Balıkesir Öğretmenevi

Balıkesir Öğretmenevi
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Balıkesir Öğretmenevi, Balıkesir İl merkezinde bulunmaktadır. Balıkesir Merkez Havalimanı ile Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi arasında bulunmaktadır. Beş yıldızlı otel seviyesinde hizmet veren tesiste rahatınız için her şey düşünülmüştür. Öğretmenevinde iş ve eğitimleriniz için toplantılar düzenleyebilmeniz için VIP, Zambak Salonu ve Orkide salonu bulunmaktadır. Düğün, kına, sünnet gibi etkinlikleriniz için ise üç adet ayrı salon bulunmaktadır. Bunlar Bengi Salonu, Lale Salonu ve Turkuaz Salonu olarak adlandırılmaktadır. Öğretmenevinde tek, çift, üç kişilik, aile odası ve delüks olmak üzere 5 farklı oda tipi bulunmaktadır. Odalar da wc, banyo, 24 saat sıcak su, saç kurutma makinesi, TV ve kablosuz internet hizmeti bulunmaktadır. Konaklamalara sabah kahvaltısı dahildir. Tesiste sadece iki kişilik odalar bulunmakla beraber tek kişi konaklamalarda ikinci yatak ücreti de talep edilmektedir.

Kamu personelleri ile sivillerin de konaklayabileceği bir yer olan Öğretmenevi, Balıkesir’ de ucuza kalınabilecek  yerlerden biridir. Tatil ve iş planlarınız ile yol üstü güzergahınızda tercih edebileceğiniz misafirhanedir.

Balıkesir’de Gezilecek Yerler;

 • Cunda Adası
 • Şeytan Sofrası
 • Sarımsaklı Plajı
 • Midilli Adası
 • Avşa Adası
 • Antandros Ören Yeri
 • Kyzikos Antik Kenti
 • Manyas Kuş Cenneti Milli Parkı
 • Kazdağları Cam Seyir Terası
 • Kuva-yi Milliye Müzesi

 

 

Balıkesir Öğretmenevi Konaklama Ücretleri Ne Kadar?

Resmi Gazete ’de 2022 Ocak ayında yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ ile 2022 yılındaki güncel misafirhane ücretlerinin taban fiyatları belirlendi.

Oda Üye Kamu Sivil
Oda 150 150 175


NOT:
Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce Misafirhane ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler. Güncel fiyat bilgisi için lütfen tesis ile iletişime geçiniz.

 

Balıkesir Öğretmenevi İletişim Numaraları

Balıkesir Öğretmenevin de konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası; 

Tel:0 266 549 10 10

Faks: 0 266 549 10 12

 

Balıkesir Öğretmenevi Adresi

Balıkesir Öğretmenevin de konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi; Plevne Mah. 12121 Sk. Blok no24 Altıeylül /BALIKESİR

 

Devlet Misafirhanelerinde Klima ve Televizyon Var mı?

Misafirhanelerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhane Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete ’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

Hangi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Misafirhaneleri Var?

Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Öğretmenevleri
 2. Polis Evleri
 3. Üniversitelerin Konukevleri
 4. Orman Müdürlüğü Misafirhaneleri
 5. DSİ Misafirhaneleri
 6. Karayolları Misafirhaneleri
 7. PTT Misafirhaneleri
 8. TCDD Misafirhaneleri
 9. SGK Misafirhaneleri
 10. Uygulama Otelleri
 11. TEDAŞ Misafirhaneleri
 12. Sendika Misafirhaneleri
 13. Belediye Misafirhaneleri
 14. Özel İdare Misafirhaneleri

 

 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni Yazılar

Popüler Misafirhaneler