Şehir Ara

Gümüldür Dsi Misafirhanesi

5/5
Gümüldür Dsi Misafirhanesi

Gümüldür Dsi Misafirhanesi, İzmir İli Gümüldür İlçesinde bulunmaktadır.  Deniz kenarındaki konumu ve otel konsepti ile Gümüldür Dsi Eğitim Tesisi tatil sezonunda oldukça ilgi çekmektedir. Dsi 2. Bölge Devlet Su İşlerine bağlı olan tesiste ailecek yaz tatilinin tanıdı çıkarabilirsiniz. Sabah öğle akşam yemek hizmeti bulunan tesiste siz misafirler için ev konforunda hizmet verilmektedir. Yeşillikler içerisinde kendi sahili ve havuzu bulunan tesis aileler tarafından ilgi çekmektedir. Egenin harika sularında sessiz sakin bir tatil deneyimi için genellikle Mart ayında randevular alınarak boş yer bulmak oldukça zordur. Beş yıldızlı otelleri aratmayan konumu ve hizmeti ile oldukça rağbet görmektedir. İzmir de ucuz tatil imkanı için değerlendirilebilecek güzel mekanlardan biridir. 

Devlet Su İşleri 2. Bölge Şube Müdürlüğüne ait olan İzmir Gümüldür Dsi Misafirhanesi İzmir‘de ucuz tatil için kurulmuş bir misafirhanedir. Kamu personellerinin ile sivillerin de konaklayabileceği bir yer olan Gümüldür Eğitim Tesisi Dsi Misafirhanesi, İzmir’ de ucuza kalınabilecek  yerlerden sadece bir tanesidir. 

 

İzmir’de Gezilecek Yerler;

 • Kordon
 • Saat Kulesi
 • Tarihi Asansör
 • Kızlarağası Hanı
 • Doğal Yaşam Parkı
 • Karagöl Tabiat Parkı
 • Efes Antik Kenti
 • Şirince Köyü
 • Aşıklar Şelalesi
 • Çeşme Alaçatı
 • Ilıca Plajı
 • Foça

 

Gümüldür Dsi Misafirhanesi Konaklama Ücretleri Ne Kadar?

Resmi Gazete ’de 2022 Ocak ayında yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ ile 2022 yılındaki güncel misafirhane ücretlerinin taban fiyatları belirlendi.

Güncel fiyat bilgisi için lütfen tesis ile iletişime geçiniz.

Oda Kamu Sivil
Duble Yataklı Tek Kişilik Oda 120 180 
Duble Yataklı Oda 150 220
İki Kişilik Oda 90 130
Üç Kişilik Oda 80 110
Dört Kişilik Oda 60 90

 

NOT: Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce Öğretmenevi ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler.

 

Gümüldür Dsi Misafirhanesi İletişim Numaraları

İzmir Gümüldür Dsi Misafirhanesinde konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası; Oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için;

Tel:0232 793 11 72

numarasından iletişime geçebilirsiniz.

 

Gümüldür Dsi Misafirhanesi Adresi

İzmir Gümüldür Dsi Misafirhanesinde konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi; Cumhuriyet Mahallesi, 6401 sokak No:1 Gümüldür/İzmir

 

 

Devlet Misafirhanelerinde Klima ve Televizyon Var mı?

Misafirhanelerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhane Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete ’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

Hangi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Misafirhaneleri Var?

Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Öğretmenevleri
 2. Polisevleri
 3. Üniversitelerin Konukevleri
 4. Orman Müdürlüğü Misafirhaneleri
 5. DSİ Misafirhaneleri
 6. Karayolları Misafirhaneleri
 7. PTT Misafirhaneleri
 8. TCDD Misafirhaneleri
 9. SGK Misafirhaneleri
 10. Uygulama Otelleri
 11. TEDAŞ Misafirhaneleri
 12. Sendika Misafirhaneleri
 13. Belediye Misafirhaneleri
 14. Özel İdare Misafirhaneleri

 

 

 

Dikkat

misafirhaneara.com ülkemizde bulunan resmi kurumlara ait misafirhanelerin tanıtımı yapmak için açılmış bir sitedir. Resmi kurum sitesi değildir. Resmiyetle hiçbir bağı yoktur. Sadece misafirhanelerin herkes tarafından tanınmasını bilinmesini amaçlayarak hazırlanmış bir sitedir.

Yakındaki Misafirhaneler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir