Şehir Ara

Ordu Dsi Misafirhanesi

5/5
Ordu DSİ Misafirhanesi

Ordu Dsi Misafirhanesi, Ordu merkez de bulunmaktadır. Devlet Su İşleri 7. Bölge Müdürlüğü 75. Şube Müdürlüğüne bağlı olan Ordu Dsi Misafirhanesi Ordu da yapılacak tatil, iş gezisi ve yol üstü konaklamalar için kullanılabilecek ucuz ve temiz bir misafirhanedir. Kamu personellerinin ile sivillerin de konaklayabileceği bir misafirhanedir.

 

Ordu DSİ misafirhanesi, şehir merkezine yakın bir konumda yer almaktadır. Konaklama tesisinde tek kişilik, iki kişilik ve üç kişilik odalar mevcuttur. Odalar, rahat yataklar ve temiz banyolar ile donatılmıştır. Tesisin sunduğu diğer olanaklar arasında ücretsiz otopark, 24 saat sıcak su, televizyon ve kablosuz internet erişimi yer almaktadır.

 

Ordu DSI misafirhanesinin fiyatları oldukça uygun ve bütçe dostudur. Konaklama fiyatları, odanın büyüklüğüne ve kişi sayısına göre değişiklik göstermektedir. Uygun fiyatlar, Ordu’ya gelen turistlerin bütçesine uygun bir seçenek sunmaktadır.

 

Ordu’da DSİ misafirhanesi dışında, Ordu kamu misafirhaneleri de bulunmaktadır. Bu misafirhaneler de benzer şekilde uygun fiyatlı ve konforlu konaklama seçenekleri sunmaktadır. Ordu’daki kamu misafirhanelerinden bazıları, Ordu Belediyesi Misafirhanesi, Ordu İl Özel İdaresi Misafirhanesi, Ordu Valiliği Misafirhanesi olarak sıralanabilir.

 

Ordu, doğal güzellikleri ve tarihi yerleriyle turistlerin ilgisini çeken bir şehirdir. DSİ misafirhanesi, turistlerin Ordu’daki konaklama ihtiyaçlarını uygun fiyatlarla karşılayan önemli bir konaklama seçeneğidir. Tesisin sunduğu rahat konaklama imkanları ve uygun fiyatları ile Ordu’daki ziyaretinizi daha keyifli hale getirebilirsiniz.

 

Devlet Su İşleri misafirhanelerinde kendi personellerinden ziyade dışarıdan sivil vatandaşlarında misafir olarak konaklama yapabilirler. DSİ misafirleri genellikle temiz ve rahat bir konaklama yapılabilecek işletmelerdir. Odalarda TV, mini buzdolabı, klima, elbise dolabı, banyo ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır. 

 

 

 

Ordu ’ da Gezilecek Yerler;

 • Boztepe
 • Ünye Kalesi
 • Asarkaya Milli Parkı
 • Paşaoğlu Konağı Etnografya Müzesi
 • Ünye Müze Ev
 • Aybastı Uzundere Şelalesi
 • Ulugöl Tabiat Parkı
 • Kapılı Cıngırt Kazankaya Şelaleleri
 • Kadıncık Şelalesi
 • Sarpdere Köprüsü
 • Taşbaşı Mahallesi ve Kilisesi
 • Kurul Kayası
 • Turnasuyu Vadisi
 • Baloman Kalesi

 

Ordu Dsi Misafirhanesi Konaklama Ücretleri Ne Kadar?

Resmi Gazete ’de 2022 Ocak ayında yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ ile 2022 yılındaki güncel misafirhane ücretlerinin taban fiyatları belirlendi.

Güncel fiyat bilgisi için lütfen tesis ile iletişime geçiniz.

Oda Kamu Sivil
Duble Yataklı Tek Kişilik Oda 120 180 
Duble Yataklı Oda 150 220
İki Kişilik Oda 90 130
Üç Kişilik Oda 80 110
Dört Kişilik Oda 60 90

 

NOT: Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce Öğretmenevi ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler.

 

Ordu Dsi Misafirhanesi İletişim Numaraları

Ordu Dsi Misafirhanesinde konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası; Oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için;

Tel:0 452 522 33 26

 

 

Ordu Dsi Misafirhanesi Adresi

Ordu Dsi Misafirhanesinde konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi; Efirli, DSİ 75. Şube Müdürlüğü, 52750 Perşembe / Ordu

 

 

 

Devlet Misafirhanelerinde Klima ve Televizyon Var mı?

Misafirhanelerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhane Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete ’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

Hangi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Misafirhaneleri Var?

Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Öğretmenevleri
 2. Polisevleri
 3. Üniversitelerin Konukevleri
 4. Orman Müdürlüğü Misafirhaneleri
 5. DSİ Misafirhaneleri
 6. Karayolları Misafirhaneleri
 7. PTT Misafirhaneleri
 8. TCDD Misafirhaneleri
 9. SGK Misafirhaneleri
 10. Uygulama Otelleri
 11. TEDAŞ Misafirhaneleri
 12. Sendika Misafirhaneleri
 13. Belediye Misafirhaneleri
 14. Özel İdare Misafirhaneleri

 

 

 

Dikkat

misafirhaneara.com ülkemizde bulunan resmi kurumlara ait misafirhanelerin tanıtımı yapmak için açılmış bir sitedir. Resmi kurum sitesi değildir. Resmiyetle hiçbir bağı yoktur. Sadece misafirhanelerin herkes tarafından tanınmasını bilinmesini amaçlayarak hazırlanmış bir sitedir.

Yakındaki Misafirhaneler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir