Şehir Ara

Bingöl Üniversitesi Konukevi

5/5
Bingöl Üniversitesi Sosyal Tesisleri

Bingöl Üniversitesi Konukevi, Sosyal Tesisler ve Konukevi birbirine bağlı iki bloktan oluşmaktadır.  Sosyal tesisler bölümü yerleşim alanı 30×30 m ebatta olup her kat 900 m2’dir. 3 katın toplam kapalı alanı 2700 m2’dir. Zemin katta, çamaşırhane, ısı merkezi, teknik oda, genel depo, ana mutfak, birinci katta 290 m2’lik  giriş salonu,  100 kişi kapasiteli Vip Yemek salonu, 200 kişi kapasiteli  genel yemek  salonu, servis mutfağı, genel kullanım amaçlı bir adet  oda ve ikinci katta 290 m2 lik alan korunmuş olup, Vip dinlenme odası, toplantı salonu, şark odası, oyun odası, çay ocağı bulunmaktadır.

 

Konukevi bölümü, yerleşim alanı 41×15.6 m ebatta olup; her kat 639,6 m2’dir. 4 katın toplam kapalı alanı 2558.4 m2’dir. Konukevinde 38 misafir odamız bulunmakta olup;  odalarımız 4 adet süit, 10 adet tek yataklı ve 24 adet çift yataklı misafir ağırlama kapasitesine sahiptir. Tüm odalarda Lcd tv, internet, telefon, oda balkonu, duş, klozet, lavabo, komidin, soyunma dolapları ve mini buzdolabı mevcuttur. Odalarımızın günlük temizlik ve kontrolleri yapılmakta olup, misafirlerimize en iyi hizmeti sunma çabası içerisindeyiz.

 

 

Bingöl Üniversitesine ait olan konukevi Bingöl ‘de konaklama ihtiyacınız için kurulmuş bir misafirhanedir. Kamu personellerinin ile sivillerin de konaklayabileceği bir yer olan Bingöl Üniversitesi Konukevi, Bingöl’ de ucuza kalınabilecek  yerlerden sadece bir tanesidir. İş planlarınızda, tatil programlarınızda ve ya  yol üstü güzergahınızda tercih edebileceğiniz misafirhanelerden biridir.

 

 

Bingöl’ de Gezilecek Yerler;

 • Yüzen Ada
 • Kral Kızı Kalesi
 • Sülbüs Dağı
 • Zağ Mağarası
 • Yolçatı Kayak Merkezi
 • Buban Bacaları
 • Çır Şelalesi

 

 

Bingöl Üniversitesi Konukevi Konaklama Ücretleri Ne Kadar?

Resmi Gazete ’de 2022 Ocak ayında yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ ile 2022 yılındaki güncel misafirhane ücretlerinin taban fiyatları belirlendi.


Güncel fiyat bilgisi için lütfen tesis ile iletişime geçiniz.

 

NOT: Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce Öğretmenevi ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler.

 

 

Bingöl Üniversitesi Konukevi İletişim Numaraları

Bingöl Üniversitesi Konukevi konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası; 

Tel:0(426) 216 0112  (Dahili 2700 – 5039 – 5040)

Tel: 0(426) 216 0113

Tel: 0(426) 216 0012

 

 

 

Bingöl Üniversitesi Konukevi Adresi

Bingöl Üniversitesi Konukevi konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi; Şehit Mustafa Gündoğdu, Bingöl Ünv. Lojmanları, 12000 Bingöl Merkez/Bingöl

 

 

 

Devlet Misafirhanelerinde Klima ve Televizyon Var mı?

Misafirhanelerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhane Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce konukevi ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

Hangi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Misafirhaneleri Var?

Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Öğretmenevleri
 2. Polisevleri
 3. Üniversitelerin Konukevleri
 4. Orman Müdürlüğü Misafirhaneleri
 5. DSİ Misafirhaneleri
 6. Karayolları Misafirhaneleri
 7. PTT Misafirhaneleri
 8. TCDD Misafirhaneleri
 9. SGK Misafirhaneleri
 10. Uygulama Otelleri
 11. TEDAŞ Misafirhaneleri
 12. Sendika Misafirhaneleri
 13. Belediye Misafirhaneleri
 14. Özel İdare Misafirhaneleri

 

 

 

Dikkat

misafirhaneara.com ülkemizde bulunan resmi kurumlara ait misafirhanelerin tanıtımı yapmak için açılmış bir sitedir. Resmi kurum sitesi değildir. Resmiyetle hiçbir bağı yoktur. Sadece misafirhanelerin herkes tarafından tanınmasını bilinmesini amaçlayarak hazırlanmış bir sitedir.

Yakındaki Misafirhaneler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir