Şehir Ara

Düzce Öğretmenevi

5/5
duzce-ogretmenevi

Düzce Öğretmenevi Düzce ilinin Merkez ilçesinde bulunmaktadır. Tesisde 14 adet oda ve 28 adet yatak kapasitesi bulunmaktadır. Odalarda televizyon, klima, mini bar, kablosuz internet hizmeti, saç kurutma makinesi ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.

Düzce Öğretmenevi gerek şehrin merkezine gerek doğanın kalbine yakınlığıyla müşterilerinin ilgisini çekmektedir. İki Katlı binada 14 adet oda ve 28 adet yatak kapasitesi bulunmaktadır. Tüm odalarımızda kalorifer, anten TV, wireless internet erişimi, 24 saat sıcak sulu banyo, mini buzdolabı hizmetlerimiz vardır. Ayrıca tesisde restoran, lokal, çok amaçlı salon, çay bahçesi, kafeterya bulunmakta olup toplantı salonu, toplu organizasyonlar ve düğün gibi merasimler için de hizmet vermektedir.

Şelaleler ve yaylalar kenti olan Düzce’nin şehir merkezinde bulunan tesis, herkes tarafından bilinen Güzeldere Şelalesi, Efteni Gölü, Pürenli Yaylası, Balıklı Yaylası gibi turistik yerlere yarım saatlik mesafededir.

Tarihi Konuralp antik kenti, roma köprüsü ve kemerkasım kemerleri ile geçmişin ayak izlerine tanıklık edebilecek, Güzeldere, Samandere, Saklıkent, Yoğunpelit şelalerinde suyun sesini dinleyecek, Melen Çayında ve Gölyaka Kültürparkta adrenalini doruklarına kadar hissedecek, Çayağzı, Ceneviz, Çuhallı, Karaburun plajlarında kumun ve denizin tadına varabileceksiniz.  Derebalık, Odayeri, Sinekli ve Sakarca yaylalarında oksijenin en temizini bulabilecek ve Batı Karadenizin en yüksek yeri Kardüz Yaylasında kışın kar kayağı, yazın çim kayağı yapabileceksiniz. Sarot ve Abant termallerine de tesis yakın olmakla beraber, Düzce konumu itibari ile İstanbul – Ankara mesafesi 2 saat kadardır.

Devlet misafirhaneleri konaklama yapmak, yemek yemek, sosyal tesislerinden faydalanmak için kamu personelleri ve vatandaşların hizmetine sunulmuş misafirhanelerdir. Misafirhanelerin konaklama ücretleri, yemek ücretleri, sosyal tesislerin kullanım ücretleri ile şehir dışındaki tatillerinizde, iş seyahatlarınız da ve ikametlerde uygun fiyat politikası sebebiyle tercih edilmektedir.

Milli Eğitim Bakanlığına ait olan Düzce Öğretmenevi Düzce‘de konaklama ihtiyacınız için kurulmuş bir öğretmenevidir. Kamu personellerinin ile sivillerin de konaklayabileceği bir yer olan Düzce  Öğretmenevi , Düzce’de ucuza kalınabilecek  yerlerden sadece bir tanesidir. İş planlarınızda, tatil programlarınızda ve ya  yol üstü güzergahınızda tercih edebileceğiniz öğretmenevlerinden biridir.

 

Düzce’de Gezilecek Yerler;
 • Güzeldere Şelalesi
 • Samandere Şelalesi
 • Saklıkent Şelalesi
 • Gölyaka Kültür Park
 • Ceneviz Kalesi
 • Kardüz Yaylası
 • Odayeri Yaylası
 • Konuralp Antik Kenti

 

Düzce Öğretmenevi Konaklama Ücretleri Ne Kadar?

Resmi Gazete ’de 2022 Ocak ayında yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ ile 2022 yılındaki güncel misafirhane ücretlerinin taban fiyatları belirlendi.

Kişi Başı Konaklama Fiyatları:

İki kişilik oda tek kişi fiyatı :  Öğretmen: 105tl, Kamu:105tl, Sivil:120tl

İki kişilik odada kişi başı fiyatı :  Öğretmen: 70tl, Kamu:70tl, Sivil:80tl

Oda Fiyatları:

İki kişilik oda fiyatı :  Öğretmen: 140tl, Kamu:140tl, Sivil:160tl

Suit oda fiyatı :  Öğretmen: 160tl, Kamu:160tl, Sivil:180tl

Güncel fiyat bilgisi için lütfen tesis ile iletişime geçiniz.

NOT: Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce Misafirhane ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler.

 

Düzce Öğretmenevi İletişim Numaraları

Düzce Öğretmenevi konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası; Oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0 (380) 523 73 60 telefon numaralarından iletişime geçebilirsiniz.

 

Düzce Öğretmenevi Adresi

Düzce Öğretmenevi konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi; Azmimilli Mahallesi İtfaiye Yanı Gazhane Caddesi No:70 Merkez -Düzce

Devlet Misafirhanelerinde Klima ve Televizyon Var mı?

Misafirhanelerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhane Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete ’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce öğretmenevi ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

Hangi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Misafirhaneleri Var?

Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Öğretmenevleri
 2. Polis Evleri
 3. Üniversitelerin Konukevleri
 4. Orman Müdürlüğü Misafirhaneleri
 5. DSİ Misafirhaneleri
 6. Karayolları Misafirhaneleri
 7. PTT Misafirhaneleri
 8. TCDD Misafirhaneleri
 9. SGK Misafirhaneleri
 10. Uygulama Otelleri
 11. TEDAŞ Misafirhaneleri
 12. Sendika Misafirhaneleri
 13. Belediye Misafirhaneleri
 14. Özel İdare Misafirhaneleri

 

Dikkat

misafirhaneara.com ülkemizde bulunan resmi kurumlara ait misafirhanelerin tanıtımı yapmak için açılmış bir sitedir. Resmi kurum sitesi değildir. Resmiyetle hiçbir bağı yoktur. Sadece misafirhanelerin herkes tarafından tanınmasını bilinmesini amaçlayarak hazırlanmış bir sitedir.

Yakındaki Misafirhaneler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir