Anadolu Üniversitesi Anadolu Konukevi

Anadolu Konukevi
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Anadolu Üniversitesi Anadolu Konukevi, Yunus Emre Kampüsü’nde yer alan Anadolu Konukevi, 9 tekli, 22 çiftli, 6 üçlü, 5 süit ve 8 french bed olmak üzere 50 oda ile 84 yatak kapasitesine sahiptir. Odalarda TV, fön makinesi, buzdolabı, 24 saat sıcak su, klima, kasa ve katlarda kablosuz internet mevcuttur. Havuz ve kampüs manzaralı odalar vardır. Anadolu Konukevi oda ve kahvaltı sistemine göre açık büfe kahvaltı hizmeti vermektedir.

Ortak kullanım alanı internet odası, 20 kişilik toplantı salonu, lob, bar, kahvaltı salonu ve saklı bahçede 7.30 ile 10.30 saatleri arasında kahvaltı, 12.00 ile 24.00 saatleri arasında sıcak, alkolsüz içecek ve aperatif yiyecek hizmetleri verilir. Konukevinde hizmet önceliği Anadolu Üniversitesi, Eskişehir Teknik Üniversitesi ve Eskişehir Osmangazi Üniversitesi çalışanlarında olup, diğer üniversiteler ve kamu görevlileri de yararlanmaktadır.

 

Anadolu Üniversitesine ait olan misafirhanesi Eskişehir’ de konaklama ihtiyacınız için kurulmuş bir misafirhanedir. Kamu personellerinin ile sivillerin de konaklayabileceği bir yer olan Anadolu Üniversite Misafirhanesi, Eskişehir’ de ucuza kalınabilecek  yerlerden sadece bir tanesidir. İş planlarınızda, tatil programlarınızda ve ya  yol üstü güzergahınızda tercih edebileceğiniz misafirhanelerden biridir.

 

 

Eskişehir’ de Gezilecek Yerler;

 • Esbike Bisiklet Atölyesi
 • Tülomsaş Devrim Arabası
 • Tarihi Odunpazarı Bölgesi
 • Sazova Parkı
 • Odunpazarı Modern Müze
 • Balmumu Heykeller Müzesi
 • Çağdaş Cam Sanatları Müzesi
 • Kurtuluş Müzesi
 • Atlıhan El Sanatları Çarşısı
 • Kentpark
 • Şelale Park
 • Haller Gençlik Merkezi
 • ETİ Arkeoloji Müzesi

 

 

Anadolu Üniversitesi Anadolu Konukevi Konaklama Ücretleri Ne Kadar?

Resmi Gazete ’de 2022 Ocak ayında yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ ile 2022 yılındaki güncel misafirhane ücretlerinin taban fiyatları belirlendi.


Güncel fiyat bilgisi için lütfen tesis ile iletişime geçiniz.

 

NOT: Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce Öğretmenevi ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler.

 

 

Anadolu Üniversitesi Anadolu Konukevi İletişim Numaraları

Anadolu Üniversitesi Anadolu Konukevi  konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası; 

Tel: 0 (222) 330-2415  Dahili: 1291

 

 

Anadolu Üniversitesi Anadolu Konukevi Adresi

Anadolu Üniversitesi Anadolu Konukevi konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi; Akcami, Kurşunlu Cami Sk. No:3, 26030 Odunpazarı/Eskişehir

 

 

 

Devlet Misafirhanelerinde Klima ve Televizyon Var mı?

Misafirhanelerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhane Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce konukevi ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

Hangi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Misafirhaneleri Var?

Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Öğretmenevleri
 2. Polisevleri
 3. Üniversitelerin Konukevleri
 4. Orman Müdürlüğü Misafirhaneleri
 5. DSİ Misafirhaneleri
 6. Karayolları Misafirhaneleri
 7. PTT Misafirhaneleri
 8. TCDD Misafirhaneleri
 9. SGK Misafirhaneleri
 10. Uygulama Otelleri
 11. TEDAŞ Misafirhaneleri
 12. Sendika Misafirhaneleri
 13. Belediye Misafirhaneleri
 14. Özel İdare Misafirhaneleri

 

 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni Yazılar

Popüler Misafirhaneler