Şehir Ara

Zonguldak Üniversitesi Misafirhanesi

5/5
Zonguldak Üniversitesi Misafirhanesi

Zonguldak Üniversitesi Misafirhanesi Zonguldak ‘ta konaklama ihtiyacınız için kurulmuş bir misafirhanedir. Kamu personellerinin ile sivillerin de konaklayabileceği bir yer olan Zonguldak Üniversitesi Misafirhanesi, Zonguldak ‘ ta ucuza kalınabilecek  yerlerden sadece bir tanesidir. İş planlarınızda, tatil programlarınızda ve ya  yol üstü güzergahınızda tercih edebileceğiniz misafirhanelerden biridir.

 

Misafirhane de 12 adet oda bulunmaktadır. Odalar 10 adet standart oda çift yataklı, 2 adet süit oda duble yataklıdır. Bu imkanlarla 24 kişilik konaklama kapasitesi vardır. Odalarda 24 saat sıcak su, split klima, mini bar, sıcak içecek seti, wi-fi internet, lcd tv , saç kurutma makinası, telefon, uyandırma servisi, yıkama ve ütüleme hizmetleri verilmektedir.

 

 

Zonguldak’ ta Gezilecek Yerler;

 • Gökgöl Mağarası
 • Kızılcapınar Baraj Gölü
 • Zonguldak Maden Müzesi
 • Harmankaya Şelalesi
 • Ereğli Müzesi
 • Zonguldak Deniz Feneri
 • Göldağı Tabiat Parkı
 • Cehennemağzı Mağaraları
 • Gazi Alemdar Müzesi 
 • Filyos Kalesi

 

 

Zonguldak Üniversitesi Misafirhanesi Konaklama Ücretleri Ne Kadar?

Resmi Gazete ’de 2022 Ocak ayında yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ ile 2022 yılındaki güncel misafirhane ücretlerinin taban fiyatları belirlendi.


Güncel fiyat bilgisi için lütfen tesis ile iletişime geçiniz.

 

NOT: Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce Öğretmenevi ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler.

 

 

Zonguldak Üniversitesi Misafirhanesi İletişim Numaraları

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Misafirhanesi konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası; 

Tel: 0 (372) 291 1818 – 0 (372) 291 1465  

Fax:0 (372) 291 02 11

 

 

Zonguldak Üniversitesi Misafirhanesi Adresi

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Misafirhanesi konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi; Farabi Kampüsü (Merkez Kampüs) Yerleşkesi 67100 – İncivez / Zonguldak

 

 

 

Devlet Misafirhanelerinde Klima ve Televizyon Var mı?

Misafirhanelerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhane Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce konukevi ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

Hangi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Misafirhaneleri Var?

Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Öğretmenevleri
 2. Polisevleri
 3. Üniversitelerin Konukevleri
 4. Orman Müdürlüğü Misafirhaneleri
 5. DSİ Misafirhaneleri
 6. Karayolları Misafirhaneleri
 7. PTT Misafirhaneleri
 8. TCDD Misafirhaneleri
 9. SGK Misafirhaneleri
 10. Uygulama Otelleri
 11. TEDAŞ Misafirhaneleri
 12. Sendika Misafirhaneleri
 13. Belediye Misafirhaneleri
 14. Özel İdare Misafirhaneleri

 

 

 

Dikkat

misafirhaneara.com ülkemizde bulunan resmi kurumlara ait misafirhanelerin tanıtımı yapmak için açılmış bir sitedir. Resmi kurum sitesi değildir. Resmiyetle hiçbir bağı yoktur. Sadece misafirhanelerin herkes tarafından tanınmasını bilinmesini amaçlayarak hazırlanmış bir sitedir.

Yakındaki Misafirhaneler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir