Şehir Ara

Tarsus Uygulama Oteli

5/5
Tarsus Uygulama Oteli

Tarsus Uygulama Oteli Mersin misafirhaneleri arasında konaklama ihtiyacınız için kurulmuş bir misafirhanedir. Mersin Kamu Misafirhaneleri ucuz konaklama ve kaliteli hizmet ile yoğun talep görmektedir. Tarsus Uygulama Oteli Ashabı Kehf Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından işletilmektedir. Kamu personellerinin ile sivillerin de konaklayabileceği bir yer olan Tarsus Uygulama Oteli Mersin ‘de ucuza kalınabilecek  yerlerden sadece bir tanesidir. İş planlarınızda, tatil programlarınızda ve ya  yol üstü güzergahınızda tercih edebileceğiniz misafirhanelerden biridir.

 

Uygulama Oteli 30 oda ve 70 yatak kapasite ile hizmet vermektedir. 4 süit ve  26 standart oda, 120 kişilik restoran, 80 kişilik konferans salonu, cafe patiseri hizmetleri ve fuaye alanı mevcuttur. Otel konsepti olarak oda kahvaltı şeklinde hizmet vermektedir. Talep edildiği takdirde gruplara tam pansiyon hizmette sunulmaktadır. Uygulama Oteli Tarsus´un en önemli turistik merkezi olan Tarsus şelalesine 1 dakikalık yürüme mesafesin bulunmaktadır. 

 

 

Mersin’de Gezilecek Yerler;

 • Yerköprü Şelalesi Milli Parkı
 • Kız Kalesi
 • Cennet Cehennem Obrukları
 • Narlıkuyu
 • Aynalı Göl – Gilindire Mağarası
 • Alahan Manastırı
 • Kanlı Divane Ören Yeri
 • Adamkayalar
 • Astım Mağarası
 • Uzuncaburç
 • Anamurium Antik Kenti
 • Göksu Nehri

 

 

Tarsus Uygulama Oteli Konaklama Ücretleri Ne Kadar?

Resmi Gazete ’de 2022 Ocak ayında yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ ile 2022 yılındaki güncel misafirhane ücretlerinin taban fiyatları belirlendi.


Güncel fiyat bilgisi için lütfen tesis ile iletişime geçiniz.

 

NOT: Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce Öğretmenevi ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler.

 

 

Tarsus Uygulama Oteli İletişim Numaraları

Tarsus Uygulama Oteli konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası; 

Tel: 0(324) 614 23 32

Tel:  0(552) 334 23 32

 

 

Tarsus Uygulama Oteli Adresi

Tarsus Uygulama Oteli konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi; Şelale Mevkii  Tarsus / Mersin

 

 

 

 

Devlet Misafirhanelerinde Klima ve Televizyon Var mı?

Misafirhanelerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhane Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce konukevi ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

Hangi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Misafirhaneleri Var?

Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Öğretmenevleri
 2. Polisevleri
 3. Üniversitelerin Konukevleri
 4. Orman Müdürlüğü Misafirhaneleri
 5. DSİ Misafirhaneleri
 6. Karayolları Misafirhaneleri
 7. PTT Misafirhaneleri
 8. TCDD Misafirhaneleri
 9. SGK Misafirhaneleri
 10. Uygulama Otelleri
 11. TEDAŞ Misafirhaneleri
 12. Sendika Misafirhaneleri
 13. Belediye Misafirhaneleri
 14. Özel İdare Misafirhaneleri

 

 

 

Dikkat

misafirhaneara.com ülkemizde bulunan resmi kurumlara ait misafirhanelerin tanıtımı yapmak için açılmış bir sitedir. Resmi kurum sitesi değildir. Resmiyetle hiçbir bağı yoktur. Sadece misafirhanelerin herkes tarafından tanınmasını bilinmesini amaçlayarak hazırlanmış bir sitedir.

Yakındaki Misafirhaneler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir