Şehir Ara

Mersin Maliye Misafirhanesi

5/5
misafirhane fiyatları

Mersin Maliye Misafirhanesi Maliye Bakanlığı misafirhaneleri arasında konaklama ihtiyacınız için kurulmuş bir misafirhanedir. Mersin Kamu Misafirhaneleri ucuz konaklama ve kaliteli hizmet ile talep görmektedir. Mersin Defterdarlığı Misafirhanesi Maliye ve Hazine Bakanlığı Mersin Defterdarlığı tarafından işletilmektedir. Misafirhane 1 oda ve 2 yatak kapasitesine sahiptir. Kamu personellerinin ile sivillerin de konaklayabileceği bir yer olan Mersin Maliye Misafirhanesi Mersin ‘da ucuza kalınabilecek  yerlerden sadece bir tanesidir. İş planlarınızda, tatil programlarınızda ve ya  yol üstü güzergahınızda tercih edebileceğiniz misafirhanelerden biridir. Maliye misafirhane fiyatları diğer konaklama işletmelerine göre uygun olması sebebiyle önceden işletme ile iletişime geçilip rezervasyon yapılması önemlidir.

Mersin, Türkiye’nin güney sahilinde yer alan, Akdeniz’in en önemli liman kentlerinden biridir. Hem tarihi hem de doğal güzellikleriyle ünlü olan Mersin, turistik açıdan oldukça zengin bir bölgedir. Bu nedenle birçok turist, iş insanı ve seyahat eden Mersin’i ziyaret etmektedir. Bu ziyaretlerde konaklama ihtiyacını karşılamak için birçok seçenek mevcuttur. Ancak kamu misafirhaneleri, konforlu ve bütçe dostu bir seçenek olarak öne çıkmaktadır.

Mersin Maliye Misafirhanesi, Mersin’de yer alan kamu misafirhaneleri arasında yer almaktadır. Konumu itibariyle merkezi bir yerde bulunan misafirhane, hem iş hem de turistik amaçlı seyahat edenler için uygun bir konaklama seçeneği sunmaktadır. Misafirhane, konforlu odaları, restoranı, çamaşırhane hizmetleri, kablosuz internet bağlantısı ve otoparkıyla dikkat çekmektedir.

Mersin Maliye Misafirhanesi fiyatları, konaklama süresine ve oda tipine göre değişkenlik göstermektedir. Genel olarak diğer konaklama seçeneklerine göre daha uygun fiyatlarla hizmet veren misafirhane, bütçe dostu bir seçenek sunmaktadır.

Mersin kamu misafirhaneleri arasında yer alan diğer bir seçenek ise Mersin Valiliği Misafirhanesi’dir. Konumu itibariyle merkezi bir yerde bulunan misafirhane, Mersin’deki turistik yerlere, iş merkezlerine ve alışveriş merkezlerine yakın konumda bulunmaktadır. Misafirhane, konforlu odaları, restoranı, otoparkı ve kablosuz internet bağlantısıyla dikkat çekmektedir.

Mersin’de ayrıca özel sektöre ait birçok misafirhane ve otel de bulunmaktadır. Ancak bu seçenekler, kamu misafirhanelerine göre daha yüksek fiyatlı olabilirler.

 

 

Mersin ‘de Gezilecek Yerler;

 • Yerköprü Şelalesi Milli Parkı
 • Kız Kalesi
 • Cennet Cehennem Obrukları
 • Narlıkuyu
 • Aynalı Göl – Gilindire Mağarası
 • Alahan Manastırı
 • Kanlı Divane Ören Yeri
 • Adamkayalar
 • Astım Mağarası
 • Uzuncaburç
 • Anamurium Antik Kenti
 • Göksu Nehri

 

 

Mersin Maliye Misafirhanesi Konaklama Fiyat Bilgisi

Resmi Gazete ’de 2022 Ocak ayında yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ ile 2022 yılındaki güncel misafirhane ücretlerinin taban fiyatları belirlendi.


Güncel fiyat bilgisi için lütfen tesis ile iletişime geçiniz.

 

NOT: Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce Öğretmenevi ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler.

 

 

Mersin Maliye Misafirhanesi Telefon Numaraları

Mersin Defterdarlığı Misafirhanesi konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası; 

Tel: 0 (324) 337 38 30

 

 

Mersin Maliye Misafirhanesi Adresi

Mersin Defterdarlığı Misafirhanesi konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi; Palmiye Mahallesi, Maliye Lojmanları B blok Yenişehir / Mersin

 

 

 

Devlet Misafirhanelerinde Klima ve Televizyon Var mı?

Misafirhanelerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhane Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce konukevi ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

Hangi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Misafirhaneleri Var?

Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Öğretmenevleri
 2. Polisevleri
 3. Üniversitelerin Konukevleri
 4. Orman Müdürlüğü Misafirhaneleri
 5. DSİ Misafirhaneleri
 6. Karayolları Misafirhaneleri
 7. PTT Misafirhaneleri
 8. TCDD Misafirhaneleri
 9. SGK Misafirhaneleri
 10. Uygulama Otelleri
 11. TEDAŞ Misafirhaneleri
 12. Sendika Misafirhaneleri
 13. Belediye Misafirhaneleri
 14. Özel İdare Misafirhaneleri

 

 

 

Dikkat

misafirhaneara.com ülkemizde bulunan resmi kurumlara ait misafirhanelerin tanıtımı yapmak için açılmış bir sitedir. Resmi kurum sitesi değildir. Resmiyetle hiçbir bağı yoktur. Sadece misafirhanelerin herkes tarafından tanınmasını bilinmesini amaçlayarak hazırlanmış bir sitedir.

Yakındaki Misafirhaneler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir