Şehir Ara

Eskişehir Öğretmenevi

5/5
eskişehir öğretmenvi

Eskişehir Öğretmenevi, Eskişehir’in merkezinde yer alan bir konaklama tesisi olup, öğretmenlerin konaklaması için hizmet vermektedir. Öğretmenlerin toplantı, seminer ve eğitimlerini düzenleyebilecekleri modern toplantı salonları da bulunmaktadır.

 

Eskişehir’de öğretmenler için hizmet veren birçok öğretmenevi bulunmaktadır. Bunların başında Eskişehir Öğretmenevi gelmektedir. Eskişehir Öğretmenevi, şehrin merkezinde yer almaktadır ve öğretmenlere uygun fiyatlı konaklama seçenekleri sunmaktadır. Ayrıca öğretmenlerin toplantı, seminer ve eğitimlerini düzenlemeleri için modern toplantı salonları da bulunmaktadır. Eskişehir Öğretmenevi’nin telefon numarası 0222 230 68 38 ‘dır.

 

Eskişehir Öğretmenevi Fiyatları

Eskişehir Öğretmenevi, öğretmenlere uygun fiyatlı konaklama seçenekleri sunmaktadır. Konaklama fiyatları oda tipine ve konaklama süresine göre değişmektedir. Genellikle tek kişilik odalar 120-150 TL, çift kişilik odalar ise 200-250 TL arasında değişmektedir. Ayrıca öğretmenlere özel indirimler de bulunmaktadır.

 

Eskişehir Öğretmenevi Telefon

Eskişehir Öğretmenevi’nin telefon numarası 0222 230 68 38’dır. Bu numara üzerinden öğretmenevi hakkında detaylı bilgi alabilir, rezervasyon yapabilir veya toplantı salonlarını kiralamak için bilgi alabilirsiniz.

 

Kamu personelleri ile sivillerin de konaklayabileceği bir yer olan Öğretmenevi, Eskişehir de ucuza kalınabilecek  yerlerden biridir. İş planlarınız ile yol üstü güzergahınızda tercih edebileceğiniz misafirhanedir.

 

Eskişehir’ da Gezilecek Yerler;

 • Esbike Bisiklet Atölyesi
 • Tülomsaş Devrim Arabası
 • Tarihi Odunpazarı Bölgesi
 • Sazova Parkı
 • Odunpazarı Modern Müze
 • Balmumu Heykeller Müzesi
 • Çağdaş Cam Sanatları Müzesi
 • Kurtuluş Müzesi
 • Atlıhan El Sanatları Çarşısı
 • Kentpark
 • Şelale Park
 • Haller Gençlik Merkezi
 • ETİ Arkeoloji Müzesi
 •  

 

 

Eskişehir Öğretmenevi Konaklama Ücretleri Ne Kadar?

Resmi Gazete ’de 2022 Ocak ayında yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ ile 2022 yılındaki güncel misafirhane ücretlerinin taban fiyatları belirlendi.

 

NOT: Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce Misafirhane ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler. Güncel fiyat bilgisi için lütfen tesis ile iletişime geçiniz.

 

Eskişehir Öğretmenevi İletişim Numaraları

Eskişehir Öğretmenevin de konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası;

Tel: 0222 230 68 38

 

 

Eskişehir Öğretmenevi Adresi

Eskişehir Öğretmenevin de konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi; Akarbaşı Mah. Atatürk Blv. Remzi Korkut Sk. No:1 Odunpazarı/Eskişehir

 

 

 

Devlet Misafirhanelerinde Klima ve Televizyon Var mı?

Misafirhanelerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhane Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete ’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

Hangi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Misafirhaneleri Var?

Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Öğretmenevleri
 2. Polis Evleri
 3. Üniversitelerin Konukevleri
 4. Orman Müdürlüğü Misafirhaneleri
 5. DSİ Misafirhaneleri
 6. Karayolları Misafirhaneleri
 7. PTT Misafirhaneleri
 8. TCDD Misafirhaneleri
 9. SGK Misafirhaneleri
 10. Uygulama Otelleri
 11. TEDAŞ Misafirhaneleri
 12. Sendika Misafirhaneleri
 13. Belediye Misafirhaneleri
 14. Özel İdare Misafirhaneleri

 

 

 

Dikkat

misafirhaneara.com ülkemizde bulunan resmi kurumlara ait misafirhanelerin tanıtımı yapmak için açılmış bir sitedir. Resmi kurum sitesi değildir. Resmiyetle hiçbir bağı yoktur. Sadece misafirhanelerin herkes tarafından tanınmasını bilinmesini amaçlayarak hazırlanmış bir sitedir.

Yakındaki Misafirhaneler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir