ordu Maliye Kampı Telefon Numaraları

Efirli Sosyal Tesisleri konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası; 

Tel: 0 (452) 522 25 31

Fax: 0 (452) 522 25 31

 

 

Ordu Maliye Kampı Adresi

Efirli Sosyal Tesisleri konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi; Efirli Mahallesi, Bülent Ecevit Bulvarı, Yalı Sokak No:3 Perşembe / Ordu

 

 

 

Devlet Misafirhanelerinde Klima ve Televizyon Var mı?

Misafirhanelerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhane Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce konukevi ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

Hangi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Misafirhaneleri Var?

Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Öğretmenevleri
 2. Polisevleri
 3. Üniversitelerin Konukevleri
 4. Orman Müdürlüğü Misafirhaneleri
 5. DSİ Misafirhaneleri
 6. Karayolları Misafirhaneleri
 7. PTT Misafirhaneleri
 8. TCDD Misafirhaneleri
 9. SGK Misafirhaneleri
 10. Uygulama Otelleri
 11. TEDAŞ Misafirhaneleri
 12. Sendika Misafirhaneleri
 13. Belediye Misafirhaneleri
 14. Özel İdare Misafirhaneleri

 

 

 

Dikkat

misafirhaneara.com ülkemizde bulunan resmi kurumlara ait misafirhanelerin tanıtımı yapmak için açılmış bir sitedir. Resmi kurum sitesi değildir. Resmiyetle hiçbir bağı yoktur. Sadece misafirhanelerin herkes tarafından tanınmasını bilinmesini amaçlayarak hazırlanmış bir sitedir.

Yakındaki Misafirhaneler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir