Şehir Ara

Kütahya Dsi Misafirhanesi

5/5
Kütahya DSİ Misafirhanesi

Kütahya Dsi Misafirhanesi, Kütahya merkez de bulunmaktadır. Devlet Su İşleri 3. Bölge Müdürlüğü 34. Şube Müdürlüğüne bağlı olan Kütahya Dsi Misafirhanesi Kütahya da yapılacak tatil, iş gezisi ve yol üstü konaklamalar için kullanılabilecek ucuz ve temiz bir misafirhanedir. Kamu personellerinin ile sivillerin de konaklayabileceği bir misafirhanedir.

 

Kütahya Dsi Misafirhanesi, Kütahya ilinde seyahat eden işçiler, öğrenciler, turistler ve diğer ziyaretçiler için uygun bir konaklama seçeneği sunan bir kamu misafirhanesidir. Kütahya Dsi Misafirhanesi, konuklarına temiz ve düzenli odalar, ücretsiz Wi-Fi erişimi, 24 saat sıcak su, televizyon ve mini buzdolabı gibi olanaklar sunar. Ayrıca, misafirhane odalarının temizliği ve bakımı konusunda titizlikle çalışır ve konuklarına rahat bir konaklama deneyimi sunar.

 

Kütahya Dsi Misafirhanesi fiyatları, konaklama süresine ve odanın özelliklerine göre değişebilir. Örneğin, tek kişilik bir oda fiyatı, çift kişilik bir oda fiyatından daha yüksek olabilir. Ayrıca, odaların özellikleri de fiyatları etkileyebilir. Kütahya Dsi Misafirhanesi’nin fiyatları genellikle makul düzeyde olup, diğer konaklama seçenekleriyle karşılaştırıldığında daha uygun bir seçenek olabilir.

 

Kütahya Misafirhane fiyatları da Kütahya Dsi Misafirhanesi fiyatlarına benzer şekilde değişebilir. Kütahya’da bulunan diğer misafirhanelerle karşılaştırıldığında, Kütahya Misafirhane fiyatları genellikle benzer seviyelerde olabilir. Konaklama süresine, oda özelliklerine ve diğer faktörlere göre değişebilen Kütahya Misafirhane fiyatları, genellikle makul seviyelerde olabilir ve diğer konaklama seçeneklerine göre daha uygun olabilir.

 

Devlet Su İşleri misafirhanelerinde kendi personellerinden ziyade dışarıdan sivil vatandaşlarında misafir olarak konaklama yapabilirler. DSİ misafirleri genellikle temiz ve rahat bir konaklama yapılabilecek işletmelerdir. Odalarda TV, mini buzdolabı, klima, elbise dolabı, banyo ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır. 

 

 

 

 

Kütahya ’ da Gezilecek Yerler;

 • Mızık Çamı
 • Aizanoi Antik Kenti
 • Dumlupınar Şehitliği
 • Hayme Ana Türbesi
 • Ulu Camii
 • Frigya Vadisi
 • Kütahya Kalesi
 • Dedebali Türbesi
 • Seyitömer Höyüğü
 • Jeoloji Müzesi

 

Kütahya Dsi Misafirhanesi Konaklama Ücretleri Ne Kadar?

Resmi Gazete ’de 2022 Ocak ayında yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ ile 2022 yılındaki güncel misafirhane ücretlerinin taban fiyatları belirlendi.

Güncel fiyat bilgisi için lütfen tesis ile iletişime geçiniz.

Oda Kamu Sivil
Duble Yataklı Tek Kişilik Oda 120 180 
Duble Yataklı Oda 150 220
İki Kişilik Oda 90 130
Üç Kişilik Oda 80 110
Dört Kişilik Oda 60 90

 

NOT: Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce Öğretmenevi ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler.

 

Kütahya Dsi Misafirhanesi İletişim Numaraları

Kütahya Dsi Misafirhanesinde konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası; Oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için;

Tel: 0 274 223 55 21

 

 

Kütahya Dsi Misafirhanesi Adresi

Kütahya Dsi Misafirhanesinde konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi; Ali Paşa Mahallesi Fevzi Çakmak Caddesi No:18 Merkez / Kütahya

 

 

 

Devlet Misafirhanelerinde Klima ve Televizyon Var mı?

Misafirhanelerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhane Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete ’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

Hangi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Misafirhaneleri Var?

Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Öğretmenevleri
 2. Polisevleri
 3. Üniversitelerin Konukevleri
 4. Orman Müdürlüğü Misafirhaneleri
 5. DSİ Misafirhaneleri
 6. Karayolları Misafirhaneleri
 7. PTT Misafirhaneleri
 8. TCDD Misafirhaneleri
 9. SGK Misafirhaneleri
 10. Uygulama Otelleri
 11. TEDAŞ Misafirhaneleri
 12. Sendika Misafirhaneleri
 13. Belediye Misafirhaneleri
 14. Özel İdare Misafirhaneleri

 

 

 

Dikkat

misafirhaneara.com ülkemizde bulunan resmi kurumlara ait misafirhanelerin tanıtımı yapmak için açılmış bir sitedir. Resmi kurum sitesi değildir. Resmiyetle hiçbir bağı yoktur. Sadece misafirhanelerin herkes tarafından tanınmasını bilinmesini amaçlayarak hazırlanmış bir sitedir.

Yakındaki Misafirhaneler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir