Şehir Ara

Antalya Manavgat Dsi Misafirhanesi

5/5
manavgat-dsi-lojmanları

Antalya Manavgat Dsi Misafirhanesi, Devlet misafirhaneleri konaklama yapmak, yemek yemek, sosyal tesislerinden faydalanmak için kamu personelleri ve vatandaşların hizmetine sunulmuş misafirhanelerdir. Misafirhanelerin konaklama ücretleri, yemek ücretleri, sosyal tesislerin kullanım ücretleri ile şehir dışındaki tatillerinizde, iş seyehatlarınız da ve ikametlerde uygun fiyat politikası sebebiyle tercih edilmektedir. Farklı ve bilmediğiniz şehirlerde, ilçelerde konaklamanız gerektiğinde otellere göre daha uygun konaklama yapmak mümkün.

 

Antalya’da Kamu Misafirhaneleri:

Antalya’da kamu misafirhaneleri, Manavgat dsi misafirhanesi dahil olmak üzere birkaç farklı seçenek sunar. Bu misafirhaneler, seyahat edenlerin uygun fiyatlı ve konforlu bir konaklama seçeneği aradığı durumlarda idealdir.

 

Manavgat Dsi Misafirhanesi Fiyatları ve Yorumları:

Manavgat Dsi misafirhanesi, Antalya’nın Manavgat ilçesinde yer almaktadır. Misafirhanenin fiyatları, odaların büyüklüğüne ve konaklama süresine bağlı olarak değişir. Misafirhanenin konaklama seçenekleri arasında tek kişilik, çift kişilik ve üç kişilik odalar bulunur. Misafirler, ortak kullanım alanlarına erişim sağlayabilirler. Misafirhanenin yorumları genellikle olumlu yöndedir ve konaklama deneyiminden memnun kalanlar, temizliği, uygun fiyatı ve güler yüzlü personeli övmüşlerdir.

Manavgat’da Gezilecek Yerler:

 1. Manavgat Şelalesi: Antalya’nın en ünlü doğal güzelliklerinden biri olan Manavgat Şelalesi, turistik mağazaları, restoranları ve piknik alanları ile ziyaretçilerin ilgisini çeker.
 2. Side Antik Kenti: Antalya’da bulunan tarihi yerler arasında en önemlilerinden biri Side Antik Kenti’dir. Antik tiyatrosu, agora ve antik limanı ile ziyaretçilerin ilgisini çeker.
 3. Köprülü Kanyon Milli Parkı: Manavgat’ta bulunan Köprülü Kanyon Milli Parkı, doğal güzelliği ve doğa yürüyüşü, kamp yapma, rafting ve diğer macera aktiviteleriyle ünlüdür.
 4. Side Plajı: Manavgat’ın en popüler plajlarından biri olan Side Plajı, temiz suyu, güzel kumsalı ve restoranları ile ziyaretçilerin beğenisini kazanır.
 5. Manavgat Nehri: Antalya’nın Manavgat ilçesinde yer alan Manavgat Nehri, ziyaretçilerin tekne turu yaparak bölgenin doğal güzelliklerini keşfetmelerini sağlar.

 

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğüne ait olan Antalya Manavgat Dsi Misafirhanesi Antalya‘da konaklama ihtiyacınız için kurulmuş bir misafirhanedir. Kamu personellerinin ile sivillerin de konaklayabileceği bir yer olan Antalya Manavgat Dsi Misafirhanesi, Antalya’da ucuza kalınabilecek  yerlerden sadece bir tanesidir. İş planlarınızda, tatil programlarınızda ve ya  yol üstü güzergahınızda tercih edebileceğiniz öğretmenevlerinden biridir.

 

Antalya’da Gezilecek Yerler;
 • Olympos
 • Kekova (Batık Şehir)
 • Tekirova
 • Likya Yolu
 • Çıralı
 • Alanya Kalesi
 • Düden Şelalesi
 • Phaselis
 • Kaputaş Plajı
 • Manavgat Şelalesi
 • Köprülü Kanyon
 • Konyaaltı Plajı
 • Kuruşunlu Şelalesi
 • Kızıl Kale
 • Perge
 • Yanartaş
 • Kleopatra Plajı
 • Antalya Aquarium
 • Tazı Kanyonu
 • Hadrianus Kapısı
 • Patara Plajı
 • Patara Antik Kenti
 • Aspendos Antik Tiyatrosu

 

 

Antalya Manavgat Dsi Misafirhanesi Konaklama Ücretleri Ne Kadar?

Resmi Gazete ’de 2022 Ocak ayında yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ ile 2022 yılındaki güncel misafirhane ücretlerinin taban fiyatları belirlendi.

Güncel fiyat bilgisi için lütfen tesis ile iletişime geçiniz.

 

NOT: Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce Öğretmenevi ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler.

 

Antalya Manavgat Dsi Misafirhanesi İletişim Numaraları

Antalya Manavgat Dsi Misafirhanesinde konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası; Oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0242 746 12 86 telefon numarasından iletişime geçebilirsiniz.

 

Antalya Manavgat Dsi Misafirhanesi Adresi

Antalya Manavgat Dsi Misafirhanesinde konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi; Aydınevler Mahallesi Oymapınar Caddesi No:27 Manavgat / Antalya

 

Devlet Misafirhanelerinde Klima ve Televizyon Var mı?

Misafirhanelerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhane Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete ’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

Hangi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Misafirhaneleri Var?

Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Öğretmenevleri
 2. Polisevleri
 3. Üniversitelerin Konukevleri
 4. Orman Müdürlüğü Misafirhaneleri
 5. DSİ Misafirhaneleri
 6. Karayolları Misafirhaneleri
 7. PTT Misafirhaneleri
 8. TCDD Misafirhaneleri
 9. SGK Misafirhaneleri
 10. Uygulama Otelleri
 11. TEDAŞ Misafirhaneleri
 12. Sendika Misafirhaneleri
 13. Belediye Misafirhaneleri
 14. Özel İdare Misafirhaneleri

 

 

 

Dikkat

misafirhaneara.com ülkemizde bulunan resmi kurumlara ait misafirhanelerin tanıtımı yapmak için açılmış bir sitedir. Resmi kurum sitesi değildir. Resmiyetle hiçbir bağı yoktur. Sadece misafirhanelerin herkes tarafından tanınmasını bilinmesini amaçlayarak hazırlanmış bir sitedir.

Yakındaki Misafirhaneler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir