Afyon Üniversitesi Misafirhanesi

Afyon Üniversitesi Misafirhanesi
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Afyon Üniversitesi Misafirhanesi Afyon ‘da konaklama ihtiyacınız için kurulmuş bir misafirhanedir. Kamu personellerinin ile sivillerin de konaklayabileceği bir yer olan Afyon Kocatepe Üniversitesi Misafirhanesi, Afyon ‘da ucuza kalınabilecek  yerlerden sadece bir tanesidir. İş planlarınızda, tatil programlarınızda ve ya  yol üstü güzergahınızda tercih edebileceğiniz misafirhanelerden biridir.

 

Afyon Kocatepe Üniversitesi Ahmet Necdet Sezer Kampusu’nda bulunan Misafirhane; 3 tanesi suit olmak üzere 14 oda ve 34 yatak kapasitesine sahiptir ve Afyon Kocatepe üniversitesi camiası başta olmak üzere, öğrenci ve mezunları, diğer üniversite mensupları, kamu çalışanları ve ailelerine hizmet vermektedir.

Geniş bir alana kurulu olan misafirhane geniş otoparka ve bahçeye sahiptir. Oda tiplerine göre çeşitli özellikler ile donatılmış odalar hijyen kurallarına uygun olarak temizlikleri yapılmaktadır. Ayrıca odalarda sürekli sıcak su, uydu yayını, kablosuz internet, minibar, saç kurutma makinesi, kişisel temizlik ürünleri (duş jeli, şampuan, banyo, el ve ayak havluları v.s.) ile rahat bir konaklama mekânı sağlayabilmek amaçlanmıştır.

350 Kişi kapasitesine sahip restoranda ise özel günlerde (Düğün, nişan, kutlamalar vb) banket organizasyonlarında 400 kişi kapasite ile üniversite personeline ve tüm Afyonkarahisar halkına hizmet vermektedir.

 

 

Afyon’ da Gezilecek Yerler;

 • Afium Outlet ve Eğlence Merkezi
 • Afyon Mevlevihanesi
 • Frig Vadisi Tabiat Parkı
 • Ulu Cami
 • İmaret Camii
 • Anitpark
 • Afyonkarahisar Müzesi
 • Başkomutan Tarihi Milli Parkı
 • Afyonkarahisar Kalesi
 • Afyonkarahisar Kültür ve Sanat Evi
 • Millet Hamamı

 

 

Afyon Üniversitesi Misafirhanesi Konaklama Ücretleri Ne Kadar?

Resmi Gazete ’de 2022 Ocak ayında yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ ile 2022 yılındaki güncel misafirhane ücretlerinin taban fiyatları belirlendi.


Güncel fiyat bilgisi için lütfen tesis ile iletişime geçiniz.

 

NOT: Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce Öğretmenevi ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler.

 

 

Afyon Üniversitesi Misafirhanesi İletişim Numaraları

Afyon Kocatepe Üniversitesi Misafirhanesi konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası; 

Tel: 0 (272) 228 11 43

Fax:0 (272) 228 13 66

 

 

Afyon Üniversitesi Misafirhanesi Adresi

Zonguldak Kocatepe Üniversitesi Misafirhanesi konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi; Ahmet Necdet Sezer Kampüsü, Gazlıgöl Yolu Üzeri 7. km., Afyonkarahisar

 

 

 

Devlet Misafirhanelerinde Klima ve Televizyon Var mı?

Misafirhanelerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhane Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce konukevi ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

Hangi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Misafirhaneleri Var?

Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Öğretmenevleri
 2. Polisevleri
 3. Üniversitelerin Konukevleri
 4. Orman Müdürlüğü Misafirhaneleri
 5. DSİ Misafirhaneleri
 6. Karayolları Misafirhaneleri
 7. PTT Misafirhaneleri
 8. TCDD Misafirhaneleri
 9. SGK Misafirhaneleri
 10. Uygulama Otelleri
 11. TEDAŞ Misafirhaneleri
 12. Sendika Misafirhaneleri
 13. Belediye Misafirhaneleri
 14. Özel İdare Misafirhaneleri

 

 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni Yazılar

Popüler Misafirhaneler