Şehir Ara

Kilis Üniversitesi Misafirhanesi

5/5
Kilis Üniversitesi Misafirhanesii

Kilis Üniversitesi Misafirhanesi Kilis ‘de konaklama ihtiyacınız için kurulmuş bir misafirhanedir. Kamu personellerinin ile sivillerin de konaklayabileceği bir yer olan Kilis Üniversitesi Misafirhanesi, Kilis ‘de ucuza kalınabilecek  yerlerden sadece bir tanesidir. İş planlarınızda, tatil programlarınızda ve ya  yol üstü güzergahınızda tercih edebileceğiniz misafirhanelerden biridir.

 

Sosyal ve Kültürel Merkez’de bulunan Kilis 7 Aralık Üniversitesi Misafirhanesi hizmete girdi. Üniversite misafirhanesi, 5’i suit, 16’ı çift kişilik olmak üzere toplam 21 oda, 37 yatak ve 42 kişilik kapasiteye sahip bulunuyor. Misafirhanedeki odaların tamamında tv. sistemi, internet, 24 saat sıcak su ve merkezi ısıtma/soğutma sistemi mevcut. Misafirhanede kalanlar aynı binada bulunan yemekhane, internet erişim merkezi, dinlenme salonları ve cep sinemasından da yararlanabiliyorlar.

 

Üniversite Misafirhanesi’nden üniversite personelinin yanı sıra kamu personeli de yararlanabiliyor. Yurtiçi ve yurtdışından üniversiteye çalışma yapmak için ya da üniversitedeki çeşitli etkinliklere konuşmacı veya görevli olarak gelenler de misafirhaneden yararlanabiliyorlar.

 

Kilis ‘de Gezilecek Yerler;

 • Ravanda Kalesi
 • İbşir Paşa Kasteli
 • Söğütlüdere
 • Kilis Evleri
 • Kilis Ulu Camii
 • Neşet Efendi Konağı
 • Kilis Şehitler Abidesi
 • Mozaikli Bazilika

 

 

Kilis Üniversitesi Misafirhanesi Konaklama Ücretleri Ne Kadar?

Resmi Gazete ’de 2022 Ocak ayında yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ ile 2022 yılındaki güncel misafirhane ücretlerinin taban fiyatları belirlendi.


Güncel fiyat bilgisi için lütfen tesis ile iletişime geçiniz.

 

NOT: Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce Öğretmenevi ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler.

 

 

Kilis Üniversitesi Misafirhanesi İletişim Numaraları

Kilis Üniversitesi Misafirhanesi konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası; 

Tel: 0 348 814 26 66 / 1517

 

 

Kilis Üniversitesi Misafirhanesi Adresi

Kilis Üniversitesi Misafirhanesi konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi; Mehmet Sanlı, 79000 Kilis Merkez/Kilis

 

 

 

Devlet Misafirhanelerinde Klima ve Televizyon Var mı?

Misafirhanelerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhane Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce konukevi ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

Hangi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Misafirhaneleri Var?

Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Öğretmenevleri
 2. Polisevleri
 3. Üniversitelerin Konukevleri
 4. Orman Müdürlüğü Misafirhaneleri
 5. DSİ Misafirhaneleri
 6. Karayolları Misafirhaneleri
 7. PTT Misafirhaneleri
 8. TCDD Misafirhaneleri
 9. SGK Misafirhaneleri
 10. Uygulama Otelleri
 11. TEDAŞ Misafirhaneleri
 12. Sendika Misafirhaneleri
 13. Belediye Misafirhaneleri
 14. Özel İdare Misafirhaneleri

 

 

 

Dikkat

misafirhaneara.com ülkemizde bulunan resmi kurumlara ait misafirhanelerin tanıtımı yapmak için açılmış bir sitedir. Resmi kurum sitesi değildir. Resmiyetle hiçbir bağı yoktur. Sadece misafirhanelerin herkes tarafından tanınmasını bilinmesini amaçlayarak hazırlanmış bir sitedir.

Yakındaki Misafirhaneler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir